Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

Japończycy marzą o Porsche

 

W Japonii ponoć występuje kult Opla :D

OT: prawdziwy kult Opla to wystepuje w... Tadzykistanie ;)

W Duszanbe koncetracja Astr jest taka, ze mozna pomyslec, ze wszystkie uzywane Astry z Europy skoncza swoj zywot wlasnie tam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wlasnie, z zewnatrz te nowe skody to niechetnie przyznam ze nawet nawet. Ale dlaczego nigfy nie kupie skody? Bo jest taka zdrowo rozsadkowa...i nudna. To glowna przyczyna.

Subaru z Dieslem czy 2.0NA pod maską to dzisiaj samochody pełne fantazji ;)

 

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierając między tymi dwoma gazami ja zdecydowanie wolę NO jak CO2   ;)

 

"Prawidłowa erekcja uwarunkowana jest dopływem krwi do prącia i zatrzymaniem jej przez powiększone ciała jamiste. W tym skomplikowanym procesie biochemicznym zasadniczą rolę odgrywa tlenek azotu (NO)"

http://polki.pl/we-dwoje/tajemnica;solidnej;erekcji,artykul,4952.html

 

Najlepszy na erekcję jest http://manufaktura-zdrowia.pl/stymen-opinie-uzytkownikow-cena-aptece-skutki-uboczne-sklad-reklama/  :))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencja nerwowo pali papierosy... jednego za drugim ;):P:biglol:

Konkurencja nie może zrozumieć jak Skodzie udało się zaczarować tak duży samochód w tak dynamicznej/sportowej sylwetce. Projektanci się popisali, ludzie na ulicy będą na bank mieli bóle szyi od oglądania się za tym samochodem.

Do tego te dynamiczne linie mają też swoje odzwierciedlenie w sportowo nacechowanym wnętrzu ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli chyba możemy już ten temat zamknąć i wpisać stwierdzenie w FAQ, że Skoda jest lepsza od Subaru, jak i od każdego innego auta.

Od kazdego innego nie, ale od Subaru - TAK! ;):lol:
Nie ma co się zastanawiać i rozwodzić od czego. Proponuję dodać nowy pkt do regulaminu TF w brzmieniu:

<<< Skoda lepsza >>>

i uznać to jako dogmat.

:D

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli chyba możemy już ten temat zamknąć i wpisać stwierdzenie w FAQ, że Skoda jest lepsza od Subaru, jak i od każdego innego auta.

Od kazdego innego nie, ale od Subaru - TAK! ;)
Nie ma co się zastanawiać i rozwodzić od czego. Proponuję dodać nowy pkt do regulaminu TF w brzmieniu:

<<< Skoda lepsza >>>

i uznać to jako dogmat.

:D

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Tiaaa. A ja dalej w tym gorszym subaru a zona lepszą skoda. !:-) Ehhh! Taki lajf! Cza było się nie hajtac:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nadszedł czas by powiedzieć prawdę.

Większość z nas tutaj jeździ Subarakami. Wychwalamy je miedzy sobą, próbujemy zawsze coś udowodnić wszystkim dookoła.

Jednak siedzi z tył głowy taka uwierająca jak kamień w bucie myśl, którą próbujemy ignorować niczym rzeczony kamyk.

To nasza świadomość, że Skoda jest królową motoryzacji a Subaru może jej najwyżej "byty czyścić".

Próbujemy skanalizować naszą frustrację szydząc ze Skody, jednak tym sposobem dalej się oszukujemy tkwiąc w nieprawdzie i żyjąc złudzeniami.

Ja już przyznałem przed samym sobą, że Skoda jest lepsza od Subaru zrzucając ze swych barków ciężar kłamstwa.

Polecam to i wam, albowiem prawda was wyzwoli.

 

;)

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wracam z treningu

myślę o jej tuningu

chce ją ciągle przerabiać

nowe części dodawac

taka jest moja SKODA

czasu mi dla niej nie szkoda

myśle o niej gdy wstaje

gdy mnie swędzą jaje

mysle o niej wieczorem

gdy ja strace- zycie bedzie horrorem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to bylo do mnie, to "kula w plot" ;)

zazdraszczac nie mam czego, ale autko szwagra chetnie bym przetestowal, tym bardziej ze jest to wersja 4x4 (btw, nowy Superb na razie nie jest dostepny w KZ)

 

chyba ze pisales o sobie? :P

 

natomiast jesli chodzi tylko o sam wyglad, to nowy Superb bije nowe Legacy "na leb i glowe"

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie subaru z wygladem zeszło na psy. Nowe skody wyglądają lepiej i są lepiej wykonczone... Sam chciałem nowsze subaru, a skończyło się na audi s4... Stare subaraki są super i żadna skoda nigdy nie będzie od nich lepsza, ale nowe niestety nie dorastają do wymagań rynku...

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to bylo do mnie, to "kula w plot" ;)

zazdraszczac nie mam czego, ale autko szwagra chetnie bym przetestowal, tym bardziej ze jest to wersja 4x4 (btw, nowy Superb na razie nie jest dostepny w KZ)

 

chyba ze pisales o sobie? :P

 

natomiast jesli chodzi tylko o sam wyglad, to nowy Superb bije nowe Legacy "na leb i glowe"

 

Oczywiście że o sobie. Skoda i wygladem i dynamiką jest propozycją zdecydowanie dla młodszej, aktywniejszej części odbiorców. Jak dla mnie subaru celuje w grupę wiekową 50+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...