Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, przemowrc napisał:

No Swetru coś tam powinien wiedzieć w temacie. W końcu jest ekonomistą.
Już i tak lepiej niż gdyby się wypowiadał właściciel kota.

poszło z fona
 

Moze powinien - ale na pewno nie powinien sie wypowiadac - bo akurat w tym mu nie idzie ;) - choc z drugiej strony - dla rozluznienia atmosfery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eryk napisał:

Moze powinien - ale na pewno nie powinien sie wypowiadac - bo akurat w tym mu nie idzie ;) - choc z drugiej strony - dla rozluznienia atmosfery...

 Rozumiem, że Ty lepiej sie na tym znasz i uznałeś go za osobę niekokompetentną. Szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lojszczyk napisał:

 Rozumiem, że Ty lepiej sie na tym znasz i uznałeś go za osobę niekokompetentną. Szacun

A Ty uwazasz go za porywajacego oredownika?  Bo wiesz, wiedza to jedno a zdolnosc do przekazania tej weidzy to drugie... dzieki rowniez za wkladanie mi slow w usta...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eryk napisał:

A Ty uwazasz go za porywajacego oredownika?  Bo wiesz, wiedza to jedno a zdolnosc do przekazania tej weidzy to drugie... dzieki rowniez za wkladanie mi slow w usta...

Kto to jest orędownik?

Nie używaj słów których sam nie rozumiesz.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wy się spieracie?

Przecież wiadomo, że w ekonomii Petru to małe miki, przy człowieku, który w sam negocjował wejście Polski do UE, a na dodatek robi interesy nieruchomościowe ze 100 krotnym przebiciem ;)

 

Fajnie też popatrzeć, jak meandruje logika w tym wątku. Ze skandalicznego przyzwolenia na polowanie w czasie pandemii, został wyłoniony  "winny"...Bronek ;) 

  • Super! 1
  • Lajk 4
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lojszczyk napisał:

Kto to jest orędownik?

Nie używaj słów których sam nie rozumiesz.

Albo poprostu mialem na mysli slowo orator... i bylbym wdzieczny za wskazanie mojego bledu, zamiast natchmiast zarzucanie mi braku rozumu... ale rozumiem ze zapewne jestes kierowany stresem, wiec nie ma problemu.  Ciesze sie ze lubisz Pana Ryszarda - wszystkie Ryski to porzadne chlopy... Nie mniej jednak, tak jak juz kiedys pisalem, obecna sytuacja ekonomiczna jest na tyle unikalna ze nie ma takiego eksperta, ktory wiedzialby jakie rozwiazanie jest prawidlowe by zminimalizowac poziom kryzysu, nie ma znaczenia czy to polski rzad, pan Petru, czy pan Gates, czy Warren Buffett... To jest poprostu zgadywanka... z reszta - walka trwa, i dopiero gdy wirus zostanie pokonany, lub poprostu skonczy sie epidemia bedzie mozna podsumowac straty i podjac konkretne kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eryk napisał:

Albo poprostu mialem na mysli slowo orator... i bylbym wdzieczny za wskazanie mojego bledu, zamiast natchmiast zarzucanie mi braku rozumu... ale rozumiem ze zapewne jestes kierowany stresem, wiec nie ma problemu.  Ciesze sie ze lubisz Pana Ryszarda - wszystkie Ryski to porzadne chlopy... Nie mniej jednak, tak jak juz kiedys pisalem, obecna sytuacja ekonomiczna jest na tyle unikalna ze nie ma takiego eksperta, ktory wiedzialby jakie rozwiazanie jest prawidlowe by zminimalizowac poziom kryzysu, nie ma znaczenia czy to polski rzad, pan Petru, czy pan Gates, czy Warren Buffett... To jest poprostu zgadywanka... z reszta - walka trwa, i dopiero gdy wirus zostanie pokonany, lub poprostu skonczy sie epidemia bedzie mozna podsumowac straty i podjac konkretne kroki.

 Nadal nie wiem czego/kogo jest orędownikiem. Ja też jestem zwolennikiem, ale nie napiszę czego i co mi zrobisz?

Nigdzie nie napisałem, że lubię Petru. Nie ze wszystkimi jego pogladami ekonomicznymi się zgadzam. Zresztą nie wiadomo czy ma rację, bo jego poglady i pomysły nie są realizowane.

Moja żona ma doktorat z ekonomii, ale czasem też toczymy wieczorne spory o różne teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dzik44 napisał:

Eee.., nie ma zagrożenia, rzadko kto jest w stanie pogrzebać dużym palcem w nosie lub przetrzeć piętą oczy..;)

Ale można włożyć go do buzi ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...