Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj po raz kolejny na serwisie super VAGiem, znowu nie jedzie a jak.... i w oczekiwaniu aż zdrutują to cholerstwo zaczytałem się w prasie dostępnej dla klientów. 

 

 

Czy widzicie coś interesującego na poniższym zdjęciu?  ;)

 

 

post-698-0-22785900-1428566344_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opisuje, krytykuje, oceniam auta tylko zamieszczone w gazecie zdjęcie ryjącego przodem Golfa opisane jako drift.  ;)

 

Czekam na info od dilera kiedy mogę wpaść przetestować nową R-kę, wtedy się wypowiem.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, chętnie przeczytam.

Ja natomiast czekam na możliwość przetestowania Focusa...

Focus focusem, ale wchodzi Mustang hehe =>

 

Cytując onet:

Ceny Mustanga zaczynają się od 148,4 tys. zł. To niemal tyle samo ile będziemy musieli zapłacić za Volkswagena Golfa R, który kosztuje 147,5 tys. zł. Za tę cenę będziemy mogli stać się właściclem kultowego muscle cara z silnikiem o pojemności 2,3 l i mocy 317 KM (Golf R oferuje 300 KM). Jeżeli zapragniemy nieco większego silnika – np. 5.0 V8 o mocy 421 KM to cena Mustanga wzrośnie do 157,4 tys. zł. Ford Mustang Convertible jest natomiast oferowany już od 165 tys. zł.
 
Ciekawa opcja jeżeli będzie jeździć po europejsku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf R to Golf: owczarek niemiecki z chromowanym kagańcem na pysku i fajną, skórzaną smyczą z kryształkami Swarowskiego. Nie jest zły ale nudny i poprawny. Poza tym cena uzbrojonego jak STI Golfa R to koszt prawie 190 tys zł. Powiedziałem nie, za Golfa tyle nie dam. Sorka ale to auto troche udaje ...  STI/EVO. Takie miałem skojarzenie po wyjściu z tego auta i rzuceniu okiem na jego kolor: niebieski :rolleyes:

 

A propos tego driftu z filmu, to zwróćcie uwagę jak auto chce się prostować i jak długo trzeba trzymać skręcone koła żeby zmusić/utrzymać  go w powerslide'zie. W moim WRX'01 było to prostsze do wykonania. Ciekawe czy da się jechać Golfem R po prostej bokiem? @@chojny, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawe czy da się jechać Golfem R po prostej bokiem?  @chojny,

 

 WA9TwtG.png

 

 

 

A nie, nie... mi już nie dadzą bokiem, jak raz testowałem R32 to się pół salonu zleciało po teście zobaczyć, że na środku może być bieżnik a z boku to już nie  :biglol:

 

 

The only Skoda Superb in the USA

 

W 49 sekundzie nowy Forek :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem eRke i złego słowa nie powiem. Auto na codzień wręcz idealne. Nic nie udaje, ale fakt jest trochę zbyt poprawne. Zgadzam się totalnie z testem Chrisa Harrisa, idealnie ujął sedno. Wyglądem się nie jeździ więc jako auto na codzień bym brał, ale czekam na nowego rs'a :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda nowym SUPERBEM ROZWALA SYSTEM:

 
2.0 TDI CR DPF/140 kW (190 KM) Start-Stop DSG 4x4 SCR
 
ACTIV         120 500 PLN

AMBITION  129 400 PLN

STYLE        139 600 PLN

L&K            155 600 PLN

 

 

"PAKIET PRZEGLĄDÓW za 1 zł!
  Nie płacisz za obowiązkowe przeglądy (robociznę, oryginalne części
i materiały eksploatacyjne zgodne z planem serwisowym) przez pierwsze 4 lata lub do osiągnięcia przebiegu 120 tys km"
Edytowane przez giepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...