Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, aflinta napisał:

Jak się 4 sek.  przytrzyma to nie wygasza? Tak mam przy Rel1_19.17.20 (czyli przed mikołajkową aktualizacją).

Tak było na samym początku, czyli dwie aktualizacje wstecz. Teraz, tym przyciskiem można jedynie wyłączyć dźwięk lub wyłączyć całą stację. Dobrze byłoby posłuchać muzyki bez włączonego ekranu. Owszem, można wejść w ustawienia i wyłączyć ekran, ale to zajmuje zbyt dużo uwagi w czasie jazdy. Zauważyłem tu jednak zmianę po aktualizacji. Teraz po wyłączeniu ekranu w ustawieniach pozostaje wyłączony przy regulacji głośności. No, to już coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, GREGG napisał:

A propos ostatniej aktualizacji - czy ktoś wie, czy ona jest konieczna? Tzn. czy można ją sobie odpuścić i poczekać na kolejną wersję, bo nie chce mi się tracić czasu na kolejny nic-nie-dający update 

IMHO, że jeżeli nie chcesz mieć trochę nowszych map to nie rób aktualizacji. Ja po instalce nie zauważyłem jakiś zmian w działaniu samego systemu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem aktualizację i mapy nowsze z tego co sprawdziłem jest S3 od Lubia w południowym kierunku. Według oznaczenia powinny być aktualne  na marzec 2019r.

Co ciekawe po aktualizacji system wyświetla mi oprogramowanie Rel_UA.19.42.70EU (czyli to nowe), natomiast mapy Europe_2017.03..... zamiast Europe_2019.03_7179....

Niby mapy nowe a oznaczenie stare.

 

Co do poruszonego jakiś czas temu tematu TMC to nie wiem jak to dokładnie u nas działa ale jadąc ze Świnoujścia do Szczecina (lub odwrotnie) często pokazują mi się na nawigacji komunikaty o korku lub spowolnieniu ruchu. Wnioskuję że musi to pochodzić właśnie z tych komunikatów TMC, czyli w jaki stopniu w Polsce działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was podzielił by się aktualizacją softu z mapami eu i polskim językiem i navi zagrana na pendrive ? Oczywiście co trzeba to się odwdziecze /zaplace a ktoś by wysłał mi za pobraniem. Chciałbym po prostu spróbować wgrać to do crosstreka 2018 z USA żeby mieć w nim polski język i mapę. A tak to mam strefę USA_KANADA_MEXICO. ktoś pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2019 o 09:48, mattom napisał:

Co ciekawe po aktualizacji system wyświetla mi oprogramowanie Rel_UA.19.42.70EU (czyli to nowe), natomiast mapy Europe_2017.03..... zamiast Europe_2019.03_7179....

Niby mapy nowe a oznaczenie stare.

Gdzie znalazłeś datę wydania mapy? Widzę tylko symbol 1036_7156_9747.

Nowa mapa rzeczywiście jest dość świeża, ale punkty Poi już nie bardzo. 

Edytowane przez Andrzej Rosenkiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 14:12, Snuff napisał:

czyli jednak trochę nowsze te mapy są ;):superhero:

Eeee tam, na google maps jest już cała autostrada A1 pomiędzy Piotrkowem a Częstochową! Co więcej, jeśli ktoś chce mieć mapy ver. 2024 polecam mapy ADAC, tam dopiero jesteśmy potęgą autostradową! Subaru zawsze było zachowawcze i wolało pokazać mniej niż więcej, niczym cnotliwa panna. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 18:08, Andrzej Rosenkiewicz napisał:

Gdzie znalazłeś datę wydania mapy? Widzę tylko symbol 1036_7156_9747.

Nowa mapa rzeczywiście jest dość świeża, ale punkty Poi już nie bardzo. 

 

Ustawienia - informacja o systemie

Powinno być Europe_2019.03_7179....

nawigacja.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Teraz, PetterL napisał:

Cześć, mam problem z wykonaniem aktualizacji. Ściągnołem najnowszą wersję na dysk przenośny ale po podłączeniu do USB w aucie nic się nie dzieje. Czy możecie napisać kroko po kroku jak to zrobić ?

Po ściągnięciu aktualizacji na dysk przenośny nie mogłem jej zainstalować bezpośrednio na nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...