Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

A ja całkiem serio spytam, jest tu jakiś wierzący, który zrozumiał mój dowcip i poczuł się z tego powodu obrażony?

 

Czy to po raz kolejny gównoburza wcale nie związana z wiarą tylko z "miłością" do mnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał(a):

A ja całkiem serio spytam, jest tu jakiś wierzący, który zrozumiał mój dowcip i poczuł się z tego powodu obrażony?

 

Czy to po raz kolejny gównoburza wcale nie związana z wiarą tylko z "miłością" do mnie? :)

chyba to drugie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było pięknie gdyby niektórzy potrafili odróżnić brak szacunku od poczucia humoru. Dowcip o murzynie będzie albo śmieszny albo nieśmieszny bo to dowcip. A w gratisie można dostać ból pośladków tych świętszych od papieża "antyrasistów". Dystans, polecam dystans. Bo chyba niektórzy nie sa zbyt pewni swoich poglądów i przekonań

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STIFF napisał(a):

Dystans, polecam dystans

 

Zaraz dojedziemy do tego, że:

z Katolika będzie mógł się śmiać tylko Katolik

z Muzułmanina, tylko Muzułmanin

a z Żyda, tylko Żyd. A zaraz już chyba tak jest ;) żarty z nich uchodzą tylko np. Philipowi Rothowi, czy Woody Allenowi ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Adi napisał(a):

Zaraz dojedziemy do tego, że:

z Katolika będzie mógł się śmiać tylko Katolik

z Muzułmanina, tylko Muzułmanin

a z Żyda, tylko Żyd. A zaraz już chyba tak jest ;) żarty z nich uchodzą tylko np. Philipowi Rothowi, czy Woody Allenowi ;) 

 

Znowu sprowadzasz problem do kwestii religii.

Mówmy o wartościach - podaj swoje, ale tak szczerze i od serca. A ja je chętnie obśmieję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, STIFF napisał(a):

Jakby to było pięknie gdyby niektórzy potrafili odróżnić brak szacunku od poczucia humoru


Jakby to było pięknie gdyby niektórzy potrafili odróżnić żart od notorycznego dowalania wierzącym, ze szczególnym upodobaniem do Katolików, dostrzegali całość, a nie tylko wycinek obrazu. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blixten napisał(a):


Jakby to było pięknie gdyby niektórzy potrafili odróżnić żart od notorycznego dowalania wierzącym, ze szczególnym upodobaniem do Katolików, dostrzegali całość, a nie tylko wycinek obrazu. 

 

Jak oglądam Żywot Briana to pękam ze śmiechu. Naprawdę, nie mam problemu z wyśmiewaniem stereotypów. I nie będę miał, jeśli śmiać się nich będzie Muzułmanin czy ktoś innej wiary. Ale mówienie komuś 'jesteś głupi że w to wierzysz' (obojętnie czy chodzi o religię czy zwykłe cywilne zasady) uważam za (najdelikatniej mówiąc) nietakt.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, skwaro napisał(a):

A ja całkiem serio spytam, jest tu jakiś wierzący, który zrozumiał mój dowcip i poczuł się z tego powodu obrażony?

 

Czy to po raz kolejny gównoburza wcale nie związana z wiarą tylko z "miłością" do mnie? :)

Ja jestem chrześcijaninem. Akurat ten dowcip mnie nie obraża.  Ani mojej wiary.

W zasadzie, to żadne wyśmiewania, czy drwiny mnie nie obrażają.  Co najwyżej jest mi smutno, że ktoś jest złym człowiekiem.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolejnej dramy w kurniku zapamiętam, że następnym razem zawczasu trzeba wołać, @Aga, pokaż cycki! :unsure:

A zmieniając temat, jak ktoś ma chwilę, to proponuję na rozluźnienie.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, skwaro napisał(a):

A ja całkiem serio spytam, jest tu jakiś wierzący, który zrozumiał mój dowcip i poczuł się z tego powodu obrażony?

Jestem katolikiem wierzącym, praktykującym. Twój dowcip mnie nie obraził chociaż był średnio śmieszny ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blixten napisał(a):

Jakby to było pięknie gdyby niektórzy potrafili odróżnić żart od notorycznego dowalania wierzącym

 

 

Na szczęście wierzący mają swoich obrońców!

woje.png.53626bd80bcfbeeefa0bf9da63a52b2a.png

No kto nam podskoczy? Jakiś lewak w rurkach?

 

tapatalked

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Adi napisał(a):

 

Zaraz dojedziemy do tego, że:

z Katolika będzie mógł się śmiać tylko Katolik

z Muzułmanina, tylko Muzułmanin

a z Żyda, tylko Żyd. A zaraz już chyba tak jest ;) żarty z nich uchodzą tylko np. Philipowi Rothowi, czy Woody Allenowi ;) 

No to cyk ;)

Leci w samolocie w jednym rzędzie: 2 Arabów (od strony okna)i Żyd (od przejścia). Żyd w jarmułce, pejsy, te sprawy - wyluzowany kompletnie - rozpiął kołnierzyk, zdjął buty. Arabowie patrzą na niego nienawistnie. Po godzinie lotu jeden z nich wstaje i mówi:
- Idę po Colę.
Żyd na to:
- Ależ nie, ja pójdę, po co się przeciskać.
I poszedł. W tym czasie Arab napluł mu do buta. Żyd wraca, daje Colę Arabowi. Po kolejnej godzinie drugi Arab mówi:
- Idę po Colę.
Żyd jak poprzednio:
- Ja pójdę.
I poszedł. Drugi Arab napluł mu do drugiego buta. Żyd wraca, daje Cole Arabowi. Po godzinie samolot ląduje, Żyd zbiera się zapina kołnierzyk, założył jednego buta, skrzywił się i mówi:
- Znowu ta straszna nienawiść między naszymi narodami - to plucie do butów, to szczanie do Coli.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...