Jump to content

bombelllooo

Nowy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobry

3 Followers

About bombelllooo

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Subaru XV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. warto zmierzyć pobór prądu na silniczku podczas próby zamykania, może coś z instalacją. Nie było nic grzebane przy drzwiach? nie był uderzony w tą część?
 2. Nie wiem czy tutaj znajdziesz odpowiedź co do zmiany lamp, ale z tego co pamiętam to była jedna osoba, która wrzuciła europejskie ledowe światła i działały. Nie wiem natomiast co trzeba było przerobic - czy w ogóle trzeba było. Co do EyeSight to ogarniam temat zmiany jednostek na europejskie (km, celciusze, włącznie z działającym aktywnym tempomatem Eyesight) Radia raczej nie przerobisz. tylko wymiana. W sumie to w 2015 tam nie ma gdzie wgrać tego polskiego menu, dopiero te poliftowe mają taką możliwość bo jest licznik z kolorowym wyświetlaczem. Wyświetlacz MFD na podszybiu jest
 3. przerabiałem temat:) Da się ale jest troche pracy;) Działało wszystko, kamera, BT, sterowanie itp.
 4. Miałem kierownice tą samą jak w forku 2013. Chciałem wrzucić sobie Starlinka bo stare radio było amerykańskie a dodatkowo to takie biedne bez dużego wyświetlacza. Po założeniu nowego radia, przyciski kierownicy (te po lewej stronie) nie działały prawidłowo, z tego co pamiętam to głośność w górę było ok ale już w dół robiło całkowicie coś innego. Pisząc z dupy - nie dałoby się z tym żyć. Ja przerzuciłem tylko przyciski z nowszej kierownicy. ale nie ma problemu żeby włożyć całą kierownice od rocznika 18. tyle że trzeba poduszkę kołować.
 5. W forkach/xv byly 3 rodzaje kierownicy. Pierwsza ta 12-14, później kolejna 15-16 która miała tą samą poduchę i większa ilość przycisków do radia, i kolejna 17- w której zmienił się kształt poduszki ale ilość przycisków została. (te roczniki mogą się troszkę zmieniać w zależności od rynku) Zmieniać można jak się chce, ale trzeba mieć na uwadze że przyciski nie będą działać na starym radiu. tak samo
 6. Android 8 i 1GB ramu?:) odważnie, Android 10 i 2GB ramu? odważnie. Nie sądzę, że chińczycy zoptymalizowali ten system tak aby działał super płynnie dłużej niż miesiąc przy tak ograniczonych zasobach pamięci..
 7. Sprawdź najpierw który bezpiecznik jest palony. Może w starszych subaru tak jest pisze kolega wyżej ale w nowszych jest bardziej skomplikowane to. Przykładowo światło stopu jest wyzwalane przez BCM (BIU) i nie ma bezpośredniego połaczenia świateł stopu z switchem w pedale hamulca.
 8. Potwierdzam. Jedynie wymiana na europejczyka ewentualnie jakiegoś na andoidzie chinola. Można wskazania jednostki itp zmienić na europe, wgrać j.polski do wyświetlacza ale z radiem nic nie zrobisz.
 9. Ja dokładałem przeciwmgielne do XV 2015, i chciałem zrobić jak najbardziej zbliżone do oryginału. Ale chyba się nie da bo licznik nie ma sygnalizacji przeciwmgłowego tylnego. Ja wrzuciłem sobie manetkę z europy i własną instalacje zrobiłem. Diodę sygnalizacyjną wyrzuciłem sobie pod ramkę licznika. Sposób włączania itp itd jest dokładnie taki sam jak w oryginale. Najlepsze jest to że jeszcze nigdy nie włączyłem tego światła:D Video z działania Spotkałem wiele różnych sposobów jak ludzie dodają to światło. Albo dodatkowy włącznik gdzieś po lewej stronie, albo po prostu włączają razem z
 10. Głupie to trochę. Diagnosta nie ma zdjęcia licznika więc jeśli wrzucisz nowy licznik i ustawisz poprawny przebieg to gdzie tutaj coś złego?
 11. Chcesz to mozesz podesłać licznik i zrobię to przestawienie na europe. Tam nie ma immo jak w nowszych wiec prostrza sprawa.
 12. prawdopodobnie nie byłoby problemu dla mnie to ogarnąć. Ale musiałbym mieć dostęp do samochodu. a skalowanie masz w milach czy JDM do 180 i przerobiony na UK?
 13. który rocznik dokładnie? Zwykła impreza ? czy WRX/STI?
 14. tak podejdzie. Jeśli wizualnie masz to samo radio to podejdzie. W Twoim zapewne będziesz mieć moduł telemetrii więc musisz go przekręcić i zostawić w samochodzie. I jeszcze temat czy Twoj samochód ma system Harmon i czy to z olxa ma?
 15. nie jest to na pewno nic "subaru". Ktoś coś dołożył:D rozbierz i zobacz:D albo odepnij i zobacz czy wybuchnie:)
×
×
 • Create New...