Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, aflinta napisał:

Aktualizacja jest przeznaczona do instalacji na kluczach USB (Pendrive). Musisz mieć jakiś dobrej jakości o pojemności nie mniejszej niż 16GB.

No i pytanie czy ściągnął na pena (czyt.skopiował) czy zainstalował z pliku ściągniętego na kompa ? Faktem jest, że kiedyś też miałem problem, ale wystarczyło wgrać soft na inny pendrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 17:23, Snuff napisał:

No i pytanie czy ściągnął na pena (czyt.skopiował) czy zainstalował z pliku ściągniętego na kompa ? Faktem jest, że kiedyś też miałem problem, ale wystarczyło wgrać soft na inny pendrive.

Należy ściągnąć na dysk komputera i następnie instalować na pendrive ?

Bo jak ściągnąłem bezpośrednio na pendrive i chciałem zainstalować Map downloader najpierw formatuje pendrive i koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy ściągnąć na dysk komputera i następnie instalować na pendrive ?

Bo jak ściągnąłem bezpośrednio na pendrive i chciałem zainstalować Map downloader najpierw formatuje pendrive i koniec. 

Mapy ściągam przez MapDownloader, który później rozpakowuje i instaluje aktualizacje na pendrive. Jeżeli tak robisz a nie działa, spróbuj innego pena.

 

-> MapDownloader jest wcześniej zainstalowany na PC

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, OA77 napisał:

U mnie dzisiaj pobralo sobie, specjalnie dla Was PL:)

 

 

IMG_20200203_080038612.jpg

Z tego co widzę u mnie ostatnią dostępną jest Rel_A1.19.45.20 EU z 06.12.2019 ;) w sensie w map downloaderze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, aflinta napisał:

Faktem jest, że ile razy sprawdzałem z poziomu auta to nigdy nie znajdował nowszej wersji. Może w końcu coś się ruszyło i zaczęli udostępniać.

U mnie tez po raz pierwszy znalazl, a sprawdzam regularnie od wrzesnia 2018 odkad mam XV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
8 minut temu, @daro napisał:

Jaka wersja map Ci się wyświetla? Na konopie mi nadal te z 6 grudnia. emoji53.png

Ja info o nowej aktualizacji nie dostałem, na stronie jest ta z grudnia 2019. Może ta nowa jest dla e-boxera z nowszym system IT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak na zdjęciu po instalacji. 
i to nie są są mapy do e-boxera, mam xv z 2019r

O ile pamiętam, to XV’19+ mają nowszą wersję IT i inne aktualizacje. Ale coś się dzieje i może wkrótce do XV”18 coś będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja (Rel_A2.20.14.20 EU)

 

[EDIT] Ściągnięte, wrzucone na pena, będzie instalowane wieczorkiem.

[EDIT2] Instalacja to jakieś 40 min.20200710_205127.thumb.jpg.fea970944a7e17e40440e4e63daf9b2f.jpg

Edytowane przez moominko
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kingston70 napisał:

Ściągamy że stron subaru map.na kompa.Później na pendraiv.i do autka przez USB. Robiłem to kilka miesięcy temu pierwszy raz,a tu pojawia się jeszcze nowsza? Szybko jak na Subaru. Może ktoś potwierdzić? 

Aktualizację dostała stacja montowana w Imprezach/XV 2.0, chyba XV 1.6 ma nowszy model stacji, a co za tym idzie update w innym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...