Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, dine napisał(a):

AA w najnowszej wersji. Stacja w najnowszej wersji. Wcześniej nie miałem problemów z łącznością. W tej chwili nie ma opcji by za pierwszym podejściem nawiązać połączenie. Nie wiem o co chodzi. Na stacji pojawia się błąd mówiący żeby odłączyć telefon, poczekać i podłączyć ponownie. 

U mnie najnowsza wersja oznacza oprogramowanie z maja, od tego czasu już nie mam żadnych nowych aktualizacji do mojej stacji (3.0). Sama aktualizacja AA nic nie pogorszyła. Teraz pytanie w czym problem jest u Ciebie:

 

- jakaś błędna konfiguracja spowodowana błędem oprogramowania, wymuszająca np. wyczyszczenie wszystkiego i skonfigurowania na nowo 

- jakieś błędy w oprogramowaniu stacji (warto sprawdzić czy inny telefon też robi takie problemy), u Ciebie chyba jest stacja w wersji 3.1 jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mattom napisał(a):

U mnie aktualizacja nie wprowadziła żadnych problemów.

 

Z innej beczki to subskrypcja wygasła 13.02.2023r, ale nie widzę żadnego przycisku do wykupienia przedłużenia subskrypcji ?

Mam to samo, ale może jak pojawi się jakaś kolejna (raczej wątpię), to wtedy i przycisk wprowadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ustawiło się przede mną do myjni troje więc zacząłem z nudów grzebać w stacji multimedialnej. No i wyświetliła mi się wersja oprogramowania chyba zaczynająca się na U a po tem 19 a po tem coś jeszcze. Pomyślałem, że skoro Szary Mnich jest '19 to i oprogramowanie stacji ma też '19 i warto było by zaktualizować. Próbuję a tu komunikat że mam podłączyć się do Wi-Fi a żeby to zrobić mam zainstalować Aha Radio(?).

 

O co kaman? Tak się zainteresowałem, że jutro chciał bym do tego wrócić na spokojnie, dzisiaj kolejka do myjni ruszyła i musiałem się zająć tym za co zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mattom napisał(a):

Żeby poduczyć Wi-Fi to chyba Aha radio nie jest potrzebne, albo w pobliżu jest jaki ruter, albo udostępniamy z telefonu. U mnie tak to działa.

No właśnie, jakby to powiedzieć, gdy chciałem odpalić Wi-Fi z telefonu to się okazało, że... zajechałem do limitu przesyłu :facepalm: . Jutro spróbuję z Wi-Fi stacjonarnego.

 

Ze też podczas kolejnych przeglądów w ASO nikt nie wpadł na to, że można by SW stacji multimedialnej zaktualizować... a może jednak mam aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Podłączyłem stację do Wi-Fi, stacja połączyła się z (jakimś?) serwerem i twierdzi, że oprogramowanie jest aktualne. Rel_UA.19.01.70 .

Wejdź na stronę: https://subaru-maps.com/ zaloguj się lub załóż tam konto, wpisz VIN swojego auta i będziesz wiedział jaka jest najnowsza wersja dla Ciebie. Moja z maja (i w zasadzie ostatnia jaka wyszła) to Rel_A3.22.05.25 EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał(a):

Wejdź na stronę: https://subaru-maps.com/ zaloguj się lub załóż tam konto, wpisz VIN swojego auta i będziesz wiedział jaka jest najnowsza wersja dla Ciebie. Moja z maja (i w zasadzie ostatnia jaka wyszła) to Rel_A3.22.05.25 EU

Tylko, że Szary Mnich jest w wersji comfort a w niej nie ma map...

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał(a):

Sprawdź :) U mnie aktualizacja map podnosiła też wersję systemu w stacji multimedialnej.

Sprawdziłem - piszą, że subskrypcja skończyła mi się w sierpniu 2022 :upside-down-face_1f643-small:.

 

Zaczynam odczuwać niesmak bo przecież nikt mi nie powiedział o tym, że aktualizację oprogramowania stacji multimedialnej robi się samodzielnie a nie przez ASO do którego co 15kkm Szary Mnich był wstawiany :th_dash:

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

Sprawdziłem - piszą, że subskrypcja skończyła mi się w sierpniu 2022 :upside-down-face_1f643-small:.

Owszem... ale ostatnia wersja wydana przed sierpniem powinna być możliwa do pobrania - wystarczy pobrać aplikację, zalogować się do niej tymi samymi danymi co na stronie i pobrać aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał(a):

Owszem... ale ostatnia wersja wydana przed sierpniem powinna być możliwa do pobrania - wystarczy pobrać aplikację, zalogować się do niej tymi samymi danymi co na stronie i pobrać aktualizację.

No, już myślałem że coś z tego będzie a tu

image.thumb.png.e6715ad9d43c617ee08d1a510a62b02a.png

 

A może nadal robię coś źle?

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmann ma jakieś problemy ze swoim serwerem, ja przez pół roku nie miałem na swoim koncie samochodu, zgłosiłem i mi to w końcu naprawili. 

Ale aktualizację oprogramowania stacji multimedialnej można bez problemu zrobić ze stacji w samochodzie, ja tak robiłem 

Edytowane przez mattom
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mattom napisał(a):

Serwisem zajmuje się bartosz.wojtowicz@subaru.pl (jest osobą do kontaktu  podaną na stronie Harman)

Tak, znalazłem ten adres ale nie będę do niego pisał w weekend bo pomyśli że ma do czynienia z psychopatą a i tak przeczyta w poniedziałek.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 11:22, mattom napisał(a):

No to trzeba pisać ...

Napisałem. To działa dopiero od rocznika 2018 i wyżej. Do starszych jest jakiś inny program, gdzie można kupić aktualną wersję map. Innych rzeczy tam nie ma, a chciałbym np. zaktualizować sobie Starlink'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj pełne zaskoczenie, oto pół roku po wygaśnięciu licencji na aktualizację map... dostałem powiadomienie o nowej wersji Rel_A2.22.44.20 EU Europe_1096_8237_11617 i przedłużenie ważności do 22 czerwca 2023... Lubię takie akcje :)

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aflinta napisał(a):

Dzisiaj pełne zaskoczenie, oto pół roku po wygaśnięciu licencji na aktualizację map... dostałem powiadomienie o nowej wersji Rel_A2.22.44.20 EU Europe_1096_8237_11617 i przedłużenie ważności do 22 czerwca 2023... Lubię takie akcje :)

mam to samo ;)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, aflinta napisał(a):

Dzisiaj pełne zaskoczenie, oto pół roku po wygaśnięciu licencji na aktualizację map... dostałem powiadomienie o nowej wersji Rel_A2.22.44.20 EU Europe_1096_8237_11617 i przedłużenie ważności do 22 czerwca 2023... Lubię takie akcje :)

U mnie dokładnie to samo, też mnie zaskoczyli mailem wieczorem ;) miło z ich strony. Pora zacząć pobierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...