Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pamiętam jeden wyjazd do dzwona ,który okazał się jednak zwykłą kolizją, bohaterem była astra I z wygładzonymi drzwiami, na miejscu byli też strażacy (a jest tam kilku ciętych na wszelkie usuwanie klamek :) ) , autko było zamknięte, własciciel w pobliżu i trzeba było odłaczyć akumulator , kolega strażak sie nie pitolił tylko wywalił szybe kierowcy młotkiem :)

Natychmiast podbiegł wkurzony driver tuner i mówi,ze przecież drzwi się na pilota otwierają na co koolega odpowiedział ,że jak klamki nie było na zewnatrz to myslał,ze sie otwiera od środka więc musiał szybę "usunąć" bo mu przeszkadzała w otwarciu drzwi :)

 

Inna kwestia,że raz byłem na małej kolizji gdzie kierownik zasłabł i przytulił się do latarni i..jak otworzysz drzwi? tylko przez szybe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ale ładna choineczka,tyyyyle światełek :)

A błotnik a'la SLR miażdży :)

Widziałem jakieś próby nasladowania tego podobnego (w sensie umiejscowienia) charakterystycznego elementu z M3 w innych autach ,ale wmietku...

Szkoda S-y ,bo ładne 140-tki staja się powoli luxusowymi youngtimerami jak E32 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o Beemkach w "M" pakiecie :)

Jak widać pełny tjunikk "foliex" w bikolorze naklejony

c5f1.jpg

 

fuee.jpg

Jest to niewątpliwie samochód mafijny, więc uważajcie ludzie :o

h9cp.JPG

 

.. i wisienka na torcie czyli passat z wypaśnym V8 TDI :)

 

khwe.jpg

 

W tym roku na Ukrainie byłem, ale tam to bym nie nadążył fotografować tych sprzętów co tam jeżdżą :)

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...