Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla białej taksówki Fiat CROMA :shock: z którą wymieniłem pozdrowienia w Krakowie ok 12:30 na moście Grunwaldzkim. Była świnia na lewym lusterku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hawka WRX stojącego dzisiaj przy dystrybutorze na Orlenie w Świdrze/Otwocku.

Ładny kolor :D

 

Jeżeli było to około południa, to ja... :D Pozdrowienia. Jechałem z wizytą po felgi na Jasną...

 

Dokładnie, to było koło południa, ja właśnie wracałem od Pana Jarka :) Serwisu już dawno nie ma przy Jasnej, teraz jest przy ul.Granicznej :P Ale na 100% jechałeś w to samo miejsce, z którego ja wracałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sredniak:

 

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy WRX na złotych w Lubinie wczoraj około 15 i później dla innej niebieskiej we Wrocławiu na przy Creator'ze koło 17.00 jadącej w stronę centrum.

 

 

Lublin -15ta, Wrocław - 17ta. Ponad 560km w 2 godziny :?: :shock:

Prawie jak helikopter :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowe pozdrowienia dla:

 

- zielonego, butelkowego forka stojącego na Alejach Słowackiego przy skrzyżowaniu z Karmelicką :wink: była świnia :)

 

- srebrnego forka z naklejką na klapie "wake da bitch" :mrgreen: Aleje Mickiewicza

 

- zielonego forestera pierwszej generacji na czarnych blachach :D Łagiewniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białej taksówki Fiat CROMA :shock: z którą wymieniłem pozdrowienia w Krakowie ok 12:30 na moście Grunwaldzkim. Była świnia na lewym lusterku!
Też go kiedyś widziałem. Nie machałem choć wsiadałem do oświniaczonego... swifta :mrgreen:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knurek, jakiego koloru ten Twój Swift? Ciebie też kilka razy widziałem... ;)
To raczej moją żonę widziałeś :) Swift jest rudy i jakiś miesiąc temu został pozbawiony prosiaka. Jedno machanko przez półtora roku... słabo. Oczywiście następnego dnia mijałem właśnie Ciebie na Lea... :D

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knurek, :lol: W takim razie pozdrawiam i Ciebie i żonę. A świnek lepiej nie zdejmować, nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać :arrow: Croma ;)

 

-- N paź 16, 2011 12:41 am --

 

Malik, ten srebrny Forester często parkuje w okolicach OWOCa666 ;) Kiedy jeździłem do pracy przez centrum, często go widywałem ;) Ale nieforumowy, niestety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom naklejka na kalpie "wake da bitch" odnosi się do kitesurfingu :mrgreen: Nie wiedziałem. Na początku myślałem, że chodzi o to żeby kierownika (nie)prowokować pod światłami :shock: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj (czw) dla kierownika granatowego oświniaczonego hawka (chyba sti) WE coś tam parkującego pod PKiN od strony Świętokrzyskiej. Jak zobaczyłem to auto, wiedziałem gdzie zaparkować.

 

Pozdrowienia dla innych będących na koncercie Tori. :D

 

Odpozdrawiam serdecznie :) Tak myślałem, że 2 świnie obok siebie to jednak nie przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...