Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Som chentni? 

Gaz, booze, galz...

 

 

  • Super! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, suberet napisał:

16595572514339.jpg

 

heh - mój ojciec jest bardzo opanowanym człowiekiem. Coś w stylu - hrabia poirytyowany płonącym pałacem znacząco uniósł brew.

Jedyny raz gdy słyszałem jak zaklął (i to tworząc bardzo kreatywną wiązankę) to jak zmienialiśmy półoś w Renault 21 bo się zęby na wieloklinie od strony skrzyni wytarły, były luzy i ścinał sie bolec spinający obie części.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, suberet napisał:

16595141291106.jpg

Wczoraj w Delikatesach Centrum w Zręcinie (niedaleko Bóbrki, tej od Łukasiewicza), stanąłem do kasy z atrakcyjną kasjerką mając nadzieję, że będzie szybsza ;). A ta przez 10 minut wymieniała monety z klientką przede mną :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Guliwer napisał:

Wczoraj w Delikatesach Centrum w Zręcinie (niedaleko Bóbrki, tej od Łukasiewicza), stanąłem do kasy z atrakcyjną kasjerką mając nadzieję, że będzie szybsza ;). A ta przez 10 minut wymieniała monety z klientką przede mną :facepalm:

z wieloletnich doświadczeń stwierdzam że w większości wypadków, najszybciej, najsprawniej, najmilej jest przy kasach na których są kasjerzy/kasjerki na których/e patrząc stwierdziłbym, że na każdy posiłek mogą zjadać jedną taką atrakcyjną kasjerkę. Ewentualnie o urodzie takiej która wzbudziłaby przerażenie u Freddyego Kruegera i Jasona Voorheesa

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

z wieloletnich doświadczeń stwierdzam że w większości wypadków, najszybciej, najsprawniej, najmilej jest przy kasach na których są kasjerzy/kasjerki na których/e patrząc stwierdziłbym, że na każdy posiłek mogą zjadać jedną taką atrakcyjną kasjerkę. Ewentualnie o urodzie takiej która wzbudziłaby przerażenie u Freddyego Kruegera i Jasona Voorheesa

Fakt, kilogramy łagodzą obyczaje :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...