Jump to content

mattom

Nowy
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobry

About mattom

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Świnoujście
 • Auto
  Subaru XV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moje rozwiązanie z rejestratorem to kamerka VIOFO WR1 (bez ekranu) - daje dobrą jakość nagrywania , koszt około 300 zł Jeżeli chcemy mieć obraz na ekranie to łączymy się z smartfonem (łączy się bezproblemowo). Pliki z filmami możemy pobrać bezpośrednio na smartfona lub po prostu wyjąć kartę i zgrać. Wyjmowanie karty jest również bezproblemowe. Kamerkę łatwo zdemontować (odkręcamy) gdy np. jedziemy do kraju gdzie nie można nagrywać. Kamerę zainstalowałem po stronie pasażera, kabelek idzie w podsufitce, bocznym słupku do gniazda w podłokietniku (jest niewidoczny i nie przeszkadza, poprowadzenie kabla jest proste nawet dla osoby mało zdolnej manualnie :) ), zamierzam poprowadzić go do skrzynki bezpieczników i podłączyć bajpasem.
 2. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  Wieleu to chyba za dużo powiedziane, Subaru jest bardziej dla tych co nie lubią mieć tego co większość i lubią dźwięk boksera, ale co będzie jak będzie tylko elektryczny
 3. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  Nie jestem w tej dziedzinie biegły, tylko obserwuję te zmiany. Na pewno samochody nie są tutaj decydujące.
 4. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  U mnie od kilku lat zimy nie ma a w tym roku to cały czas wiosna, nawet nie było jednego dnia z mrozem
 5. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  Jeszcze z 15 lat temu w Ś-ciu z dziećmi chodziło się na sanki, lepiło bałwana, można było pobiegać na biegówkach. Nie wspomnę już o swoich latach dzieciństwa gdzie zima na północy to było coś normalnego. Teraz wnukom można tylko opowiadać jak wygląda śnieg lub pojechać w góry (jak się trafi że napadał). Sprzętu zimowego już w domu nie mam bo i po co. Jak to nie jest ocieplenie klimatu to co ?
 6. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  Do 2035r można jeszcze to stanowisko weryfikować kilka razy na +/-
 7. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  A przy jakiej prędkości / S3 jadę przeważnie 150/160 to i wtedy pali
 8. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  Mi 63l starczają na dojazd ze Ś-cia do Jeleniej Góry (470 m) no chyba że pojadę trochę wolniej to nieco zostanie. na 48l nie dojadę
 9. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  W e-boxer zbiornik paliwa to tylko 48 l, i mniejsza pojemność bagażnika. 48 l to bardzo mało
 10. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  U nas są dopłaty do samochodów elektrycznych, do hybryd właściwie nie ma
 11. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  Tak generalnie to ja nie rozumiem idei tego e-boxera. Nie jest to typowa hybryda, bo na silniku elektrycznym praktycznie nie można jechać. Pali niewiele mniej. jedynie to nieco większa moc. Ale czy to jest warte tych pieniędzy. Gdyby można było chociaż po mieście pojeździć wyłącznie na prądzie , to było by i oszczędnie i ekologicznie.
 12. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  XV e-boxer nie ma nawet systemu RAB, w Forester jest. Rok temu XV w stosunku do wyposażenia miał dobrą cenę, teraz już nie. Jak komuś wystarcza moc silnika 1.6 to e-boxer nic dodatniego mu nie przynosi.
 13. mattom

  XV 2.0 e-Boxer

  Pojawił się cennik na e-Boxera, w najdroższej wersji 33.900 EUR, najtaniej 29.900 EUR. + 400 za lakier Można zamawiać
 14. Ja nie słucham RMF , ale tez nigdy nie miałem problemu z zasięgiem, a wiem co to jest bo w poprzednim samochodzie na trasie zasięg zawsze gubiłem. Musiało coś się chyba popsuć w odbiorniku.
×
×
 • Create New...