Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda... fajny wątek był, ale od jakiegoś czasu szkoda tutaj zaglądać. :toobad:
Kilkadziesiąt stron wcześniej przynajmniej były obrazki, które śmieszyły i nawet jak miały odniesienie polityczne/religijne/etniczne/itd. to było to ze smakiem i swego rodzaju pikanterią... 

Teraz, no cóż...

Holokaust w takiej formie żartu nie jest śmieszny... zdjęcie paczki czipsów z Żydem i zdjęciami z Auschwitz są delikatnie mówiąc do kitu... ponad milion ofiar w ludziach, którzy byli takimi samymi obywatelami jak my... przeżywali piekło, coś co nie mieści się w jakimkolwiek słowie... Może warto odwiedzić to miejsce, mroczne, ale przynajmniej daje wiele do myślenia... wtedy chęci do śmieszkowania z takich rzeczy maleją. 


Oooo, a tutaj to "zabawne" zdjęcie z paczki czipsów... Brzezinka (Birkenau / Rampa) Stamtąd ludzie już nie wychodzili, a jeżeli się udało, to nie były to już te same osoby. 

 

1a.thumb.jpg.7f4e9131b91b055143a1e5b75c07164c.jpg

Pozdro dla kumatych! 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym miejscu warto przypomnieć o ten poniższy wątek :)

 

Ja natomiast przeklejam kilka punktów, które każdy może sobie odczytywać po swojemu...

Cytat

4.    Ze względu na specyficzny charakter i tradycje korzystasz z Forum na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko.

9.    Zanim zaczniesz pisać – poczytaj i poczuj atmosferę. Tworzymy ją wszyscy – dołóż wszelkich starań, aby nikt nie poczuł się dotknięty Twoją wypowiedzią.

11.    Piłeś – pisz tak, aby jutro nie wstydzić się wpisu.

13.    Forum jest zarządzane przez zespół moderatorski wyłoniony z grona Forumowiczów (zwany Moderatornią). Jeśli kiedykolwiek odniesiesz subiektywne wrażenie, że Moderatornia się myli... to jest to tylko subiektywne wrażenie.

15.    Na Forum obowiązują zasady wynikające z porządku prawnego panującego w Rzeczypospolitej Polskiej.

17.    Gospodarz ani Moderatornia nie ponoszą odpowiedzialności za działania i wypowiedzi Forumowiczów...

 

... a skoro to jest wątek o "rozluźnianiu atmosfery" to FTZ :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2024 o 00:25, pepedealer napisał(a):

BLOS

Broń

Lufa

Otoczenie

Spust

Zbiór podstawowych zasad postępowania z bronią.

Broń - każdą broń traktować jak załadowaną. Takiej akcji na strzelnicy jeszcze nie widziałem. 

Żeby prowadzący strzelanie czy instruktor wszedł pod lufy. Jeśli musi wejść za linię ognia to stop, rozładuj, kontrola broni, wszyscy odchodzą od stanowisk.

Se baranica przeszła .Nie wiem,czy pod publiczkę materiału ,turystyczne strzelanie na strzelnicy czy tak przeszkolona .Siak czy tak BLOS powinien być podstawą dla każdego co zbliża się do broni palnej,czy to amator,czy profi - podstawa ,to podstawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy miłośnicy zwierząt nie poczują się urażeni, ale zaryzykuję..

 

Screenshot_20240313-232920.thumb.png.82be87cb3313d0814da03cc65e2ab50b.png

 

 

(jak coś to w domu mam kota i psa więc chyba mogę się trochę pośmiać :biglol:)

 

 

  • Super! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej mamy na The Forum Żydów niż katolików ;)

 

Ten post był prowokacją, jak widać udaną.

 

Wszystkich urażonych przepraszam.

Post edytuję, bana przyjmę z radością, dawno nie miałam.

  • Haha 1
  • Zdrówko! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał(a):

Więcej mamy na The Forum Żydów niż katolików ;)

 

Ten post był prowokacją, jak widać udaną.

 

Wszystkich urażonych przepraszam.

Post edytuję, bana przyjmę z radością, dawno nie miałam.

Ale Ty wiesz, że pisząc o naprawdę inteligentnych miałem na myśli kogoś innego ?? ;);) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...