Jump to content

bombelllooo

Nowy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobry

2 Followers

About bombelllooo

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Subaru XV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak podejdzie. Jeśli wizualnie masz to samo radio to podejdzie. W Twoim zapewne będziesz mieć moduł telemetrii więc musisz go przekręcić i zostawić w samochodzie. I jeszcze temat czy Twoj samochód ma system Harmon i czy to z olxa ma?
 2. nie jest to na pewno nic "subaru". Ktoś coś dołożył:D rozbierz i zobacz:D albo odepnij i zobacz czy wybuchnie:)
 3. @Kambol Tak masz racje to ten sam moduł BIU. Jeśli chcesz oryginalną to jest ta sama co XV. Są ciekawe zamienniki za 220zl na alledrogo LEDowe.
 4. źle się troche wyraziłem. wydaje mi się że może być ciężko spersonalizować, że da się wszystko ustawić nawet jak zmienisz na europe. Ja w XV jak zmieniłem to dużo błędów i wiele rzeczy nie działało. Przykład światła dzienne są na długich a w EU dodatkowe żarówki w halogenach. Tobie wbił się ten market europejski? czy nie przeszlo?
 5. Nie wiem czy wymagana jest zmiana kodowania tam, ale na pewno nie pójdzie to przez zmiane regionu na europe. Jeśli jest gdzieś zaszyte tylne światło to albo licznik albo BCM. Jak sam napisaleś WRXa na eu nie było więc tutaj trzeba coś samememu. zrobiłeś tyle że warto wrzucić jakis europejski licznik i zobaczyć czy przeciwmgłowe się włączy. może być od forka, xv cokolwiek.
 6. Nie ma takiego ryzyka w bezkluczykowym. inaczej jest IMMO zrobione. Sam testowałem u siebie, udało mi się wbić region ale wszystko działało zupełnie inaczej. Inaczej są dzienne zrobione i tak dalej. Więc chyba nie tędy droga.
 7. @Kambol fajne zabawy, ale bądź ostrożny bo jeśli nie masz keyless to zabawy zmiany regionu mogą skończyć się uwaleniem synchronizacji i nie odpalisz samochodu. nie wiem czy nie brakuje czegoś w liczniku jeszcze. Warto byłoby wstawić jakiś byle jaki europejski licznik i spróbować włączyć. Może została kwestia konfiguracji.
 8. Zmianę jednostek na europejskie itp mogę ogarnąć. Jeśli masz licznik z kolorowym wyświetlaczem między zegarami to Polskie menu będziesz mieć również po kodowaniu. Na wyświetlaczu na podszybiu jednostki będą europejskie (km, litry, celciusze, l/100km itp.) również wskazania klimatronika jeśli posiadasz. Mam możliwość wgrania j.polskiego do tego wyświetlacza na podszybiu (wszystkie komunikaty będą po polsku). Jeśli denerwują cię tarczki z milami można je wymienić, ale tutaj jest ryzyko uszkodzenia silniczka wskazówek (trzeba je zdjąć do montażu tarczek). Jeśli chcesz kupić licznik od europejczyka to mogę też go zakodować. Może też być od WRX STI:) pasuje i działa ale jest drogi;)
 9. A nie możesz po prostu kupić od XV:) Ale jak bardzo potrzebujesz od imprezy to impreza GJ sedan / GP hatchback (czasem nazywają WAGON). Przednie drzwi są te same do wszystkich GP GJ i XV ale nie VA(WRX/STI) Tylne hatchback ma te same co XV. dla upewnienia XV - crostrek to to samo
 10. 2x tak:) Blachy XV i crostrek to to samo. Drzwi pasują od europejskiej. Od imprezy również pasują ale nie WRX itp. tylko zwykła impreza.
 11. Temat udało się ogarnąć całkowicie przypadkiem. Gdyby ktoś rozmieniał ten temat to znalazłem włączenie lini w menu serwisowym Radia.
 12. Forester XT 2014 z sytemem EyeSight. Udało się opracować.
 13. bombelllooo

  Akumulator do XV

  Mój fabryczny miał 48Ah 390A rozruchu. W moim samochodzie to był normalny Aku. Do systemu start stop jest osobny aku AGM. a trzeci w bagażniku. Mam Hybryde.
 14. bombelllooo

  Akumulator do XV

  Ten co zaznaczyłeś na pewno się nie zmieści a nawet jak go tam wciśniesz to ma inne mocowania klem. Musisz mieć wystające. wiadomo ze takie też się podłączy ale po co kombinować. Ja taki kupowałem ale do benzynki: YUASA YBX3005 60 Ah 450 A 12V P+ Wymiary: długość 232 mm szerokość 175 mm wysokość 225 mm wymiary te same co fabryczny panasonic.
×
×
 • Create New...