Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Blixten napisał:

Po wczorajszym przeglądzie, dostałem chyba jakiś nowy update soft'u - po uruchomieniu silnika na górnym ekranie pojawia się taka 'check-lista':

 

 

 

20210130_091809.jpg

To nie aktualizacja tylko przestawiona opcja w menu ustawień. Daty (lub przebieg) wszystkich wymian można ustawić w komputerze (zazwyczaj to na przeglądzie robią) i jak się zbliża termin to wyświetla powiadomienie.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aflinta napisał:

To nie aktualizacja tylko przestawiona opcja w menu ustawień. Daty (lub przebieg) wszystkich wymian można ustawić w komputerze (zazwyczaj to na przeglądzie robią) i jak się zbliża termin to wyświetla powiadomienie.

 

Dokładnie - właśnie przed chwilą do tego doszedłem - to nie żadna nowość, tylko możliwość ustawienia  przypomnień. Jest możliwość osobno dla wymiany oleju, filtra oleju, przeglądu technicznego jak i nadwozia, i co jest fajne, można ustawić przypomnienie albo wg daty albo wg przebiegu :thumbup:

Fajna funkcja, ale wróciłem do poprzedniego porządku i wyłączyłem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blixten napisał:

 

Dokładnie - właśnie przed chwilą do tego doszedłem - to nie żadna nowość, tylko możliwość ustawienia  przypomnień. Jest możliwość osobno dla wymiany oleju, filtra oleju, przeglądu technicznego jak i nadwozia, i co jest fajne, można ustawić przypomnienie albo wg daty albo wg przebiegu :thumbup:

Fajna funkcja, ale wróciłem do poprzedniego porządku i wyłączyłem ;) 

Ja zostawiłem i nawet poustawiałem "daty szczególne" jak np. rocznica ślubu... rozumiecie...

6 godzin temu, Blixten napisał:

 

Ciekawe czy komputer sprawdzając systemy mierzy też poziom oleju jaki mi wlali na przeglądzie ;)

Ile wlali ci tym razem i jakiego?

Edytowane przez Szürkebarát
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
3 godziny temu, bombelllooo napisał:

Czy aktualizował już ktoś ten nowy "update". Ma ktoś jakieś spostrzeżenia? Dochodzą mnie słuchy, że "zasięg" stacji FM jest znacznie słabszy niż na poprzedniej wersji oprogramowania. 

Jutro zaktualizuję, ale tak mi się wydaje że oprogramowanie nie może wpływać na zasięg stacji radiowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam 

Teraz, mattom napisał:

Jutro zaktualizuję, ale tak mi się wydaje że oprogramowanie nie może wpływać na zasięg stacji radiowych

Sam jestem zaskoczony po informacjach które dostałem od kilku źródeł. Chodzi o to, że mniej stacji jest wyszukiwanych po aktualizacji.  Może zmienione zostało coś w stylu minimalnej jakości potrzebnej do zapisania/wyszukania kanłu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Blixten napisał:

I co tam nowego, co na + ? 

Zaktualizowali ograniczenie prędkości do poprawnej wartości (wcześniej kasował je wyjazd z drogi wewnętrznej mylnie interpretowany jako skrzyżowanie). Ale od strony błędów tłumaczenia stacji multimedialnej nic się nie zmieniło. Gubienie książki adresowej po Bluetooth po odłączeniu Android Auto dalej występuje. Tak samo jak automatyczne przełączanie na Radio po wypięciu AA. Czyli głównie poprawki map.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpisałem telefon teściowej po poprzednim apdejcie, tak do dzisiaj zniknąć mi z ekranu nie może...  

No właśnie… pierwsza wersja softu to była ta najwłaściwsza z naszego (mężów) punktu widzenia
Po tych aktualizacjach teściowa wisi i wisi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...