Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś się tym "jarałem", że nowy soft, coś tam poprawią, nowe mapy...a i tak korzystam z GoogleMaps lub Janosika  Ale miło, że Subaru pamięta o nas 
W 2022 przestanie.. i nie doczekamy się S6... Ja mam subskrybcję do lutego 2022. Ktoś wie co potem?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
pierwszy raz widze zmianke o kodzie
 
image.thumb.png.8a82a25096f7d835184b8ff40cbe1ba3.png

Brak słów. Znów ściągał 2,5 godz. Po czym okazało się że nie widzi keya. Zmiana formatowania, inny Key, przeinstalowanie nic nie pomogło, widocznie nie współpracuje nowym macOS. Ostrzegam. Przeniosłem dane na Windows ale ich nie rozpoznał więc znów sciągał prawie 3h. Niby przeniósł na USB.

Z kodem też się drapałem po głowie, bo tylko lakoniczny komunikat gdzie jest kod stacji a nie co z nim zrobić.
Więc trzeba wejść na stronę www z aktualizacjami i tam go wklepać, wygeneruje kolejny kod.
Do instalacji na stacji nie doszedłem rezerwuje sobie na to weekend. Ciekawe czy nowy kod przyjmie
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, orm napisał:

pierwszy raz widze zmianke o kodzie

 

image.thumb.png.8a82a25096f7d835184b8ff40cbe1ba3.png

Widocznie krążyły pendrive'y które można było wgrywać gdzie popadnie, teraz trzeba to powiązać z konkretnym autem (które ma subskrypcje).

 

Mi aktualizacja się udała. Wpisywanie kodu w auto niczym do walizki atomowej prezydenta :D

Nic nie wybuchło, zmian nie zauważyłem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
8 godzin temu, aflinta napisał:

Też miałem do końca lutego, dzisiaj wchodzę na stronę z ciekawości... i widzę, że subskrypcja przedłużona jest do końca maja :blink::thumbup:

U mnie podobnie, subskrypcja przedłużona do 30 maj 2022, może przez tego tam z Chin? W końcu wiele rzeczy przedłużają ze względu na wzgląd ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aflinta napisał:

Może, albo ze względu na to, że te pierwsze aktualizacje z jakimś takim strasznym oporem wychodziły i sumarycznie nie było ich sześć w ciągu trzech lat jak być powinno.

A to by oznaczało, że trzeba będzie pilnować bo będzie (może) kolejna aktualizacja do maja

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moominko napisał:

A to by oznaczało, że trzeba będzie pilnować bo będzie (może) kolejna aktualizacja do maja

 

Jestem cały w nerwach :coffee:

 

 

U mnie też do końca maja subskrypcja, ale tak patrząc w tył, to może...3-4 razy użyłem tej navi B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, @daro napisał:

Po aktualizacji nie czyta mi CD-TEXT. Ktoś może sprawdzić czy też tak ma?

W sensie z takiej okrągłej srebrnej płyty, czy odnosi się to też do innych mediów typu może czy jakiś streaming po BT? Przyznam, że płyty CD to już z dekadę w ręce nie miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 11:56, @daro napisał:

Nowość pod MY18. Potrzebny kod jak poprzednio.
87c779ec8904fcb634083b98dcd065a0.jpg


podpowie ktoś jak ten kod z nawigacji wyciągnąć? W menu Ustawienia> Nawigacja > Inf uak map - wyrzuca mi komunikat „spróbuj ponownie później”

wifi podłączone, telefon podłączony choć nie wiem czy to ma znaczenie? Co jeszce mogę zrobić by wyświetlić potrzebny kod a nie wciąż czytać ten komunikat?

Edytowane przez morgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podpowie ktoś jak ten kod z nawigacji wyciągnąć? W menu Ustawienia> Nawigacja > Inf uak map - wyrzuca mi komunikat „spróbuj ponownie później”
wifi podłączone, telefon podłączony choć nie wiem czy to ma znaczenie? Co jeszce mogę zrobić by wyświetlić potrzebny kod a nie wciąż czytać ten komunikat?

Aktualizacje ściągasz i wygrywasz na pendrive.
Kod generujemy na stronie Subaru na swoim koncie. W programie jest odnośnik.
O kod prosi w trakcie aktualizacji w aucie.


Kilka wierszy wyżej jest info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, morgan napisał:

wifi podłączone, telefon podłączony choć nie wiem czy to ma znaczenie?

Nie powinno mieć znaczenia i ja nie podłączam, kod wyświetla normalnie. Może spróbuj 1-2 minuty po uruchomieniu auta?

Jest jeszcze drugi kod bardzo podobny wyświetlany na samym początku aktualizacji, przed aktywacją - myślałem, że to ten sam co uzyskuje się z menu, ale różni się ostatnimi znakami i strona nie chciała mi go przyjąć, ale może pomyliłem się przy wpisywaniu.

Dało się prościej zrobić autoryzację, ale jest jak jest.

Odnośnie samej aktualizacji nie zauważyłem by coś naprawiła w oprogramowaniu (a błędów jest sporo), zepsuć u mnie też chyba nic nie zepsuła (ale nie korzystam z radia i CD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa aktualizacja, przynajmniej w moich XV z 2019 r.

 

Rel_UA.22.05.45 EU

Europe_2017.03_8090_28/12569/75686/43360

 

Data publikacji: 

2022-05-13 15:56

Dzisiaj pobiorę i przy okazji zainstaluję.

 

[EDIT] Pobrane, zainstalowane, nie dostrzegam zmian w działaniu.

Edytowane przez eagleshadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...