Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szybkie pytanie, Iphone 5S czy Xperia Z3?

 

Z3 bo bateria długo trzyma

Mam X perię Z3 i złego słowa nie dam powiedzieć. Bateria rzeczywiście dobra, ale to nie jedyna zaleta telefonu. Mam od maja - nie zawiesił mi sie ani razu. Calą podróż wakacyjną w tęgich upałach maiłem włączoną navigację - nie przegrzała się, nie wyłączała (zdażało się dziennie robić 1300km.

Polecam Z3, acz telefony podobne.

 

 

a zaś mogę potwierdzić, że jak położycie swój telefon na "półeczce" po otwarciu klapy w Foresterze, by doswietlić najciemniejszy z bagażników a po pracy w nim zapomnicie się i naciśniecie zamykanie klapy to tak będzie wyglądać Sony Xperia Z3 Compact ;)

Tu sie trochę zmartwiłem - ciekawy jestem jaką siłę ma mechanizm pokrywy i czy jest jakieś zabezpieczenie? Nie jest to bezpieczne, mechanizm działa powoli jednak jak widać ze sporą siłą powolnej gilotyny. Gdyby drzwi w windach pracowały na podobnej zasadzie ciekawie by nie było...

No ale..... można pozwolić teściowej przysiąść :D:yahoo:

Edytowane przez mechanik
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - czy kalendarz w BB dobrze współdziała z tym w Gmail? W Androidzie działa to perfekcyjnie ale nie wiem jak w systemie BB.

 

mi się nie udała automatyczna synchronizacja ale nie poświeciłem temu dodatkowego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie z innej beczki - czy kalendarz w BB dobrze współdziała z tym w Gmail? W Androidzie działa to perfekcyjnie ale nie wiem jak w systemie BB.

 

mi się nie udała automatyczna synchronizacja ale nie poświeciłem temu dodatkowego czasu.

 

 

No i takich braków w BB się właśnie obawiam. Że coś co jest oczywiste w Android czy iOS i zajmuje 3 min, a w BB trzeba wejść na jakieś fora internetowe, poczytać, ustawić,sprawdzić a i tak na końcu coś nie będze działać w pełni.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem Honor 6, fajnie leżał w dłoni, ładny taki... ale sprzedawca na stronie internetowej miał błąd w opisie i okazuje się, że ten telefon ma wejście na jedną kartę sim... :facepalm:

Oczywiście czasu na jechanie do ich salonu i zwrot oraz kosztów ewentualnej przesyłki to nie liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż kupiłem Iphona 6, jak narazie jestem zachwycony, bardzo szybki i intuicyjny telefon w porównaniu do moich poprzednich. Ale pojawił się pierwszy problem, zaimportowałem kontakty z karty sim. I w książce telefonicznej połowa się wyświetla normalnie a reszta kontaktów to same numery bez nazw. Co z tym zrobić ? jest to troche kłopotliwe bo wiekszość kontaktów które potrzebuje to własnie te w których nie wyświetla się nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest na to rozwiązanie inne niż mozolne wklepanie nazw i numerów, choć przez iCloud idzie to całkiem sprawnie. Jeśli w poprzednim telefonie działało i import kontaktów SIM do telefonu był bezproblemowy, użyj tamtego telefonu do stworzenia wizytówek vCard i zaimportuj je przez iCloud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, musiałem (niestety) zmienić telefon. Używałem do tej pory HTC  Desire czy jakoś tak.
Z uwagi na to, iż używałem tego modelu przez prawie trzy lata, doznałem lekkiego szoku jeśli chodzi o wymiary aktualnych jako tako wyposażonych modeli 8-)  - jak z tym żyć  :) ?

Ale do rzeczy - wybrałem samsunga A3 z uwagi na chyba najmniejsze gabaryty i w miarę solidny wygląd w porównaniu do modeli HTC i innych - alu obudowa,  itd. - i to był niestety, duży błąd.
Przeczytałem pobieżnie kilka recenzji tego modelu przed zakupem i były w miarę ok

.
Zacząłem się wkurzać i to bardzo kiedy się okazało, iż w miejscach gdzie HTC miał zasięg sieci i  można było bez problemów prowadzić rozmowę/korzystać z netu, to A3 nie łapie sygnału, lub jest słabiutki, zrywa połączenia.
Wpisałem w googla hasło "samsung A3 słaby zasięg"  np ten link
http://pclab.pl/news60540.html
i już wszystko jest jasne :evil:
Ogólnie telefon ok, ale jeśli się nie można do mnie dodzwonić/ja nie mogę nawiązać połączenia, to po kiego czorta mnie taki aparat?
Wątpię, czy jest szansa aby wymienić/reklamować taki problem u operatora, ale będę próbował.

Piszę o tym, aby potencjalny nabywca dwa razy przemyślał zakup modelu A3/A5 zanim to zrobi.

pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mętlik, bo wysłużony 3 letni lg l5 chciałem w końcu zastąpić czymś świeższym i tak oto do 500-700zł, jedyne co mi w oczy wpadło w ogłoszeniach- to za >=500zł lg g2 mini używane, a najlepsze jest to, że prawie rok temu kupiłem tu na forum żonie takowy telefon za kwotę micro większą a był nowy..rok czasu a spadek ceny=0..

 

A wymagań nie mam dużych:

* wyświetlacz 4,7' lub większy

* min.4 rdzenie od 1,2GHz w górę.

* min.1GB ram  najlepiej 2- lecz wiadomo nie ta półka cenowa

* nagrywanie w HD.

 

nowy/używany

jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple dziś pokazał nowe iPhony - z jednej strony super, ale z drugiej nie mam parcia, by zmieniać z 6 na 6S. Nowości - wyświetlacz wrażliwy na siłę nacisku (nowa metoda sterowania) z odpowiedzią drganiami, lepszy aparat (12MPix) ze "ruchomymi zdjęciami" i wideo 4K, oczywiście mocniejszy procek, nowy iOS, mocniejsza obudowa, lepsza przednia kamera z fleszem (błyska ekran ale bardzo mocno). Niestety telefon utył o 10% i w każdą stronę ułamek mm mu przybył. Wygląda na to, że mój następny telefon to dopiero iPhone 7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali z nowym Ajfonem. Nic nowego nie pokazali, a ten nowy wyświetlacz to póki co pic na wodę. No ale za 4,5 tysiąca zł wszyscy będa mówić że emejzing.

A jak zobaczyłem rysik w Ipadzie to padłem ze śmiechu :biglol:

 

Jobs o rysiku:

https://youtu.be/4YY3MSaUqMg

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...