Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, FilipBB napisał(a):

No i jeszcze zdjęcie wersji USA z kierownica po prawej stronie:

image.png.9f8b85c8294ac757cd831d5bd37f087a.png

Ogólnie gość napisał, że prezentacja miała być na Sycylii, a zdjęcie oryginalne mogło wyglądać tak (bo JDM nie ma pomarańczowych wstawek):

image.png

 

Natomiast ciśnie mi się na usta jedno bardzo niecenzuralne słowo pod adresem Subaru, by robić taką prezentację w EU jednocześnie auta na rynku od wielu lat nie oferując. O popatrzcie jakie fajne auto mamy, którego nie możecie kupić :OO:

:evil::th_dash:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aflinta napisał(a):

Ogólnie gość napisał, że prezentacja miała być na Sycylii, a zdjęcie oryginalne mogło wyglądać tak (bo JDM nie ma pomarańczowych wstawek):

image.png

 

Natomiast ciśnie mi się na usta jedno bardzo niecenzuralne słowo pod adresem Subaru, by robić taką prezentację w EU jednocześnie auta na rynku od wielu lat nie oferując. O popatrzcie jakie fajne auto mamy, którego nie możecie kupić :OO:

:evil::th_dash:

I w dodatku na Sycylii, że wiadomo tam ciepło i na baterii przejedzie dal... A nie, czekaj...:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dirkdiggler napisał(a):

Mi się ten Layback nie podoba, coś mi w nim nie gra.

Oby facelifting OBK nie poszedł w tę stronę. 

 

3 godziny temu, mattipk napisał(a):

Jest jakby za bardzo napompowany. Daję to wrażenie takiej japońskiej cukierkowości. A levorg przypominał, jak na moje oko, takiego drwala - grubo ciosanego, surowego.

 

25 minut temu, pianchi napisał(a):

Subaru z przodu zaczynają wyglądać jak hjundaje!

Na będzie oferowany w EU, nie macie się czym martwić :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czekker napisał(a):

 

:facepalm:  nawet za darmo bym tego czegoś nie chciał..

 

A właściciel mimo, że wyłożył jakieś $80k (choć pewnie leasing na firmę patrząc po reklamie), to zupełnie nie ma za złe bycia beta testerem technologii i pokornie czeka, może kolejna aktualizacja zaoferuje mu funkcjonalność za którą zapłacił... 

A taki Wilderness daje radę, mimo swojego przedniego zwisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, aflinta napisał(a):

A właściciel mimo, że wyłożył jakieś $80k (choć pewnie leasing na firmę patrząc po reklamie), to zupełnie nie ma za złe bycia beta testerem technologii i pokornie czeka, może kolejna aktualizacja zaoferuje mu funkcjonalność za którą zapłacił... 

A taki Wilderness daje radę, mimo swojego przedniego zwisu. 

Q mnie właśnie załamały dane techniczne nowego Outbacka i muszę od nowa szukać pomysłu na nowe auto. Nawet 2.4T z USA ma 0-100 gorsze niż mój 18-letni Outback H6, dramat jakiś, wiedziałem o subiektywnej dynamice EU Spec, ale żeby przez dwie dekady nie poprawić dynamiki?!? Dramat, co teraz?!? Czyba pozostaje tylko Audi A6 Allroad 3.0 TDi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Durbos napisał(a):

Q mnie właśnie załamały dane techniczne nowego Outbacka i muszę od nowa szukać pomysłu na nowe auto. Nawet 2.4T z USA ma 0-100 gorsze niż mój 18-letni Outback H6, dramat jakiś, wiedziałem o subiektywnej dynamice EU Spec, ale żeby przez dwie dekady nie poprawić dynamiki?!? Dramat, co teraz?!? Czyba pozostaje tylko Audi A6 Allroad 3.0 TDi...

Nie wiem jak na papierze i do jakiego modelu porównujesz ale tutaj Outback 2.4 XT jest szybszy niż Outback 3.0 H6

Tutaj od 3.6H6 także jest szybszy 

 

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...