Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, moominko napisał(a):

U mnie dokładnie to samo, też mnie zaskoczyli mailem wieczorem ;) miło z ich strony. Pora zacząć pobierać.

samo pobieranie ok ale juz zgrywanie na pendrive ... 2 godziny to mnie dobija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 19:39, aflinta napisał(a):

Trzeba użyć kluczyka zgodnego z USB 3.0 - wtedy idzie całkiem sprawnie.

teoria teoria ;) jak tak zrobiłem to sie wysypał miałem za dobry chyba ;) dlatego znalazłem chyba w wersji 0.3 :) bo 3.0 jest za nowoczesny ;) a tak na poważnie nie widział 128 kingstona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, orm napisał(a):

a tak na poważnie nie widział 128 kingstona

Tu problemy mogą być dwa:

 

1) za duża pojemność lub zły format.

2) Kingston... nie wiem czemu się cieszą taką estymą u nas, a to zwykli skladacze są i jakość nie zawsze jest najwyższa. Zdecydowanie lepiej SanDisk ze sprawdzonego źródła (by nie była to podróbka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj godzinną jazdę, więc zainstalowałem update. 25 minut i ładnie poszło, efekt - nawigacja nie działa :biglol: Zaczyna wczytywanie mapy i mieli bez końca. Jest jakiś patent, żeby ją uruchomić? Jak nie to w maju na przeglądzie poproszę, żeby od nowa wgrali coś swojego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GREGG napisał(a):

efekt - nawigacja nie działa :biglol: Zaczyna wczytywanie mapy i mieli bez końca.

Raz coś takiego miałem (ale to kilka lat temu), pomogło przytrzymanie wciśniętego pokrętła głośności przez 10 sekund by zrestartować stację. Teraz sprawdziłem, mapy u mnie działają. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, bombelllooo napisał(a):

zle przygotowany pen drive, Spróbuj jeszcze raz od nowa go sformatować i przygotwać na nowo. Najlepej użyj innego. Swoją drogą - 25min to za krótko na aktualizacje. 

 

Wszystko się elegancko zgrało na pendrive, a potem wgrało się poprawnie do systemu (tzn. wszystko przemielone bez komunikatów i stacja się uruchomiła ponownie), więc to nie problem z penem bo niby jak? Niemniej zrobię jeszcze raz na innym, może coś chwyci 

 

Co do czasu, tak jak @aflinta pisze u niego też 25 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, GREGG napisał(a):

Wszystko się elegancko zgrało na pendrive, a potem wgrało się poprawnie do systemu (tzn. wszystko przemielone bez komunikatów i stacja się uruchomiła ponownie), więc to nie problem z penem bo niby jak

Przerabiałem ten temat stąd tak napisałem. Po aktualizacji Mapa białe tło. Sprawdź jak szybko Ci się aktualizuje krok mapy,. Czy wisi długo na 100% czy kończy od razu. 

Ostantio mialem przypadek w Outbacku i tym dużym nowym radiu, zmieniłem pendrive i poszło od strzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma znaczeni czy USB III czy USB II ?
U mnie na USB III nie mogę dokonać aktualizacji, już próbowałem różne formatować USB i nic.
Całą procedurę zapisu aktualizacji przechodzi poprawnie, po wpięciu USB do samochodu nie widzi go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bombelllooo napisał(a):

Czy wisi długo na 100% czy kończy od razu.

Potwierdzam, że na 100% mapy potrafi powisieć kilka minut. 

8 godzin temu, e-555 napisał(a):

Całą procedurę zapisu aktualizacji przechodzi poprawnie, po wpięciu USB do samochodu nie widzi go.

Trzeba zmienić kluczyk, może w jakiś sposób nie pasuje stacji (ma np. większy pobór prądu - w 3.0 może być 900mA), a stacja zdaje się ciągle ma USB 2.0 (maksymalnie 500mA). Ja mam malutkiego SanDiska USB 3.0 i działa, ale jakiś szybszy i bardziej wypasiony może mieć problem (szczególnie jak lipnie ma zaprojektowaną elektronikę i nie radzi sobie z kompatybilnością wsteczną). 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, e-555 napisał(a):

A czy ma znaczeni czy USB III czy USB II ?
U mnie na USB III nie mogę dokonać aktualizacji, już próbowałem różne formatować USB i nic.
Całą procedurę zapisu aktualizacji przechodzi poprawnie, po wpięciu USB do samochodu nie widzi go.

pisalem o tym uzyj starszego 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zgrałem update na inny pendrive, przemieliło identycznie jak poprzednio (ponownie 25 minut) ale tym razem nawigacja ruszyła :)

Także poprzednim razem albo jakiś bug albo jednak kwestia pendrive'a

Podziękowania dla @aflinta i @bombelllooo za podpowiedzi :hi: 

  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzie w XV można dostać QR do parowania aplikacji . Subaru Care o to prosi, lub kod auta. Wydaje mi się , ze gdzieś kiedyś to znalazłem i nie potrafię wrócić . BTW starlink to na zawsze się wypisał ?

doczytalem, to chyba tylko dla solterry :(

Edytowane przez CUV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...