Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, radekk napisał:

mówcie co chceta, ja widzę jedno:biglol:

Model 147 produkowany przez włoską markę Alfa Romeo w latach 2000 - 2010.

No ja widzę że rozkraczył się kilkunastoletni samochód, w najlepszym wypadku ma 9 lat. Takie to dziwne???

Raczej normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

Tak w temacie Alfy która się przewija w tym wątku

mówcie co chceta, ja widzę jedno:biglol:

 

Aj tam, na pewno zapomniał sprawdzić poziom oleju po zatankowaniu ;) ... a że przy okazji zauważył, że jest trochę powyżej kreski to dzwoni do ASO zapytać ile ma poczekać, by dobrze zmierzyć ;) ... no i czy pochyłość mostu ma wpływ ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Osiedle Młodych? :mrgreen:

nigdy nie zwróciłem uwagi że takie tam jest. Dzięki;)

 

Wy to macie wytłumaczenie nawet dla Alfy:mrgreen:

 

48 minut temu, Jaca68 napisał:

No ja widzę że rozkraczył się kilkunastoletni samochód, w najlepszym wypadku ma 9 lat. Takie to dziwne???

jechałem akurat 12 letnim i się nie rozkraczył:P

A dziwne bynajmniej, bardziej byłoby dziwne gdyby ta Alfa jechała:mrgreen:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, radekk napisał:

jechałem akurat 12 letnim i się nie rozkraczył:P

A dziwne bynajmniej, bardziej byłoby dziwne gdyby ta Alfa jechała:mrgreen:

 

Zdałem sobie sprawę, że  moje Subaru ma 14 lat i jeszcze nigdy nue stało z otwartą maską ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

nigdy nie zwróciłem uwagi że takie tam jest. Dzięki;)

 

Wy to macie wytłumaczenie nawet dla Alfy:mrgreen:

Nie ma za co :) Jak uchwycisz w podobnej sytuacji Stelvio lub Giulię, to też nie zwrócę uwagi, co jest w tle ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, llkuba napisał:

Zdałem sobie sprawę, że  moje Subaru ma 14 lat i jeszcze nigdy nue stało z otwartą maską 

Dodaj jeszcze że nigdy u mechanika nie było, nic nigdy nie wymieniane, nawet oleju nie trzeba zmieniać :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaca68 napisał:

Dodaj jeszcze że nigdy u mechanika nie było, nic nigdy nie wymieniane, nawet oleju nie trzeba zmieniać :biglol:

 

Olej co rok zmieniam ;) wiesz 12 lat w rodzinie i nie ma 100 tys km. Ale spokojnie jak sprzęgło skończy się to wjedzie remoncik silnika, panewki, pierścienie itd bo lekko poci się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, llkuba napisał:

Kto Tobie tą instalację do anteny satelitarnej montował  ? I ten zapas w kółku przecież to można estetycznie zrobić.

 To tylko chwilowo.Tu gdzie kabel, będzie klima. Zbieram na auto, więc musi poczekać.

Na weekend mam dostać merola do testów. Marca jeszcze nie miałem

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Herostrates napisał:

Może takie coś?

 

Za drogie , za ciężkie 2,3 T :facepalm: za słabe osiągi .

Jeździłem RR Velar 300KM w bogatej dobrze doposażonej wersji HSE Dynamic . Piękne auto i na zewnątrz i wewnątrz , fantastyczne zawieszenie na poduszkach ! na programie dynamic praktycznie nie przechyla się w zakrętach , wielki plus !!!  Silnik za słaby na 2T , dzwięku nie ma , ale w wersji SVR pewnie będzie inaczej .

Mam trochę mieszane uczucia w dwóch kwestiach , auto waży 2T , i nie ma opcji ceramicznych hamulców , wielki minus , bo będą się krzywić tarcze na potęgę . I drugi minus , nie wiem czy trafiłem na felerny ezgzemplarz , czy tak mają , ale słychać wyrażny świst powietrza wokół drzwi i lusterek ( kierowca ) powyżej 150km/h . trochę to wkurzające .

Muszę to jeszcze na spokojnie przemyśleć czy wogóle zamieniać RS6 , aaa no i cholerny brak automatycznego ręcznego ( auto hold ) .

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, carfit napisał:

Mam trochę mieszane uczucia w dwóch kwestiach , auto waży 2T , i nie ma opcji ceramicznych hamulców , wielki minus , bo będą się krzywić tarcze na potęgę . I drugi minus , nie wiem czy trafiłem na felerny ezgzemplarz , czy tak mają , ale słychać wyrażny świst powietrza wokół drzwi i lusterek ( kierowca ) powyżej 150km/h . trochę to wkurzające .

 

Niestety coś jest nie tak z tym autem w sprawie świstu wokół lusterek, zauważyłem dokładnie to samo. Podczas dłuższej podróży może być bardzo irytujące. 

 

Wersja 300PS wygląda nieźle na papierze, silnik jedzie górą całkiem nieźle ale czuć że auto jest za ciężkie i brakuje mu pary na niższych obrotach. Jak się wkręci i turbo dobrze wstanie to jakoś jedzie ale nie tak to powinno być.

 

Wczoraj wyczytałem że mają w przyszłym roku wprowadzić R6ki, co będzie idealnie pasować do tego auta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chojny napisał:

Niestety coś jest nie tak z tym autem w sprawie świstu wokół lusterek, zauważyłem dokładnie to samo. Podczas dłuższej podróży może być bardzo irytujące.

Ano właśnie , czyli TTTM , to jest mega wkurzające , bo będziesz jechał powyżej 200 , i będzie dramat :).

 

10 minut temu, chojny napisał:

silnik jedzie górą całkiem nieźle

ale jest głośny i niezbyt przyjemny dzwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...