Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, szubaru napisał:

 

Miko Mistrza Polski to już ma prawie w kieszeni, musiały się jakaś katastrofa wydarzyć. 


 

To je Rally wiec nie mów hop. 
 

 

Dwa lata temu na Śląskim zapewnili sobie tytuł, wiec oby historia się powtórzyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pierwszy rajd od 2010r na który się wybrałem, pierwszy na który zabrałem dzieciaki. Jechaliśmy w małym konwoju, bocznymi drogami, humory świetne, na odcinku kupa kibiców, atmosfera wspaniała, szofery dawały do pieca, dzieciaki miały ubaw taki, że tylko się cieszyć z pięknego dnia. Przeleciała biała honda z nr 40, ładnie dawali, kilka sekund później ex babcia pryczkow... Później był już koniec, info szybko do nas dotarło co się stało, staliśmy kilkaset metrów wczesniej...wszyscy zeszli z odcinka w ciszy i ze spuszczonymi głowami..

:cry:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mateusz22 napisał:

To był pierwszy rajd od 2010r na który się wybrałem, pierwszy na który zabrałem dzieciaki. Jechaliśmy w małym konwoju, bocznymi drogami, humory świetne, na odcinku kupa kibiców, atmosfera wspaniała, szofery dawały do pieca, dzieciaki miały ubaw taki, że tylko się cieszyć z pięknego dnia. Przeleciała biała honda z nr 40, ładnie dawali, kilka sekund później ex babcia pryczkow... Później był już koniec, info szybko do nas dotarło co się stało, staliśmy kilkaset metrów wczesniej...wszyscy zeszli z odcinka w ciszy i ze spuszczonymi głowami..

:cry:

Czy to ty pisałeś do Radia 357 w piątek na listę, że wybierasz się na rajd z dziećmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Neutrino33 napisał:

Czy to ty pisałeś do Radia 357 w piątek na listę, że wybierasz się na rajd z dziećmi?

To nie byłem ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykra wiadomość. Niestety ten sport przynosi je co jakiś czas. Dobrze, że coraz rzadziej, źle że przynosi. 

Kondolencje dla rodziny. 

 

 

Tymczasem w Grecji młodemu została tylko niedziela, by pokazać swoją wszechstronnosc. Wielki talent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jest na fali. Po mega wstępie w Belgii wiedziałem ze może być tu wysoko ale nie przypuszczałem ze az tak. Trzeba przyznać ze progres jest imponujący. To jest juz faktem ze będzie się bic o mistrza w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie Kalle zgarnia wszystko. Dla mnie ten wynik jeszcze bardziej imponujący niz w Estonii bo jechał tu pierwszy raz a wygrał to na luzie. Mega. Poza tym rajd średni bo skończył sie szybko zresztą jak i chyba juz cale mistrzostwa. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2021 o 20:06, szubaru napisał:

FB_IMG_1631383511845.jpg

 

:( 

 

staliśmy na starcie 5OS - Jastrzębie.. odcinek opóźniony bo karetka pojechała do jednego z kibiców.. w międzyczasie na telefonie zobaczyłem informacje, że Chybie przerwane, uruchomiona procedura.. po chwili kolejna nieoficjalna informacja - "nie jest dobrze"  .. w międzyczasie odcinek Jastrzębie został odwołany i alternatywną trasą udaliśmy się na przegrupowanie i serwis.. w drodze dotarła informacja... to już był koniec rajdu.. po jakimś czasie przyszła oficjalna decyzja o odwołaniu rajdu, nie mogło być inaczej.. nie wyobrażałem sobie możliwości dalszej rywalizacji.. ehhh..... :( 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...