Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekam, że szkoda, że nie 5 lat fabrycznej (jak choćby w Niemczech), ale dobre i to :applause:W końcu nie będziemy gorsi od Słowaków. A ponieważ rozważam zakup OBK wyrażam też nadzieję, że opłata za te 5 lat nie będzie wyższa jak obecnie za 2 lata dodatkowej ochrony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dandy napisał(a):

Ponarzekam, że szkoda, że nie 5 lat fabrycznej (jak choćby w Niemczech), ale dobre i to :applause:W końcu nie będziemy gorsi od Słowaków. A ponieważ rozważam zakup OBK wyrażam też nadzieję, że opłata za te 5 lat nie będzie wyższa jak obecnie za 2 lata dodatkowej ochrony ;)

W Niemczech to też 3+2. Subaru na Europę do końca 2023 na pewno, dawało 3 lata. Reszta to były gesty indywidualnych importerów.

 

Przy okazji z końcem roku zamknęła się firma Reiski w Bydgoszczy i teraz jest Arpol w Toruniu.

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FilipBB napisał(a):

W Niemczech to też 3+2. Subaru na Europę do końca 2023 na pewno, dawało 3 lata. Reszta to były gesty indywidualnych importerów.

Ok, dzięki, mogłem się mylić odnośnie 5 lat fabrycznej w Niemczech. Ale właśnie zlukałem, że w wątku "Subaru Outback [BT] (MY20/MY21 =>)" kolega @dirkdiggler wczoraj napisał:

"W Niemczech standardowa gwarancja w cenie auta to 5 lat / 160tys km. Można ją natomiast przedłużyć odpłatnie do 12 lat 200tys km w ramach ubezp.".

Edytowane przez dandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dandy napisał(a):

Ok, dzięki, mogłem się mylić odnośnie 5 lat fabrycznej w Niemczech. Ale właśnie zlukałem, że w wątku "Subaru Outback [BT] (MY20/MY21 =>)" kolega @dirkdiggler wczoraj napisał:

"W Niemczech standardowa gwarancja w cenie auta to 5 lat / 160tys km. Można ją natomiast przedłużyć odpłatnie do 12 lat 200tys km w ramach ubezp.".

 

No tak piszą w ulotkach.

SmartSelect_20240105_192721_Samsung Notes.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne. Jak wynika z w/w ulotki Niemcy dają w standardzie gwarancję mechaniczną na 5 lat (do 160 tys. km), którą można przedłużyć o kolejne 3 lata (do 200 tys. km.) w ramach ubezpieczenia.

Bardzo dzięki @dirkdiggler :bowdown:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dandy napisał(a):
W dniu 3.01.2024 o 20:41, peteres napisał(a):

Podobno 5 fabrycznej + 3 dodatkowej, ale wydaje mi się, że sprzedawcy się pomyliło i jest na odwrót.

A może jednak nie pomyliło skoro tak jest w DE...

Edytowane przez dandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniach motoryzacyjnych na portalu sprzedażowym można takich treśći się doczytać;

TYLKO TERAZ AŻ 8 Lat gwarancji technicznej wraz z
Assistance BEZ LIMITU KM !!!
Dzwoń do nas po szczegóły tej Mega Oferty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...