Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla buga w jedynym słusznym kolorze i jego kierownika - spotkanych wspólnie w komplecie o 18:40 na Puławskiej - podróżowali w kierunku Centrum - machane było w obu kierunkach :)

Ciemno było to nie do końca rozpoznałem - Kubeusz, azaliż Ty to byłeś w swoim nowym nabytku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla buga w jedynym słusznym kolorze i jego kierownika - spotkanych wspólnie w komplecie o 18:40 na Puławskiej - podróżowali w kierunku Centrum - machane było w obu kierunkach :)

Ciemno było to nie do końca rozpoznałem - Kubeusz, azaliż Ty to byłeś w swoim nowym nabytku ?

 

Ano :)

Odpozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla buga w jedynym słusznym kolorze i jego kierownika - spotkanych wspólnie w komplecie o 18:40 na Puławskiej - podróżowali w kierunku Centrum - machane było w obu kierunkach :)

Ciemno było to nie do końca rozpoznałem - Kubeusz, azaliż Ty to byłeś w swoim nowym nabytku ?

 

Ano :)

Odpozdrawiam serdecznie.

A pokażesz go w czwartek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokażesz go w czwartek ??

 

jest szansa, ale sie zobaczy ja bede z czasem stał :?

 

 

było przyjechac dzisiaj do galmoka :P

Jak widziałeś zmierzałem w zupełnie przeciwnym kierunku, a gdybym zapiął wsteczny to byłaby niezła rozpierducha :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dzisiejsze dla kierowników:

- nieskalanego choćby pyłkiem kurzu blue Hawka bez kurnika, spotkanego i kiwniętego z wzajemnością na Płochocińskiej koło 10/11 nad ranem

- czarnego Forka XT na wylocie z Marek na Białystok. Odkiwnął silnie zdziwiony, może kiedyś przeczyta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemek/Docent i zaparkowanego na Przejazd bloba kombi blue mica :) Znów weekendowo? :)
Odpozdrawiam! Ano :-) Jak zwykle porzuciłem Imprezę wczoraj przed imprezą i dziś, ale później, bo jeszcze nie prowadzę ;-) , po nią pojadę :-)

Widziałeś może to piękne dwudrzwiowe klasyczne STI blue mica na złotych, 100 m dalej za moim kombi?!?!?!

Poszedłem wczoraj wieczorem do spożywczaka na rogu Przejazdu, w głębi osiedla, zatrzymałem się i prawie padłem na kolana :-) Boszszsz... Piękne! Podobno jeździ nim płeć piękna. Także pozdrawiam :-)

 

No ten 2-drzwiowy GieTek jest po prostu przekozacki... Parkuje tam od jakiś 2 tygodni i widuje go codziennie a raz sobie go dokładnie obejrzałem :)

 

A przy okazji pozdrawiam Panią ze srebrnego Forestera, która pakowała wędki (!!!) do swojego auta stojąc na samym środku skrzyżowania Przejazd/Pocieszeń nie robiąc sobie nic z tworzącego się korka. Na koniec poczęstowała wszystkich sfoszoną miną... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianego dzisiaj po 8 na 11-listopada czarnego Elmo - wyjezdzalem z Zusu .

Pieknie sie prezentuje gratulacje.

O kurcze gdzieś Ty był i czym, że Cie nie było, a przynajmniej nie zauważyłem :?: :shock: Ale wtopa :oops: Oczywiście serdecznie odpozdrawiam i dziękuję za miłe słowa dla MissPiggy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla calej zalogi z granatowego forestera xt z ktorym jechalismy dzis kolo 8.20 na Sienkiewicza w Łodzi :) bylo podwójne machanko, byla swinka :)

 

Odpozdrawiam z opoznieniem serdecznie! Sliczna ta Imprezka, zwlaszcza kolor. Kolegi jeszcze nie widzialem na spocie. Zapraszam w imieniu spolecznosci lodzkiej!

 

-- Śr paź 12, 2011 3:02 pm --

 

Pozdrowienia dla Urabusa widzialnego w PN 08:30 na Pilsudskiego, ktory jednak byl zanurzony we wlasnych myslach raczej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mię ktoś dzisiaj obmrugał i obkiwał z ciemnego Passata w Tychach ! :) I zastanawiam się czy to ktoś ogólnie znajomy z Tychów czy też siakiś forumowicz inkoguto :) W każdym razie odpozdrawiam, coś tam machnąłem, ale zaskoczenie mnie sparaliżowało :mrgreen:

Dla ścisłości leciałem szarym Hawkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, a jesteś pewien, że to nie byli Panowie potocznie zwani misiaczkami :?: :P:mrgreen:

Nie nie, mrugał pan, machała blond pasażerka. Blachy miejscowe, a Passat raczej starszy modelowo. :) Było ciemno już więc ciężko było poznać ktoś to taki :)

 

-- Śr, 12 października 2011, 21:32 --

 

Co więcej albo to był forumowicz albo ktoś kto mnie dobrze zna i wie, że czasami pożyczam Imprezę od rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...