Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że aktualne BMW 7 to już szczyt bezguścia, ale jednak chyba udało im się przebić siebie samych.

Chociaż spojrzałem jeszcze raz na 7 i w sumie nie wiem, które gorsze.

Szkoda, bo ta firma robiła swego czasu piękne auta, a nawet aktualne 3 czy 5 też są niebrzydkie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bosman napisał:

Chociaż spojrzałem jeszcze raz na 7 i w sumie nie wiem, które gorsze.

7 ma grill duży, ale jednak jakoś pasuje. W czwórce nie dość, że jest ogromny, to beznadziejnie wkomponowany i nic tu do siebie nie pasuje - wygląda jak przyklejony w ostatnim momencie. Światła są za duże,  maska wygląda jak napompowany balon, a ten „uśmieszek” pod płucami (nerki to już nie są ;) ) jest komiczny. 
Jeżeli nie mają alternatywnego przodu dla M3/M4, będzie słabo...
 

Godzinę temu, Guzik3 napisał:

Myślę że odpowiednio skonfigurowane będzie spoko

Myślę, że w pewnym stopniu ratuje to jedynie „all black” i jazda bez tablic z przodu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zyzol napisał:

Myślę, że w pewnym stopniu ratuje to jedynie „all black” i jazda bez tablic z przodu ;) 

To przede wszystkim, jakbym z jakiś przyczyn już to kupił, to pierwsze o czym bym pomyślał żeby tego nie rejestrować, przecież nigdzie tym nie pojadę.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 15:21, Guzik3 napisał:

Myślę że odpowiednio skonfigurowane będzie spoko

 

image.thumb.png.f6105c06d729401dcb4c7866ecb18953.png

A ja mysle ze temu auto nic nie pomoze. Ten przod to koszmar i nie mam pojecia jak to mozliwe ze ktos to przeforsowal.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 15:21, Guzik3 napisał:

odpowiednio skonfigurowane będzie spoko

 

 

m tansanit blau  :ok:

ta krytyka przypomina mi czasy jak pojawily sie niebieskie zegary w golfie 4

powszechna krytyka a jednoczesnie kazdy slinil sie do takich i wkladal niebieskie zaroweczki do swojego fiacika  :mrgreen:

 

tapatalked

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tsunetomo napisał:

E tam, na "urodę" Lanosa STI też wszyscy narzekali, a potem przywykli i nawet niektórym się podoba teraz. Może będzie tak i z bobrem w wydaniu BMW?


 

Lanos jest naprawdę świetnie zaprojektowanym autem. Z biegiem czasu, jak to w Subaru, podoba mi się bardziej i bardziej. 
 

 

A ta 4ka jest zwyczajnie niespójna. Zrobili fajny, groźny i odważny przód a dalej tej odwagi już zabrakło. Linia boczna grzeczna a tył zwyczajnie nijaki. 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tsunetomo napisał:

E tam, na "urodę" Lanosa STI też wszyscy narzekali, a potem przywykli i nawet niektórym się podoba teraz. Może będzie tak i z bobrem w wydaniu BMW?

Niby nie jest nigdzie napisane, że można jeździć wyłącznie ładnymi autami ;) Kiedyś najbrzydszymi BMW w mojej opinii było e46 compact. W życiu bym nie wsiadł. No ale tak się złożyło, że wsiadłem i jeździłem przez 7 lat. Z zadowoleniem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zyzol napisał:

Niby nie jest nigdzie napisane, że można jeździć wyłącznie ładnymi autami ;) Kiedyś najbrzydszymi BMW w mojej opinii było e46 compact. W życiu bym nie wsiadł. No ale tak się złożyło, że wsiadłem i jeździłem przez 7 lat. Z zadowoleniem :) 


316 wyglądało tak sobie ale 323Ti? Petarda. 
 

To samo z lanosem. 1,6 dramat STi petarda. 
 

Moze w wersji M4 tył auta nadąży za przodem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta która miała takie dziwne światła i maskę od jakiegoś innego modelu co z przodu odstawała? O nie, raz byłem zmuszony tym jechać (na szczęście w lesie) i nigdy więcej, okropne to było. Co by tam nie włożyli pod tą maskę mówię nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1937 roku taki grill nie budził tylu emocji a 328 okazało się wielkim hitem przełamując dominację Alfy Romeo w motorsporcie i mimo wysokiej ceny świetnie się sprzedawało. 

Jak to mówią historia lubi się powtarzać więć kto wie, może to będzie to. ;)

bmw.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MDsuperstar napisał:

Robiłem ankietę wśród koleżanek z pracy (przedział wieku 25-55). Wszystkim się podoba :facepalm:

Sorry za spłycenie tematu, ale myślę, że tu kluczowym był znaczek BMW i sportowy wygląd.

To trochę jakby one nam pewnie pokazały jakieś ajlajnery, podkłady, pudry etc. i rozkładały ręce, że "sinokoperkowy" róż jest dla nas tym samym co 500 innych odcieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał:

Mka w czarnej optyce wygląda jeszcze gorzej. Dzijzas co oni zrobili z tym autem

Mam podobne odczucia :wacko:, ale spokojnie - czasy się zmieniają, gusta ludzkie też, więc za 2-3 lata wszyscy się będziemy tym zachwycać :biglol:.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...