Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, chojny napisał:

 

Ładny spekulant :thumbup:

No jak mu się uda, to będzie pierwszym ,który udowodnił tezę, że ten samochód to świetna lokata kapitału. Pewnie ulokował zaliczkę i planuje zarobić 7000 :)

Jestem bardzo ciekaw, jak to będzie za jakiś czas z tym autem. Wiedząc, że trafił się ktoś, kto za używane STI tzw. "Final Edition" z polskiej sieci dealerskiej zapłacił niewiele mniej niż za nowy egzemplarz... kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowę i wpłaconą zaliczkę na nowego Focusa RS , po tym jak go zobaczyłem na żywo na targach w Birmingham a obok stał stary Focus RS , stwierdziłem że nie chce go kupować, wtedy już było " ssanie " na rynku i zarobiłem na samej umowie 5k :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, carfit napisał:

Ja miałem umowę i wpłaconą zaliczkę na nowego Focusa RS , po tym jak go zobaczyłem na żywo na targach w Birmingham a obok stał stary Focus RS , stwierdziłem że nie chce go kupować, wtedy już było " ssanie " na rynku i zarobiłem na samej umowie 5k :) 

No był hype na Fokę, fakt :) Spieszymy się kochać takie auta, tak szybko odchodzą....

Trzeba mieć nadzieję, że Toyka nie zaliczy takiej wpadki jak RS z silnikami. 

Swoją drogą fanpage Beka z Focusa RS Mk3 dobry był. 

29425707_179167192729181_8668651335261880320_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=O2tF8YhqgP8AX8901uV&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=16491ff908b5e3e0e5b97d851a2710f6&oe=5FD764C1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tsunetomo napisał:

No był hype na Fokę, fakt :) Spieszymy się kochać takie auta, tak szybko odchodzą....

Trzeba mieć nadzieję, że Toyka nie zaliczy takiej wpadki jak RS z silnikami. 

Swoją drogą fanpage Beka z Focusa RS Mk3 dobry był. 

29425707_179167192729181_8668651335261880320_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=O2tF8YhqgP8AX8901uV&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=16491ff908b5e3e0e5b97d851a2710f6&oe=5FD764C1

Dzisiaj mialem okazje jechać seryjnym RSem. W porównaniu z sti po mapie ewidentnie brakuje mu pazura. Seryjny LC mnie zaskoczył, mimo ze zimowe opony i mokry asfalt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, FilipeK napisał:

Dzisiaj mialem okazje jechać seryjnym RSem. W porównaniu z sti po mapie ewidentnie brakuje mu pazura. Seryjny LC mnie zaskoczył, mimo ze zimowe opony i mokry asfalt. 

Masz na myśli Lexusa LC?

Jeździłem, znakomite GT, i z prawidłowym silnikiem. A teraz jeszcze w wersji Cabrio... piękności i jak dla mnie kandydat na zamianę E-klasy na to, gdyby trafiła się jakaś pewna używka w dobrej cenie... za parę lat :)

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Masz na myśli Lexusa LC?

Jeździłem, znakomite GT, i z prawidłowym silnikiem. A teraz jeszcze w wersji Cabrio... piękności i jak dla mnie kandydat na zamianę E-klasy na to, gdyby trafiła się jakaś pewna używka w dobrej cenie...

Raczej miał na myśli Launch Control :)

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Herostrates napisał:

Teraz wiemy co Ci chodzi po głowie :)

Mi też Lexus zarówno LC jak i RC bardzo się podobają :bowdown:

Oj chodzi chodzi... nie samym STI człowiek żyje ;)

A wersja cabrio z V8 pod maską...  pomarzyć można, póki co nie mam na zbyciu 600k zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Herostrates napisał:

Teraz wiemy co Ci chodzi po głowie :)

Mi też Lexus zarówno LC jak i RC bardzo się podobają :bowdown:

LC moim zdaniem trochę za krowiasty jest, ale RC-F biorę w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2020 o 22:56, turdziGT napisał:

Ja nie wiem @Carfit gdzie ty te zakupy robisz. 

Dzis zamówiłem,  dziś odebrałem i już nawet po ringu jeździłem....

 

Screenshot_20201115-224703_Gallery.thumb.jpg.f206abb44aae325d903cdf2215578c22.jpg

 

Screenshot_20201115-224731_Gallery.thumb.jpg.2634d4d7ffa11b42635dd5961c156283.jpg

 

:mrgreen:

 

 

 

 

Jak będziesz miał ochotę możemy pojeździć wieczorem w Gran Turismo Sport. @Zyzol pewnie też dołączy się. Byle nie dzisiaj bo odbieram Desperados 3 :dance:

 

Jeżeli ktoś ma ochotę zapraszam na priv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2020 o 22:51, turdziGT napisał:

Niestety w tej polce cenowej niektore rzeczy sie zamawia nie dla siebie ale ale po to ze takie auto trzeba kiedys sprzedać i w tej cenie nawigacja jest jedna z nich. 

Nie biorąc Navi do takiego auta zawezasz sobie i tak juz dos małe grono potencjalnie zainteresowany o kolejne 80% . 

 

nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałem z fabrycznej navi, chyba z 10 lat temu przed erą smartfonów. Dla mnie to kompletnie zbędny element auta. Podobne podejście ma większość osób z którymi na ten temat rozmawiałem.

  • Super! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beben napisał:

 

nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałem z fabrycznej navi, chyba z 10 lat temu przed erą smartfonów. Dla mnie to kompletnie zbędny element auta. Podobne podejście ma większość osób z którymi na ten temat rozmawiałem.

Mam bardzo podobne spostrzeżenia i chyba tu chodzi o przekonanie części potencjalnych nabywców, że auto nie ma kompletnego wyposażenia niż o brak niezbędnej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beben napisał:

nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałem z fabrycznej navi, chyba z 10 lat temu przed erą smartfonów. Dla mnie to kompletnie zbędny element auta. Podobne podejście ma większość osób z którymi na ten temat rozmawiałem.

W 100% racja , też nie używam a mam w każdym aucie, ale wiesz jest grupa ludzi dla której nazwa full opcja i navi robi robotę jeszcze,  ale to się pomału na szczeście zmienia 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carfit napisał:

W 100% racja , też nie używam a mam w każdym aucie, ale wiesz jest grupa ludzi dla której nazwa full opcja i navi robi robotę , jeszcze ale to się pomału na szczeście zmienia 

Przy większości ogłoszeń jakie są na popularnych portalach sprzedażowych określenie full opcja jest nadużywane i nieprawdziwe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest full opcja bez...

 

w ostatnich latach fabryczne navi jednak się sporo poprawiły.

Przynajmniej u mnie też sprawa taka że navi z tel nie mogę włączyć na cyfrowych wskaźnikach, więc dla mnie to też plus dla fabrycznych. I w tel gubi się w tunelach, podczas gdy fabryczne lepiej trzymają pozycję, w zwykłym tunelu nie ma problemu, ale trafia się taki w jakimś mieście i masz ileś rozjazdów i nie wiesz czy to ten czy inny.

Zawsze staram się przetestować dana navi i zobaczyć jak działa prowadzi w znanych mi miejscach, jak test przejdzie pozytywnie to jest potencjalnie w kręgu zainteresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też często korzystam z navi fabrycznej

spotify leci bezprzewodowo, a do androidauto potrzebuję podpinać się kabelkiem

kiedyś jak jechałem w dłuższą trasę ~900km to odpaliłem navi samochodową z dalszej perspektywy, a navi w tel normalnie i było to bardzo wygodne, bo na jednej miałem sytuacje przede mną, a na dalszej widziałem gdzie mniej więcej jestem (duże miasta/granica)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyjedzie poza UE, np. na wakacje, to nawigacja z telefonu może trochę kosztować ;) Wtedy przydaje się fabryczna, jeżeli ma swoje mapy.

 

A propos tuneli, pewno kwestia czasu kiedy będzie możliwa komunikacja 2-kierunkowa między telefonem a samochodem z wymiana sygnałów (prędkość, skręt kierownicą etc.)

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Michał W. napisał:

Przy większości ogłoszeń jakie są na popularnych portalach sprzedażowych określenie full opcja jest nadużywane i nieprawdziwe. ;)

 

ta, zwykle jest to totalna full opcja ale nie ma tylko .... (tu następuje lista droższych elementów wyposażenia w które to auto nie jest wyposażone ;) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, subleo napisał:

Jak się wyjedzie poza UE, np. na wakacje, to nawigacja z telefonu może trochę kosztować ;) Wtedy przydaje się fabryczna, jeżeli ma swoje mapy.

wtedy ściągasz mapy danego rejonu z Google Maps i jedziesz na offline bez transmisji danych - ciągnie sie po satelitach. Całą Tajlandię tak przejechaliśy. Na Szwajcarie zawsze sciągam mapy od kiedy raz się zapomniałem i zabuliłem prawie 300pln za 2 godziny jazdy z Genewy do Zurychu.

 

Ale i tak wolę navi w samochodzie niż z googla ale to ja tak mam - żona woli googla.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2020 o 21:23, carfit napisał:

Nasze żony to naprawdę wspaniałe kobiety !!! :D

 

potwierdzam, szczególnie Kasie fajne som :)

 

Przy ostatnim zakupie skutecznie rozwiała moje wątpliwości (miałem takie czy aby na pewno nie zwariowałem) . Zostawiłem logikę i rozsądek i zaszalałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, beben napisał:

 

tak to jest istotne,  ja bardzo często gubię się tunelach ;) 

 

 

Jedź w okolice jeziora Garda i się zdziwisz, tam tunele są pełne rozjazdów, na których telefon głupieje :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...