Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

[Lublin] pozdrowienia poranne dla kierownika i ekipy czerwonego WRX Wagon z ciemną maską (o ile mnie pomroczność jasna nie zaatakowała) mijanych dzisiaj na ul. Wrotkowskiej przy Lubelli.

A z wczoraj dla kierownika czarnej turbo wanny na Nowym Świecie i dla kierownika Lanosa WRX Dubai-style, który ledwo zdanżał za mną :twisted::P:) na Filaretów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Pozdrów dziewczyne! :twisted::lol:

 

Emotikonki mnie niepokoją. Ale pozdrowiłem. :mrgreen:

 

Spoko spoko, nie narzekała :twisted:

 

 

A tak btw, to pozdrowienia dla Leona, widzianego dziś około 14.50 na ulicy Poznańskiej! Gadałem przez telefon i późno się zorientowałem inaczej bym machał, może byś mnie poznał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia

zaległe z Niedzieli dla kierowników Subaryn na trasie Chełm - Ryki (14:00- 20:20). Z zapamiętanych do dzisiaj to:

- Forka, który wjeżdżał do Chełma, kiedy ja wyjeżdżałem (na kiwkę nie zareagował:( )

- Imprezy, mijanej na wysokości Bystrzejowic

- Forka (chyba wiśniowy... Joanna??) przed którym wycofywałem z pola po zawrotce z BP w miejscowości Moszczanka

 

i z dzisiaj, z wypadu do Lublina dla kierowników:

- zielonego Forka, jadącego w stronę Świdnika ok 13:30

- KIEROWNICZKI Legacy, na Andersa chwilkę poźniej

- KIEROWNICZKI, pięknego Forka I, która jechała w kierunku Lubartowa po 14. Super auto

- kierownika srebrnego Legacy/OBK, który jechał od strony Świdnika po 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam Pana Gwidona, który to troszkę poprawił mi humor na osiedlu Derby we wtorek...myślałem, że to kolejna prośba od sąsiadów i ochrony za wycieraczką ;-)

 

Tylko nie pana ;) Swoją drogą ostatnio mi niezłego stracha napędziłeś. Siedzę sobie wieczorem przed telewizorem i słyszę wyraźnie oddalający się bulgot. Jak w chłopaki nie płaczą było "o k... to chyba mój" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam miasto subaraków czyli,wszystkich widzianych wczoraj w Jeleniej Górze pomiędzy 14:30 a 16:00,jasna anielka jak tam duuużo subarów lata (nie ma się co dziwić,bo w górskich rejonach łatwo sie przekonać o potrzebie 4x4,a że zadowoleni użytkownicy polecać będą dalej świńska markę to i plejad przybywa :!: )

Nalezy niestety jedno zauważyć:ŻADNYCH,ALE TO ŻADNYCH Świnek /siemanko nie było :(:( wszelkie obmrugiwania czy obmachania przez mnie czy przez Igiego były bez odzewu.

A co sie rzuciło w oczy :?: :?: m.in.

* srebrny turboforek I poliftowy

* bielusieńki nowy forek

* niebieski blob wrx (na chodniku stał)

* czarny nowy Forek z kurnikiem na masce

* srebrny Lanos DW na chodniku

* biała mocno podłubana rajdowa impreza GT,niedaleko serwisu Subaru.

* a nawet filetowa JUSTYnka.

 

zaskoczeniem były dwa Legacy II Outback na DLW, kurka tak blisko latają subarki a na forum cisza,co najwyżej pare osób z Jelonki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...