Skocz do zawartości

Subaru Forester [SL?] (MY25=>)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, 555marcin napisał(a):

Głupie pytanie, mamy 2023, czemu prezentują Forka 2025, skoro, jak rozumiem, to ze zdjęć to już wersja produkcyjna?

To amerykańska specyfika. Nie wiem czym się kierują. Zazwyczaj rok modelowy zmienia się w sierpniu/wrześniu czyli we wrześniu 2023 pojawia się MY2024.

Tutaj, znając życie, Forester MY2025 pojawi się wiosną 2024 i MY2025 będzie oferowany do sierpnia/września 2025, kiedy to pojawi się MY2026.

Ostatni znany mi przypadek to Mazda, MY2023 CX-50 pojawiła się w marcu 2022, ale generalnie każdy producent zapowiada nowy model z wielkim przytupem i rokiem modelowym hej do przodu.

 

Tutaj przykład Cadillaca

https://www.cadillac.com/upcoming-vehicles/2025-ct5

Edytowane przez Kowalesik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kowalesik napisał(a):

Ta szmatka to między kolumną kierownicy a zegarami?

O tęże.

13 minut temu, Kowalesik napisał(a):

U mnie, w najwyższej wersji OBK jest skajka

No to, Panie, masz Pan premium przez duże "P" ;) Nie każdy tutaj dostąpił takiej jakoś wykończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, peteres napisał(a):

150 KM to byłby szatan. Pewnie będzie 136 KM, tyle co w nowym Crosstreku

Spokojnie, bedzie CVT to obecni użytkownicy szybko opracują stosowne algorytmy % wciskania gazu, używania łopatek, trybów jazdy etc… No i wiadomo, subiektywnie bedzie znacznie szybszy niż dane katalogowe :)

A w sumie przy obecnych drogach i sankcjach za łamanie ograniczeń prędkości to 150 koni wystarczy 90% użytkowników.

Mi sie nawet na nowa bryła podoba, faktycznie ma cos z pierwszych forkow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbrzydszy Forester ever :unsure: 

Wielki, brzydki a na EU jeszcze słaby, chyba że 2.4 będzie dostępny.  Stylistyka jak to w Subaru ostatnimi laty z czapy, brak tu analogi czy choćby podobieństw do pozostałych modeli marki.

Fani lubiący wyjazdy SUV em w "offroad" dostali wielkie zwisy i gabaryt. 

SJ był przy tej pokrace piękny, cieszę się że miałem okazję go mieć dwukrotnie. 

 

 

Edytowane przez mechanik
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na silnik 2.4 bym nie liczył. Standardowy ma teraz 2.5 przynajmniej tak zrozumiałem z jednego filmiku na yt, a Subaru ma do niego też pakować hybrydę(jaką to chyba wiedzą tylko w Subaru) która pewnie zawita do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba. Forek dawno poszedł w strone dużego kloca i do idei 1 i 2 generacji nie wróci więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wygląda dużo lepiej niż aktualny OBK który jest dla mnie ultra pokraczny. Forek spoko - tylko większe kółko by sie przydało bo tu traci proporcję. A przód w pierwszych momentach skojażył mi się z Land Cruiserem :)

Beznazwy.jpg.9739db787e41e9a09ea03805d7509046.jpg

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, STIFF napisał(a):

Forek dawno poszedł w strone dużego kloca i do idei 1 i 2 generacji nie wróci więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Trudno się z tym pogodzić. Faktycznie Subaru konsekwentnie idzie w tym kierunku. Wielka szkoda. 

SF i SG super auta, wyjątkowe, oferowane też w wersji ultra szybkiej. Nadawały się na jazdę po nieutwardzonych drogach. 

Wyjazdy adventure, konkurencje na zlotach Plejad organizowane przez importera - ta aktywność najwyraźniej nie jest brana pod uwagę przez producenta. Widocznie gro klientów chce właśnie tego co aktualnie widać = dużego tapczanu, bez specjalnych aspiracji, bez charakteru. Rodzinne (więc relatywnie duże, relatywnie wygodne) wizidlo. W EU dodatkowo dochodzą restrykcjie które jeszcze bardziej uposledzają te auta przez słaby, a jedyny akceptowalny napęd.

Czy da się tym jechać na Subariadę? - coraz bardziej tak jak zwykłą osobówką. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mechanik napisał(a):

ta aktywność najwyraźniej nie jest brana pod uwagę przez producenta. Widocznie gro klientów chce właśnie tego co aktualnie widać

Rynkiem zbytu jest głównie USA i raczej to ich wymagania definiują kolejne auta...

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...