Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz widzę fanboja Toyoty w wersji Camry :) 

Myślałem, że to do bólu nudne auto wywołujące senność podczas oglądania, jazdy i myślenia o nim nie moze wzbudzać jakichkolwiek emocji, a tu proszę. Może. Wręcz bezgraniczny zachwyt. Co pozwala lepiej zrozumieć, że i Oktavia w TDI może kogoś zachwycić. Świat jest jednak kolorowy :)

 

  • Haha 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a subaru i camry ma guziczek , a przynajmniej mialo tak subaru , wajche przy kierowcy dzięki której otwierałem bak. W duzym fiacie tez tak było - luksusowe świetne rozwiązanie, nie musze uzywać energi by nacisnąć ta klapke która np moze być brudna. 

 

Jak lexus ma wciskaną klapkę wlewu to naprawdę słabo. To kolejny element na aucie ktory moze być dzieki takim zabiegom bardziej porysowany od paznokci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MateuszWwa napisał:

a subaru i camry ma guziczek , a przynajmniej mialo tak subaru , wajche przy kierowcy dzięki której otwierałem bak. W duzym fiacie tez tak było - luksusowe świetne rozwiązanie, nie musze uzywać energi by nacisnąć ta klapke która np moze być brudna. 

 

Jak lexus ma wciskaną klapkę wlewu to naprawdę słabo. To kolejny element na aucie ktory moze być dzieki takim zabiegom bardziej porysowany od paznokci. 

Volvo tez ma wciskaną klapkę. Swoją drogą jedyne auta, w których mialem problem z otworzeniem wlewu paliwa to stajnia Subaru - STI, Forek i Impreza. W każdym byl problem z cięgłem i linką odblokowujący wlew paliwa. Jak bardzo wtedy chciałem mieć zwykłą, wciskaną klapkę, która nigdy się nie psuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze skoda pobudza pozytywnie połowe forum :) 

 

Tak, ok wylazł ze mnie fan toyoty, już od małego 1 wsza camry mi się podobała... a teraz się ucieszyłem że w polskiej dystrybucji pojawiła się nowa camry która idealnie wpasowała się w mój gust. Nawet nie w oczekiwania bo oczekiwałbym haka, pamięci foteli, 4x4 , wyższej prędkości max chociaż nie wiem kiedy bym jej użył, szyberdachu, chłodzonego schowka. Natomiast zawsze pociągały mnie duże limuzyny o niedużym stopniu praktyczności, ale z dużym bagażnikiem.  Samochód kupiłem na oczy i na wygodę jaką daje, plus prowadzenie które jest rewelacyjne, lepsze niż w tej jakże poręcznej i dobrze prowadzącej się skodzie scali. Trochę cięzej kreci sie w toyocie, a w scali tak bardziej zabawkowo lżej chodzi kierownica. Więc nie szukałem tez innych aut.... gdybym mógł sobie pozwolić na droższe poszedlbym do audi i do lexusa jeszcze , ale nie chcialem sie kusić. Pozatym mam nadzieje ze jeszcze kiedyś na te marki przyjdzie czas i u mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ten wątek teraz wszędzie widzę Camry, generalnie nie wiem jakie samochody dzisiaj widziałem ale na pewno wiem że widziałem 3 szt Camry:biglol: reszta była po prostu samochodami, może jeszcze M2 kojarzę, ale to dlatego że kierownik jechał jak coś za co dostaje się bana na forum i mnie zwyczajnie wnerwiał inaczej bym pewnie nie pamiętał

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Cię zaraził. Teraz będziesz śnił o Camry, myślał o niej myjąc rano zęby, wypatrując tęsknym wzrokiem na jezdni tych powabnych linii nadwozia, widzieć się w jej komfortowych fotelach, rozpływać się marząc o przejażdżce z V-max po autostradzie napawając się legendarnym prowadzeniem, mimo nadwagi i braku jedynie słusznego napędu S-AWD...

I będzie Wam dane założyć osobny wątek „Mój dzień z Camry”. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tsunetomo napisał:

Mateusz Cię zaraził. Teraz będziesz śnił o Camry, myślał o niej myjąc rano zęby, wypatrując tęsknym wzrokiem na jezdni tych powabnych linii nadwozia, widzieć się w jej komfortowych fotelach, rozpływać się marząc o przejażdżce z V-max po autostradzie napawając się legendarnym prowadzeniem, mimo nadwagi i braku jedynie słusznego napędu S-AWD...

I będzie Wam dane założyć osobny wątek „Mój dzień z Camry”. ;)

 

taki będę miał tylko z Camry

1573697014381270960-2.jpg.58cd160a56af861110958d827db8f3ca.jpg

 

albo jak sobie kupię to tak mnie pochowają

ciek_pogrzeb06.jpg.70e117680514ccdc2c44cad09f579675.jpg

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, te 180 to moze z GPSa sobie wzieli Ci Japończycy, ale bylem troche rozczarowany bo jechalem 205 egzemplarzem z toyoty okęcie pokazowym, a tu kupilem inny i klops. Licznikowe 195 km/h 

 

A te 3 sztuki camry w poznaniu to moze te co mi mechanik z tamtad opowiadał , ze klient mial bmw, i po 3 tyg z camry zastepczym kupil camry i jego koledzy tez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

przez ten wątek teraz wszędzie widzę Camry, generalnie nie wiem jakie samochody dzisiaj widziałem ale na pewno wiem że widziałem 3 szt Camry

Mam podobnie. Syn powiedział, że ojciec kolegi kupił Toyotę. Pobiegłem od razu do garażu sprawdzić jaką. Na szczęście Corolla. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy na mieście, że ten nowy silnik dynamic force, niezależnie od pojemności miewa problem z rozcieńczaniem oleju paliwem. Problem zgłaszany przez użytkowników, ale narazie bez stanowiska TMP.

 

Czy Kolega od Camry zgłębiał już temat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. i tak i nie. Widziałem wątek na forum ( szkoda ze forum toyoty nie jest tak fajne, offtopowe i wogole jak nasze:) ) ale sam na swoim przykładzie jeszcze nie zaglądałem w oleju... wiecie trochę się boję że poczuje benzyne w na miarce oleju, a wtedy juz nie będę jeździł tak szczęśliwy i spokojny:)  Ale niebawem sprawdzę, w tym tygodniu jeszcze. Mógłbym teraz, ale to trzeba sobie zaobserwować cos, wiec rano, po trasie, w trakcie i na koniec dnia i wtedy myślę moze cos zaobserwuje czyli przyrosty, zapach itd. A moze moj egz tego nie ma. 

Auto tez przeciez kupiłem powystawowe z 30 tys przebiegiem rok 2019.  Tak jak mówisz toyota nie zajmuje stanowiska narazie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, NonPhixion napisał:

Mnie ten przedni zderzak w tym Camry zalatuje podgardlem płetwala błękitnego..

Powinieneś docenić to nawiązanie do natury - symbol niczym nieskrępowanej wolności, dostojnego przemierzania morskich głębin, odkrywania nieznanego.Tylko Ty, Camry i toń oceanu. Piękne....

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ayu napisał:

W ogóle robić coś takiego na drodze publicznej to trzeba być po prostu debilem.

Nie rozumiem generalnie ludzi co na drodze z dwoma pasami biją rekordy prędkości. Jak dla mnie jak chcesz lecieć +200 to muszą być 3 pasy. W innym wypadku TIR Ci wyjedzie i tylko lekko mu się naczepa uniesie jak przydzwonisz. Nawet nie policzę ile razy miałem sytuację na PL A4, że lecę na tempomacie 150km/h, a TIR jakby nie patrząc w lusterka zabiera się za wyprzedzanie innego.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...