Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Aga napisał:

Jestem facetem... :rolleyes:

aś sie rozmarzyła....., to tylko Subarumania. :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------image.png.88db158806191aa21f863db25b88b033.png

 

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma żadnej polityki, wszelkie zdarzenia są przypadkowe, a ich podobieństwo może być tylko przypadkowe ;)

 

Właśnie przebywam na Ukrainie... i z takim oto przeciwnikiem muszę się mierzyć.  

Na pierwszy rzut oka wygląda normalnie, nawet można powiedzieć, że wiele obiecuje, ale jak mamy z nim dłużej do czynienia, to okazuje się po prostu nie dobry, wręcz fałszywy. Po obietnicach dobrego smaku pozostał tylko kwas i niesmak. Jestem pewien, że długo mnie będzie po nim bolała głowa. 

 

Przy wyborze wina trzeba iść w bardziej sprawdzone sposoby. Bo chyba wszyscy pamiętamy czyja wina zawsze była, wina T..., ale obawiam się, że te bardziej cywilizowane trunki pozostaną  w Europie, a my zmierzamy z tym przewodnim winem do  bratniej Ukrainy.

 

:P

kaczor.JPG

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...