Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Wczoraj na Ukrainie, w Wasylkowie w obwodzie kijowskim, doszło do wypadku drogowego z udziałem samolotu wojskowego i prywatnego samochodu.
Pełniący obowiązki inżyniera drugiej eskadry jednostki wojskowej A1789 kapitan Sz. będąc w stanie nietrzeźwości (0,2 promila) i prowadząc własny samochód Volkswagen Touran o rejestracji KRM 255, wjechał na płytę lotniska wojskowego, gdzie zderzył się z tyłem samolotu MiG-29 nr burtowy "Biały 08" (c/n 2960731239), który w tym czasie był odholowywany na miejsce postojowe. W wyniku zderzenia samolot wojskowy zapalił się. Pożar ugasiła straż pożarna jednostki wojskowej A1789. Wypadek spowodował szkody materialne w postaci termicznych i mechanicznych uszkodzeń silnika i elementów płatowca samolotu. W wyniku wypadku kierujący samochodem kapitan Sz. doznał obrażeń w postaci siniaków na klatce piersiowej i miękkich tkankach twarzy

 

 

w sumie chyba najbardziej mnie bawi tekst o nietrzeźwości Ukraińca mającego 0,2 promila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Wczoraj na Ukrainie, w Wasylkowie w obwodzie kijowskim, doszło do wypadku drogowego z udziałem samolotu wojskowego i prywatnego samochodu. Pełniący obowiązki inżyniera drugiej eskadry jednostki wojskowej A1789 kapitan Sz. będąc w stanie nietrzeźwości (0,2 promila) i prowadząc własny samochód Volkswagen Touran o rejestracji KRM 255, wjechał na płytę lotniska wojskowego, gdzie zderzył się z tyłem samolotu MiG-29 nr burtowy "Biały 08" (c/n 2960731239), który w tym czasie był odholowywany na miejsce postojowe. W wyniku zderzenia samolot wojskowy zapalił się. Pożar ugasiła straż pożarna jednostki wojskowej A1789. Wypadek spowodował szkody materialne w postaci termicznych i mechanicznych uszkodzeń silnika i elementów płatowca samolotu. W wyniku wypadku kierujący samochodem kapitan Sz. doznał obrażeń w postaci siniaków na klatce piersiowej i miękkich tkankach twarzy  
 
w sumie chyba najbardziej mnie bawi tekst o nietrzeźwości Ukraińca mającego 0,2 promila.
Może badanie przeprowadzone kilka godzin po

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dzixd napisał:

 
w sumie chyba najbardziej mnie bawi tekst o nietrzeźwości Ukraińca mającego 0,2 promila.
Może badanie przeprowadzone kilka godzin po

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu
 

pewnie tak, po tym jak wyklepali samochód a następnie samolot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...