Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Młody jest na prawdę imponujący. Żadnego strachu i przed wielokrotnym mistrzem i kolegą który ma o wiele większe doświadczenie na tej nawierzchni. Az strach sie bac co bedzie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, turdziGT napisał:

Nieźle. Taka jazda to Evans majstra nie wyjezdzi.

 

Myślę, że w Toyocie już jest poukładane, kto Majstra wyjeździ. I myślę, że ani Kalle, ani Elfyn na pudle w tym rajdzie nie stanie.

Wolałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi napisał:

 

Myślę, że w Toyocie już jest poukładane, kto Majstra wyjeździ. I myślę, że ani Kalle, ani Elfyn na pudle w tym rajdzie nie stanie.

Wolałbym się mylić.

Myślę ze nie. O ile zajmują te 3 pozycję ze względu na producentów to  myślę ze JML nie zrobi rządnej roszady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po. Perfekcyjny rajd Therrego żadnych błędów i jazda w innej lidze. 

Kolejny świetny występ Breen. Jeżeli ktoś go nie wezmie na cały sezon 2022 to są po prostu głupi ale kierowca rajdu jak dla mnie Kalle. Mega imponująca jazda. 

Rozczarowniem musi być postawa Evansa. Taka jazda nic sie nie zdziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa poukładane. Pozostało się ekscytować pojedynczymi rajdami. Tu było czym. Thierry historycznie wygrał u siebie w debiucie rajdu w WRC. Brawo!!!

Młody też świetnie, niezależnie od nawierzchni i warunków, jest w czołówce.

Seb dowiózł jakieś punkty, to mu wystarczy do końca sezonu....dowozić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na 4 rundy przed koncem sezonu.

 

Fajnie ze przynajmniej Therry wrócił teoretycznie do gry. Jeszcze nie wszystko stracone ale samymi punktami bez DNFa Seba ciężko będzie nadrobić.

 

Teraz grecja a wiec wraca klasyk w którym doświadczenie ma Seb , Therry i chyba Tanak. Seb chyba tu nawet wygrał raz z Loebem?

 

 

 

 

Screenshot_20210816-120332_WRC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze niekoniecznie coś sie musiało stać. Auto nie siadło od razu tak jak Toyota to fakt ale w tym sezonie Tanak ma po prostu bardzo dużo pecha i potrzebuje czegoś co przełamie ta zla passe. Wystarczy zobaczyć na Kalle. Tez mial ciężki okres i nagle udało sie to przełamać, i proszę jaki wynik. 

Myślę ze sama ta sytuacja podnosi ciśnienie z rajdu na rajd i zwieksza ryzyko popelnienia błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z Tanakiem jest spowodowana głównie przez jego decyzje, jak się ma dobrego konia to się go nie zmienia. Ciśnienie związane z wygraną też nie pomaga i na tą chwile trzeba zadowolić się 5 miejscem, a Toyota ze swoimi kierowcami zajmuje 1,2,4,6 miejsce to chyba o czymś świadczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja tez uważam ze przekombinował. Jak sie ma auto i zespol które siedzi to sie siedzi na dupie. Jedyne co sie pewnie powirlszylo to ilosc zer na koncie, bo niczym innym nie jestem w stanie uzasadnić tej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 13:28, Adi napisał:

Mistrzostwa poukładane. Pozostało się ekscytować pojedynczymi rajdami. Tu było czym. Thierry historycznie wygrał u siebie w debiucie rajdu w WRC. Brawo!!!

Młody też świetnie, niezależnie od nawierzchni i warunków, jest w czołówce.

Seb dowiózł jakieś punkty, to mu wystarczy do końca sezonu....dowozić. 

Wygrał 4 rajdy w tym sezonie,więc nie przyklejałbym mu łatki dowoziciela...

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marek106 napisał:

Wygrał 4 rajdy w tym sezonie,więc nie przyklejałbym mu łatki dowoziciela...

 

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Określę inaczej-wystarczy mu dowożenie punktów...ponieważ jest w tym roku mocno ponad konkurencją...dlatego że: 

 

21 minut temu, Marek106 napisał:

Wygrał 4 rajdy w tym sezonie,

 

A pozostali nie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, radekk napisał:

 

Piękny życiorys Pani Ewy [*]

Jeszcze 2 miesiące temu towarzyszyła Panu Sobiesławowi w przygotowaniach i rajdzie Safari ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 23:23, Adi napisał:

 

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Określę inaczej-wystarczy mu dowożenie punktów...ponieważ jest w tym roku mocno ponad konkurencją...dlatego że: 

 

 

A pozostali nie ;) 

Co roku slysze, jak to Ogier sie wozi, narzeka, itd... Jak na razie miazdzy konkurencje, smiem wrecz twierdzic, ze wieksza niz ta ktora miał arcymistrz Loeb. Prawda jest taka ,ze Ogier szedlby po 9 mistrza gdyby nie ten zarcik, ktory poskladal Citroen.

Edytowane przez Marek106
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...