Jump to content

harlow

Nowy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by harlow

 1. Niczego nie zaproponowali, zresztą mam blisko więc poza czasem kosztów nie było.
 2. Ja również dostałem wezwanie na akcję serwisową dotyczącą przeprogramowania sterowania silnika. Umówiłem się na wizytę w ASO, Pan był zdziwiony, że taka akcja jest ale samochód przyjął. Po 2 godzinach samochód do odbioru ale nic nie zrobione - nie mieli wszystkich plików potrzebnych do przeprogramowania. Czeka mnie kolejna wizyta w bliżej nie określonym czasie. Pełen profesjonalizm.
 3. harlow

  Dobór felg 17"

  Rozumiem, że sam nie zmienię nr czujników i muszę się zdać na serwis i ich wycenę ?
 4. harlow

  Dobór felg 17"

  Faktycznie niby nie jest to wiele ale wolał bym przed zakupem mieć pewność bo jednak felgi troche kosztują. Swoją drogą oryginalne felgi Subaru - http://www.sklep.subaru.pl/pl/p/Felga-aluminiowa-17/603 mają ET 48 Tzn A to nie będą zaprogramowane raz na zawsze ? Nie znam się na tym pierwszy raz mam TPMS.
 5. harlow

  Dobór felg 17"

  Planowałem dokupić komplet dodatkowych czujników TPMS.
 6. harlow

  Dobór felg 17"

  Witam Może ktoś wie jakie są parametry felg do XV 2018 2.0. Jakie jest ET w feldze 18" i czy takie samo powinno być w feldze 17" przy założeniu tej samej szerokości opony 225 ? Wydaje mi się, ale nie mam pewności, że oryginalnie jest ET48, pytanie czy do XV można kupić felgi z ET42 i czy nie będzie to stwarzało problemów ?
 7. I to jest z wykorzystaniem oryginalnych czujników i sensorów czy jakieś inne rozwiązanie ?
 8. Podpinam się pod prośbę użytkownika kolan. Czy ktokolwiek wie coś na temat czujników zintegrowanych z systemem multimedialnym. W nowym XV dostałem oryginały które tylko pikają ale według mnie to jest jest małe nieporozumienie, w poprzednim samochodzie (Skoda Octavia) informacja była pokazywana na ekranie. Wydaje mi się, że koszt rzędu 3000 zł za coś co tylko pika to delikatna przesada.
 9. harlow

  czujniki parkowania

  Chciał bym się dołączyć do wątku z pytaniem. Czy oryginalne czujniki parkowania przód i tył tylko piszczą czy wyświetlają na ekranie informacje jak w innych samochodach o tym który czujnik i jak daleko jest od przeszkody ?
×
×
 • Create New...