Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2022 o 09:28, aflinta napisał:

Też miałem do końca lutego, dzisiaj wchodzę na stronę z ciekawości... i widzę, że subskrypcja przedłużona jest do końca maja :blink::thumbup:

Wchodzę z ciekawości na mapy czy jest przycisk do wykupienia aktualizacji (nie, żebym jakoś miał ochotę kupować)... a tu data ważności znowu przesunięta, tym razem na 30 września.

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony i mam nadzieję za kilka lat napisać to samo :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
7 minut temu, mattom napisał:

Jak loguje się na stronie aktualizacji map  https://subaru-maps.com/#/vehicles to pokazuje sie info błąd wewnętrzny serwera i nie ma zarejestrowanego samochodu - tak jest od kilku dni.

czy ktoś tak ma czy tylko u mnie ?

Zarówno w zakładce pojazdy jak i aktualizacje wyświetla się dodany kiedyś tam samochód. Ironizując, wygląda że u Ciebie to jakiś "błąd wewnętrzny serwera" :ph34r:

 

Martwi za to koniec aktualizacji:

Subskrypcja wygasła dnia: 2022-09-30

Ciekawe czy jak wyjdzie nowa wersja map to znów promocyjnie wskoczy nowa data.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aflinta napisał:

U mnie działa, choć pokazuje, że subskrypcja wygasła z końcem września i skończyła się passa darmowych przedłużeń ;)

 

Czyli tylko u mnie, a z tym przedłużaniem to tez miałem przedłużona do końca  do września, ale to chyba była taka ścieka bo aktualizację i tak robią w połowie roku i pod koniec więc nic to nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I oto dzisiaj z rana znalazłem maila z Subaru Map Update Portal, że okres bezpłatnych aktualizacji zakończy się... 30 września 2022 roku - no rychło w czas :)

Ale... jest jeszcze informacja, by odnowić subskrypcję powinienem się udać pod adres subaru-maps.com. Udałem się więc czym prędzej gnany ciekawością, ale zmian żadnych odnośnie odnowienia subskrypcji nie widzę. Może wzorem maila pojawi się za kilka miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mattom napisał(a):

Też dostałem dzisiaj takiego maila, ale na portalu nadal wyskakuje mi błąd wewnętrzny serwera i nie ma mojego samochodu (konto istnieje). Zgłaszałem to już dwa miesiące temu ale jakoś nie mogą chyba naprawić.

A jak się zalogujesz z sesji incognito to problem też istnieje? Możesz też spróbować założyć nowe konto i dodać auto jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał(a):

I oto dzisiaj z rana znalazłem maila z Subaru Map Update Portal, że okres bezpłatnych aktualizacji zakończy się... 30 września 2022 roku

U mnie to samo, Subaru maps chyba korzysta z przeglądarki Internet Explorer.... :biglol:

 

A na stronie na razie brak guzika do zakupu nowej licencji:

image.png.cd25e9b8752d7458eb12d7dff52dd5ca.png

 

Edytowane przez ovi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, aflinta napisał(a):

A jak się zalogujesz z sesji incognito to problem też istnieje? Możesz też spróbować założyć nowe konto i dodać auto jeszcze raz.

Na incognito jest to samo, a nie da się nowego konta bo pokazuje że dany samochód jest już zarejestrowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aflinta napisał(a):

I oto dzisiaj z rana znalazłem maila z Subaru Map Update Portal, że okres bezpłatnych aktualizacji zakończy się... 30 września 2022 roku - no rychło w czas :)

Ale... jest jeszcze informacja, by odnowić subskrypcję powinienem się udać pod adres subaru-maps.com. Udałem się więc czym prędzej gnany ciekawością, ale zmian żadnych odnośnie odnowienia subskrypcji nie widzę. Może wzorem maila pojawi się za kilka miesięcy ;)

Ja też dziś takiego maila dostałem, ale że koniec z końcem listopada :)

Musi, jakaś akcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał(a):

Ja dostałem wczoraj info żeby się pospieszyć bo na koniec września wygasa dostęp. Brawo SIP...

Obawiam się, że SIP niewiele ma z tym wspólnego - wiadomości są rozsyłane przez portal z mapami, gdzie każdy zainteresowany rejestrował się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał(a):

Obawiam się, że SIP niewiele ma z tym wspólnego

 

Formalnie może nie ma, ale kupując od nich nowe auto oczekiwałbyś, że sprzedawca zadba o takie sprawy

Mi to zwisa bo używam google maps ale wypadało poinformować z wyprzedzeniem albo darować sobie wysyłanie maili po 2 miesiącach, żeby tylko irytować ludzi     

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, GREGG napisał(a):

 

Formalnie może nie ma, ale kupując od nich nowe auto oczekiwałbyś, że sprzedawca zadba o takie sprawy

Mi to zwisa bo używam google maps ale wypadało poinformować z wyprzedzeniem albo darować sobie wysyłanie maili po 2 miesiącach, żeby tylko irytować ludzi     

Ale dostałeś maila od Subaru Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, aflinta napisał(a):

Ale dostałeś maila od Subaru Polska?

Jak się wejdzie na dane kontaktowe w sprawie aktualizacji to dla Polski jest adres Subaru Import Polska, jest adres mailowy do Pana który się tym zajmuje - zajmuje to dużo powiedziane, powinien się zajmować, bo na mój problem z kontem raz odpowiedział że sprawę zgłosił do Harman i trzeba czekać (to już dwa miesiące) i teraz już ma mnie gdzieś :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, właśnie się zalogowałem i taka niespodzianka:

image.png.60024fad192048276199aed8586c4d0c.png

 

Też tak macie? Poprzedni okres kończył się we wrześniu...

Edit: Stąd może brak opcji do wykupienia/przedłużenia licencji?

Edytowane przez ovi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GREGG napisał(a):

 

Dostałem maila od Subaru Map Update Portal

A za domenę i serwis tam działający odpowiada Harman. Ale co ciekawe, jest akcent polski :)

image.png

 

5 godzin temu, mattom napisał(a):

jest adres mailowy do Pana który się tym zajmuje - zajmuje to dużo powiedziane

Dokładnie tak, to tylko przekaźnik i tłumacz między klientem a kolejną korporacją. Ja bym cisnął telefonicznie (z różnych numerów) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian. Subskrypcja wygasła dnia: 2022-09-30

A tak przy okazji. Ja wiem że fajnie mieć aktualne itd, ale korzystacie z tych map? Mi się kiedyś lokalnie zdarzało włączyć, ale teraz (częściowo dzięki bezprzewodowemu AA) tylko google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, keyman napisał(a):

U mnie bez zmian. Subskrypcja wygasła dnia: 2022-09-30

A tak przy okazji. Ja wiem że fajnie mieć aktualne itd, ale korzystacie z tych map? Mi się kiedyś lokalnie zdarzało włączyć, ale teraz (częściowo dzięki bezprzewodowemu AA) tylko google.

W zasadzie nie korzystam, bo mimo czytelniejszej mapy od Google (szczególnie prezentacja skrzyżowań), to niestety aktualność korków jest taka se, łatwość ustawienia miejsca docelowego, szczególnie bez znania adresu też nie ma szans w starciu z Google. Ale kilka razy w roku mi się zdarza użyć :D W aktualizacjach bardziej liczyłem na poprawę oprogramowania stacji multimedialnej, ale tam chyba poprawki przestały się pojawiać po dwóch latach - przynajmniej ja nie widzę zmian. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...