Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj (czw) dla kierownika granatowego oświniaczonego hawka (chyba sti) WE coś tam parkującego pod PKiN od strony Świętokrzyskiej. Jak zobaczyłem to auto, wiedziałem gdzie zaparkować.

 

Pozdrowienia dla innych będących na koncercie Tori. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowe pozdrowienia dla oświniaczonej imprezy wanny w Nysie koło godziny 13 oraz

 

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy chyba to Ty Pavel ;) koło godziny 16 na Kazimierza Wielkiego we Wrocku :)

 

Odpozdrawiam bo zapewne stalem w korku do tunelu przy galerii! Niestety nie widzialem :( Staram sie zawsze jak widze czarnego Leona szukac swini ;)

 

 

No na ulicy widok czyli na krzyżówce z z Kazimierza chciałem wbić przed Ciebie ale mnie nie wpuściłeś :P więc kawałek z Tobą byłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega anty pozdrowienia dla mlodzienca /gnoja to bardziej adekwatne określenie/ w srebrnym forku xt, który 10 minut temu na Ewangelickiej w Lublinie - chcąc popisać się chyba przed innymi - najpierw mało co nie rozjechał prawidłowo skręcającego rowerzysty / trąbiąc na niego niemiłosiernie/ by zaraz potem zaatakować idących po przejściu pieszych - o mało ich nie taranując. Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowe pozdrowienia dla oświniaczonej imprezy wanny w Nysie koło godziny 13 oraz

 

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy chyba to Ty Pavel ;) koło godziny 16 na Kazimierza Wielkiego we Wrocku :)

 

Odpozdrawiam bo zapewne stalem w korku do tunelu przy galerii! Niestety nie widzialem :( Staram sie zawsze jak widze czarnego Leona szukac swini ;)

 

 

No na ulicy widok czyli na krzyżówce z z Kazimierza chciałem wbić przed Ciebie ale mnie nie wpuściłeś :P więc kawałek z Tobą byłem :P

 

Bosz! Obiecuje, ze nastepnym razem bede bardziej rozgarniety :D Zazwyczaj wpuszczam ;P Zebym potem mial kogo wyprzedzac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega anty pozdrowienia dla mlodzienca /gnoja to bardziej adekwatne określenie/ w srebrnym forku xt, który 10 minut temu na Ewangelickiej w Lublinie - chcąc popisać się chyba przed innymi - najpierw mało co nie rozjechał prawidłowo skręcającego rowerzysty / trąbiąc na niego niemiłosiernie/ by zaraz potem zaatakować idących po przejściu pieszych - o mało ich nie taranując. Brak słów.

 

2.0 xt?

Chyba wiem o ktorego chodzi, z tego co widzialem gosc rzeczywiscie chyba czasami myli tor z normalna ulica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla debila ze srebrnego wrx-a BI....C za którym jechałem dziś Baranowicką w Białymstoku.Debila bo wyprzedzanie pasem do lewoskrętu i na przejściu dla pieszych to debilizm.

 

No, taki debilizm subarakowi nie przystoi... Miejmy nadzieję, że przeczyta i się poprawi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego ktory ok 930 cwaniakowal na wiadukcie na Poleczki

po chlapaczach cie poznalem wiesniaku

Odpozdrawiam w imieniu sąsiada, z którym zamieniłem się dziś na samochody. :-)

Na grzybach byłem większą furką... :-)

Hihi... To przynajmniej już wiesz, że użytkował go zgodnie z przeznaczeniem :-) :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego Forka, prawdopodobnie Anakinsky'ego na parkingu przy BUWie.

Dzieki, pozdro :!:

 

-- 15 paź 2011, o 09:13 --

 

Pozdro dla Forestera STI na alejach Krakowskich (chyba bo słabo zanam Wawe :? ) przy "Mc Donaldzie" około 12.30-śliczne auto.
Forestera STI :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No

Pozdro dla niebieskiego Forka, prawdopodobnie Anakinsky'ego na parkingu przy BUWie.

Dzieki, pozdro :!:

 

-- 15 paź 2011, o 09:13 --

 

Pozdro dla Forestera STI na alejach Krakowskich (chyba bo słabo zanam Wawe :? ) przy "Mc Donaldzie" około 12.30-śliczne auto.
Forestera STI :?:

 

Tak mi sie wydaje,w ostatniej chwili zauważyłem więc może coś nie dowidziałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...