KEJ

Nowy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O KEJ

 • Ranga
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

42 wyświetleń profilu
 1. bardzo smutna wiadomość
 2. ostatnio tak po tak po koncercie. Był świetny :-)
 3. dziś trochę skoczniej - fajnie gra w samochodzie + plus trochę zapomniany polski zespół, Fajna mocna muzyka + fajne dwa duety które znakomicie "grają" w samochodzie. i tu też dali radę ( w samochodzie wchodzi fajnie)
 4. To fakt mało jest takich płyt które słucham od początku do końca. Muszę wrócić do tych wydawnictw. Dzięki za link. Jarka (Pana Jarka) dawno temu słuchałem w radiu ArNet w 3-mieście jak prowadził program "120 minut złamanych organów". Zawsze dobrze spędzałem czas przy tej audycji. Była równie alternatywna co Pan Jarosław „Mendy" nie wkładałem bo nie chciałem spamować ale utwór znany i lubiany. Super ze są jeszcze słuchacze takiej twórczości.
 5. wracając wieczorową porą @ Giresse natchnąłeś mnie Jarkiem Janiszewskim i tak mi się skojarzyło
 6. Z tą logiką oczywiście się zgadzam a nawet rozumiem jej bizesowe uzasadnienie.
 7. Lepsze audio
 8. z tej płyty chyba najbardziej lubię Hell to Pay a z innej płyty
 9. w Mercedesie czy BMW które były tu przywoływane we wcześniejszych postach pakiety wyposażenia są czasem tak zbudowane, że trudno dopatrzeć się tam logiki. Dodając jakiś pakiet czasem zmieniamy konfigurację samochodu w 20-30% bo ten pakiet nie łączy się z tym czy tamtym. Dodając powiedzmy składane lusterka za X PLN musisz dokupić coś innego za 5000. Tylko w pojedynczych przypadkach możesz dodać to co chcesz / potrzebujesz np. Audio. Bawiłem się tym jakiś czas zanim udało się coś wybrać i zmieścić się w budżecie - który niestety nie był z gumy ;-)
 10. Nie wiem czy to fair czy nie ale czasem trudno to dobrać aby miało sens zwłaszcza jak nie masz budżetu z gumy...
 11. Jest w każdym a ten za 14 000 to pewnie z fabrycznym zestawem nawigacji command i pierdylionem ekranów
 12. Z doświadczenia osobistego w BMW 5 (F10) było kilka "rzeczy" w cenie między innymi czujniki reszta płatna. W Mercedesie z doświadczenia osobistego ( c220) wszystko płatne.
 13. ... a subaru XV za czujniki parkowania
 14. A2: Pozdrowienia dla Kierowcy Forestera jadącego tydzień temu w stronę Gdańska. Na tylnej szybie miał wielki napis brzmiący mniej więcej tak: "440 000 km bez awarii. Inni obiecują jakość a Subaru ja gwarantuje"