Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyp niebieskich lanosów dziś po prostu :twisted:

Pozdro dla dwóch takich z Puławskiej po godz 17 oraz trzeciego na rondzie jazdy polskiej :cool:

Zalegle pozdro dla kierowników imprezy i evo stojących wczoraj w korku na Idzikowskiego.

 

Przemeq, a ja pozdrawiam Ciebie.... chyba..... o ile gnałeś dziś rano Puławską w stronę Piaseczna ;)

Jeżeli nie było świń na skrzydle i ok. 9 to byłem ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouler, ja tam bardzo chętnie :wink: tylko z góry mówię, że jestem forumowiczem nie posiadającym subaraka więc podczas tego spotu ja mógłbym tylko podziwiać wasze bolidy :smile:

 

a tak apropo kolegę ogorass dość często widuję w Puławach więc dla niego też przesyłam pozdrowienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyp niebieskich lanosów dziś po prostu :twisted:

Pozdro dla dwóch takich z Puławskiej po godz 17 oraz trzeciego na rondzie jazdy polskiej :cool:

Zalegle pozdro dla kierowników imprezy i evo stojących wczoraj w korku na Idzikowskiego.

 

Przemeq, a ja pozdrawiam Ciebie.... chyba..... o ile gnałeś dziś rano Puławską w stronę Piaseczna ;)

Jeżeli nie było świń na skrzydle i ok. 9 to byłem ja :wink:

 

odpozdrawia Urbanek, chyba kiwka była przy Realu (na wysokości) i tym samym pozdrawiam

WRX LAnos na złotych felach kiwka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, a ja pozdrawiam Ciebie.... chyba..... o ile gnałeś dziś rano Puławską w stronę Piaseczna ;)

 

Jeśli to było około godz. 8:30, to faktycznie mogłem być ja 8).

 

W takim razie to Ty :wink:

 

A może to jednak ja? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika GTka, który powtarzając moje ruchy, przed chwilą szukał miejsca do zaparkowania swej bulgoczacej machiny przy twardej/srebrnej i okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika jak i samej maszyny, jaką była Impreza w kolorze niebieskim. Miała świnkę na lustrze, duuużo spojlerów, dziure w masce i piknie brzmiała. Zjeżdzała z mostu Grota i skręcala w lewo w Bazyliańską. Godz. 10.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla DNL, widzianego w niedziele w Puławach :wink:

I nawet nie zadzwonił :roll: :evil:

 

Flinston, ogorass, a może jakieś spota w Puławach kiedyś zorganizujemy :roll:

Czemu nie? Właściwie, to bardziej by pasowało dopaść ekipę ze Stolycy w Kazimierzu w weekend ( :twisted: ), bo z samych Puław, to na forum jest 3-4 osoby, z czego jedna Hondą jeździ, a jedna MZK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla oświniaczonej dziewczyny w wrx - dziś ok południa na Pl. Unii -> Puławska

 

Le Turbodziadek kąbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla oświniaczonej dziewczyny w wrx - dziś ok południa na Pl. Unii -> Puławska

 

Odpozdrawiam serdecznie i to tylko RS :twisted:

 

 

oraz pozdrowienia dla kierownika Forka w srebrze ze świnką na lustrze Kazimierzowska ok. 15 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette twojego meza widzialem ostatnio na Poleczki, traktuje clio tak jak traktowane byc powinno, cala skala obrotomierza :twisted: pozdrow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette twojego meza widzialem ostatnio na Poleczki, traktuje clio tak jak traktowane byc powinno, cala skala obrotomierza :twisted: pozdrow :mrgreen:

 

Heh, lubi tamte okolice, a cliówka jest faktycznie oporowo traktowana :twisted:

 

Dzięki, przekaże :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę pięknego, oświniaczonego GT spotkanego ok. 11:00 na Koszykowej, było mruganie światłami :)

 

Odpozdrawiam , bardzo mile bylo migniecie awaryjnymi.

Kolega, ktory ze mna jechal byl lekko w szoku ,ze Subaromaniacy tak dobrze ze soba zyja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...