Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wyjazdu:

 

- z czwartku, w Lublinie, dla kierownika niebieskiej/granatowej Imprezy ze swinką na lusterku, na Al. Solidarności ok 7 rano

- kierowniczki Forka z halogenami, która nie reagowała na trąbienie i kiwki a zjeżdzała w dól Sikorskiego (chwile później)

później długo, dłuuuugo nic, aż do soboty, gdzie widziałem zaparkowanego buga kombi w Bad Urach

 

i dla kierownika Forka w Reutlingen, który, dałbym sobie uciąć mały palec u nogi, miał na tylnej klapie świnkę

Jeżeli to któryś z Forumowiczów to szkoda, że wcześniej nie wiedziałem.....:(

 

I na powrocie, w poniedziałek, dla kierownika czarnej Imprezy (pewnie STI) chyba w barwach SJS widzianej w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

 

i to tyle subarynek na przejechanych prawie 3kkm:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfico się nie chwalisz, że w moich okolicach jesteś?

 

 

bo nie jestem :idea:

żone tylko do teściów wysłałem, bo sam zarobiony jestem 8)

 

 

jak będę w okolicy to na pewno się odezwę, szczególnie jak będzie biało, bo widzę, że nieźle się do zimy przygotowujecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę Fala widzianego na wszystkich kanałach Tv przy okazji wizyty jakiejś emerytowanej gwiazdki piłki kopanej:)

 

Ćśśśśśśssicho! 8)

PS: zastanawiałem się, jaki by tu między słowami tekst puścić, żeby pozdrowienia forumowe z tego wyszły... Coś o świni? O trawie...? A może o kopaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla kierownictwa STI blue mica, który mnie minął prawym pasem na Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem z Gagarina dziś przed 9:00. Pomknął dalej w górę Belwederską, ja w lewo w Spacerową (na której zresztą w poniedziałek z rana widziałem dzwona "na zywo", obok mnie... Opona mu nie trzymała na łuczku... Temu Seatu Toledu zielonemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowe pozdrowienia dla oświniaczonej imprezy wanny w Nysie koło godziny 13 oraz

 

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy chyba to Ty Pavel ;) koło godziny 16 na Kazimierza Wielkiego we Wrocku :)

 

Odpozdrawiam bo zapewne stalem w korku do tunelu przy galerii! Niestety nie widzialem :( Staram sie zawsze jak widze czarnego Leona szukac swini ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam 0sauro0 i kowalk spotkanych o 21 pod centrum olimpijskim

 

Ooo... jak miło. Pierwsze pozdrowienia od x lat ;) Odpozdrawiam oczywiście. Miło było Cię poznać. Następnym razem musimy wymyślić jakieś cieplejsze miejsce na spotaknie, bo fajnie sie gadało ale mróż wziął górę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam 0sauro0 i kowalk spotkanych o 21 pod centrum olimpijskim

 

Ooo... jak miło. Pierwsze pozdrowienia od x lat ;) Odpozdrawiam oczywiście. Miło było Cię poznać. Następnym razem musimy wymyślić jakieś cieplejsze miejsce na spotaknie, bo fajnie sie gadało ale mróż wziął górę :mrgreen:

mam chyba nawet lokal przy pl.wilsona nawet moja znajoma tam jeszcze pracuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem z Gagarina
Gwoli ścisłośći, nie ma takiego skrzyżowania jak Sikorskiego z Gagarina. Zapewne chodziło Ci o ul. Sobieskiego... :)
Jassssne! Thx! Porypałem nazwy ulic :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...