Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Patryk Andrzej napisał:

był czas że uwielbiałem pety bez filtra

 

Ja tam fanem palenia nigdy nie byłem (a jak już to raczej wolałem cygara niż pety ;)) ale pamiętam jak w '99 przywoziłem siostrze strajki bez filtra - taką pamiątkę zza oceanu sobie zażyczyła :rolleyes:

 

image.png.acfe1205705fce786975271af8581fc7.png

 

(zdjęcie z internetów oczywiście)

 

 

 

Edytowane przez czekker
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czekker napisał:

 

Ja tam fanem palenia nigdy nie byłem (a jak już to raczej wolałem cygara niż pety ;)) ale pamiętam jak w '99 przywoziłem siostrze strajki bez filtra - taką pamiątkę zza oceanu sobie zażyczyła :rolleyes:

 

image.png.acfe1205705fce786975271af8581fc7.png

 

(zdjęcie z internetów oczywiście)

 

 

 

 

Policjanci z Miami takie palili :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińskie poczucie humoru w czasie wojny.

Uśmiałem się ze śmiechu po pachy.

Postaram się wam przetłumaczyć jak umiem,. Jak ktoś może coś poprawić to bardzo proszę. Bluzgów nie tłumaczę.

"Rozmowa rosyjskiego żołnierza z żoną"

- Halo, Natasza, cześć.

- Cześć

- Tu jest strasznie, nas dosłownie - ale przede wszystkim nie denerwuje się, ja żyję, wszystko w porządku - nas dosłownie godzinę        temu rozwalili pod Charkowem. Ze 100 ludzi zostałem tylko ja, a i to w połowie.

- Co znaczy "w połowie"?

- Nogi mi urwało.

- Co za nieszczęście!

- No tak, ale spokojnie, nie denerwuj się, wszystko ok. Teraz połażę poszabrować, tu po wsi obok, myślę, że znajdę jakieś nogi.

- No to w sam raz, bo mówią, że tam zimno, to szukaj jakieś nogi z kalesonami.

- No tak, oczywiście. Nie denerwuj się, coś tam znajdę. Słuchaj, mam prośbę, wyślij mi, proszę, na WhatsApp jakieś przemówienia Sołowiewa, Putina, co tam znajdziesz, bo tu wszystko blokują i ja tylko na ukraińskie patrzę i mądrzeć zaczynam, a mnie to na cholerę potrzebne. To takie nieprzyjemne uczucie w głowie. Mam nawet, jak to oni nazywają, coś tak jakoś na "m", eee..., "myśli", jakieś "myśli" mam. To bardzo nieprzyjemne.

- Dobrze, dobrze, Wania, przede wszystkim staraj się nie myśleć, bądź dzielny! A powiedz mi, dużo nazistów w Ukrainie?

- No tak, tak, nas tu teraz 150tys. przybyło, plus rezerwy. No ale wystarczy już o mnie. Co tam u was?

- Nooo, zwolnili mnie, z pieniędzmi kiepsko....., słuchaj, mam pytanie do ciebie...

- Jakie pytanie. Mów.

- Putin powiedział, że za zabitego dają pół miliona. Słuchaj, nie planowałeś czasem tam umrzeć?

- Cooooo, k...., co ty gadasz, Natasza?!

- No słuchaj, Wania, ty jesteś głową rodziny. Nowego tatę dziecku znajdę, ale ubranie za co mam mu kupić?

- No k...., nie wiem co ci powiedzieć. Coś pomyślę.

- Obiecałeś nie myśleć, Wania! Nie myśl! Działaj! No dobrze, kocham cię. Numer konta znasz.

- No to nara.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chudy_b napisał:

Przerażająco nie śmieszne.:cry:

Oglądam sporo ukraińskich kanałów i tam poczucia humoru im nie brakuje. Nabijają się z ruskich na wszelkie sposoby, nawet żołnierze na froncie. To świadczy tylko o tym, że nie dają się zastraszyć i mają odpowiednie podejście do wroga.

 Oczywiście ruscy robią podobne heheszki, ale biorąc pod uwagę ogólną  sytuację,  to po prostu brzydzę się tym i nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...