Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Turbo napisał:

Kolejne wynalazki be homologacji, a potem stoisz za kimś kto ma wciśnięty hamulec i nie widać nic tylko oślepiające światło z tylnych lamp. 

Mam nadzieję że wezmą się w końcu za te wszystkie lewe lampy, ledy, retrofity i inne gówna.

W d... byłeś g... widziałeś . Co oślepia ? Nawet nie wiesz o czym piszesz . No chyba że smutek ogarnia 

  • Super! 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jesteś 

19 minut temu, Jacocz napisał:

W d... byłeś g... widziałeś . Co oślepia ? Nawet nie wiesz o czym piszesz . No chyba że smutek ogarnia 


Zawsze jesteś taki buc, czy tylko w necie, wedle zasady kozak w necie, piz..a w świecie?

  • Dzięki! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Mowa nienawiści....

 

To zwykłe użycie wulgaryzmów (o ile autor miał na myśli faktycznie to co na pierwszy rzut oka wpada na myśl - wszak wiele jest słów na g i na d, niekoniecznie będących tymi brzydkimi), z mową nienawiści (a w zasadzie z jej definicją) nie mające bezpośredniego związku.

 

Edytowane przez PrzemoST
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Zodiak napisał:

Zawsze jesteś 


Zawsze jesteś taki buc, czy tylko w necie, wedle zasady kozak w necie, piz..a w świecie?

Przeczytaj od 2016 wszystkie moje komentarze i będziesz może wiedział . A odpowiedz była adekwatna do wpisu kolegi który z góry  wie że lampy oślepiają no i co najważniejsze wie że trzeba się takimi osobnikami jak ja zająć . Szkoda czasu . Ja zamykam dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jacocz napisał:

A odpowiedz była adekwatna do wpisu kolegi który z góry  wie że lampy oślepiają no i co najważniejsze wie że trzeba się takimi osobnikami jak ja zająć

Nie, na pewno Twoja odpowiedź nie była adekwatna. @Turbo nie zastosował wycieczki personalnej jak Ty.

 

12 minut temu, PrzemoST napisał:

To zwykłe użycie wulgaryzmów (o ile autor miał na myśli faktycznie to co na pierwszy rzut oka wpada na myśl - wszak wiele jest słów na g i na d, niekoniecznie będących tymi brzydkimi)

Jak się okazuje, wystarczy, że określenie może zostać odebrane jako wulgarne. Ja ostatnio użyłem podobnego zabiegu z czteroliterowym słowem zaczynającym się na F, a kończącym na K, w efekcie czego dostałem urlop od forum.

 

Edytowane przez rosaskc
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noście w paru ostatnich postach pokupowali do subaryn! Poluzowac warkoczyki a życie będzie ładniejsze i w ogóle!
A jutro mojemu gackowi sprezentuje przegladzik... taki nowiutki swiezutki i świeżym tuszem do pieczątek pachnący:)

melduje ze nic nie musze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jacocz napisał:

Przeczytaj od 2016 wszystkie moje komentarze i będziesz może wiedział . A odpowiedz była adekwatna do wpisu kolegi który z góry  wie że lampy oślepiają no i co najważniejsze wie że trzeba się takimi osobnikami jak ja zająć . Szkoda czasu . Ja zamykam dyskusję

Nie mam ochoty i obowiązku śledzić Twojej działalności na forum. Pytanie zadałem na podstawie jednej wypowiedzi. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosaskc napisał:

Nie, na pewno Twoja odpowiedź nie była adekwatna. @Turbo nie zastosował wycieczki personalnej jak Ty.

 

Jak się okazuje, wystarczy, że określenie może zostać odebrane jako wulgarne. Ja ostatnio użyłem podobnego zabiegu z czteroliterowym słowem zaczynającym się na F, a kończącym na K, w efekcie czego dostałem urlop od forum.

 

:o

Ja także użyłem tego słowa kiedy Miki wkleił swojego forka po dzisiejszej stłuczce. :ph34r:

 

Wysoki Sądzie prosze o łagodny wymiar kary :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, filipk93 napisał:

@Tommi1 ile kosztuje taka gałka i dużo jest roboty z wymianą? Bo ja mam już lekko podjechaną tą moją ;) 

Około 250 PLN, demontaż około 1 minuta kręcenia gałką :biglol: a montaż kolejna minura kręcenia gałką. Zależy jak szybko potrafisz kręcić... 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tommi1 napisał:

Około 250 PLN, demontaż około 1 minuta kręcenia gałką :biglol: a montaż kolejna minura kręcenia gałką. Zależy jak szybko potrafisz kręcić... 

Oryginal czy z allegro? :) Ja wymienialem na taka z allegro i po dwoch miesiacach zaczela sie sama krecic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tommi1 napisał:

Nowa "gała" ;)

Wedle niektórych 4,71 kunia wiecej... 

I +10 punktów do... Fajności :biglol:

_20190129_082949.JPG

 

I jest bieg R tzw. Rakietowy :rolleyes:.

 

5 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Za dużo modeli kupuję :biglol:

 

Podaj namiary na sklep zabawkowy.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...