Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, maryjan napisał:

https://zeperfs.com/match8589-1229-1401-2718.htm

 

Yaris również może mieć po remapie >300 km (i często ma), choć oczywiście potencjał mniejszy niż 2-litrówki Mitsu.

zabawny jest moment obrotowy w seryjnych evo, 355Nm w e9, ja po bardzo delikatnym remapie cywila miałem 470Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krist napisał:

zabawny jest moment obrotowy w seryjnych evo, 355Nm w e9, ja po bardzo delikatnym remapie cywila miałem 470Nm :)

Nki ile miały 600 Nm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Lux tjunink, gumowy dywanik powinien zrobić furorę.

:biglol: 

 

Chyba zamówię w ramach modów, niestety to co dostałem nie bardzo pasuje, chyba nie ten Yaris:D 

 

5 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

to chyba żart:) z tą kamerą z tyłu:))))))

 

Za 2k jestem w stanie się poświęcić i przecierać szmatką lub nawet palcem, ewentualnie stawać tak, aby nie trzeba było cofać:biglol:

komplet opon będzie bardzie przydatny... ale co ja tam wiem, pewnie będą chętni i na taką usługę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, vexus napisał:

Za 2k jestem w stanie się poświęcić i przecierać szmatką lub nawet palcem, ewentualnie stawać tak, aby nie trzeba było cofać:biglol:

 

Żałujesz kilku złotych w porównaniu do ceny auta ? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, OWOC napisał:

Panowie,

 

Gdyby ktoś był zainteresowany modyfikacjami swoich GR Yarisów to zapraszam:

May be an image of car and text that says "GR YARIS USŁUGA Wyłączanie systemu START/STOP brutto Włączanie systemu pokaz zdorazowym 699 ANWA TOYOTA Aleja Pokoju 699 START/STOP PROMO Montaż Zentang zamka 999 ruchomier silnika] 00 Montaż systemu chłodzenia ercoolera wodą Montaż systemu spryskiwania płynem cofania -przełącznik fabryczny 3900 2000 Dywanik gumowy mocowany opodłogi kierowcy GR YARS YARIS 99z oferta dnia marca 2021 ANWA TOYOTA AL POKOJU 57 TYLKO U NAS www.anwa.eu"

Brawo moim zdaniem !!!! Oficialnie wreszcie ASO ma odwagę coś zrobić nie tuzinkowego ! To czy ktoś z tego korzysta, czy nie, to inna sprawa, ale uważam że idzie to w dobrym kierunku, popieram w 100% :) 

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vexus napisał:

Za 2k jestem w stanie się poświęcić i przecierać szmatką lub nawet palcem, ewentualnie stawać tak, aby nie trzeba było cofać:biglol:

komplet opon będzie bardzie przydatny... ale co ja tam wiem, pewnie będą chętni i na taką usługę

 

głupiś, montuj, jest szansa że nikt więcej na to nie wpadnie, a Owoc wycofa to z oferty i wówczas masz limited ediszon w kamerze tylnej widziszon. Wiesz jak cena takiego Yarka pójdzie w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2021 o 14:22, OWOC napisał:

T Sporta

 

Jeszcze zapomniałem dodać, że w moim TS był odtwarzacz kaset magnetofonowych a pod nim w miejscu półeczki fabryczna zmieniarka na 6 CD. Tak, takie bajer i to w Yarisie :wub:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą brak możliwości ustawienia takiej rzeczy jak Start/Stop przez użytkownika i konieczność rzeźby za 7 stów w aucie z 2020 roku to lekka kpina.

Cóż, DLC takie.

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przymar napisał:

Swoją drogą brak możliwości ustawienia takiej rzeczy jak Start/Stop przez użytkownika i konieczność rzeźby za 7 stów w aucie z 2020 roku to lekka kpina.

Cóż, DLC takie.

 

Pewnie chodzi o przepisy CO2 dlatego Toyota tak zrobiła żeby nie wkładać pseudo hybrydy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprawdzić ceny w innych ASO.

Anwa jest bardzo droga - np. zaprogramowanie czujników ciśnienia w oponach 250 PLN , w innym ASO 50 PLN.

W dodatku klienci bardzo przeszkadzają im w pracy.

No i gwarancja na Toyotę.

Anwa twierdzi, że: "uszczelki to są normalnie zużywające się eksploatacyjne części, tak jak klocki hamulcowe"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kukson napisał:

 

Mnie ciekawi jak oni to wyłączają. Czy to jakas modyfikacja czy tylko kliknięcie w komputerze i cyk siedem stówek wpada.

ucinają kabelek. :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
a może instalują specjalny żeton (z logiem toyoty)  
ss.jpg.1e8690f311b764f5b1ed829196317054.jpg
A kurcze pewnie trzeba mieć specjalny homologowany żeton.

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kukson napisał:

 

Mnie ciekawi jak oni to wyłączają. Czy to jakas modyfikacja czy tylko kliknięcie w komputerze i cyk siedem stówek wpada.

W grupie VAG to jest 5min roboty, VCDS lub inny interfejs...wybierasz modul, kodowanie...i finito. Zmienialem sobie sam by start-stop defaultowo bylo wylaczone i pamietal co bylo ustawione, brzeczyk pasow, machniecie wskazowkami zegarow przy uruchomieniu, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kukson napisał:

 

Mnie ciekawi jak oni to wyłączają. Czy to jakas modyfikacja czy tylko kliknięcie w komputerze i cyk siedem stówek wpada.

Wiem jak to robią, i wiem jakie są możliwości, co do cen nie będę dyskutował bo to nie ma sensu. Jak wiadomo każdy Polak to najlepszy specjalista od wszystkiego :biglol:,jest lekarzem, informatykiem, mechanikiem, a teraz jeszcze wirusologiem :mrgreen:.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...