Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

No to współczuję , jeśli będziesz to sam robił (być może umiesz i masz odpowiedni sprzęt)to zaoszczędzisz kupę kasy , pytanie czy gra jest warta świeczki .
Jest
Przerabiałem w swoim SF.
Trzymam kciuki i zdawaj relację z prac.
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale kurka to jest kawałek aluminium i gumy, bodaj z jakiegoś VAGa są identyczne i kosztują ułamek tej ceny - Whiteline ma generalnie tendencję za kawałek metalu (stabilizatory np) wołać bajońskie sumy ;) 

U siebie tez mam aluminiowe - prawdę mówiąc nawet nie wiem czy to są te z VAGa, czy jakieś dedykowane - brałem je kiedyś hurtem z innymi częściami i swoją robotę wykonują należycie ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Guliwer napisał:

:wub: jakiś link? do niebieskich są?

Są czerwone czyli jak moje , całe srebrne całe czarne . Jak palą się światła to wszystko podświetlone na czerwono , kierunek to zewnętrzny rząd pionowy z czerwonego zmienia się na żółty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mio1 napisał:

Made in P.R.C ?

Tajwan :) te same są na japanparts

Nie ma się czego doczepić - wykonanie ok

Link poniżej gdzie zamówiłem (sprzedawca ma czerwone i czarne lampy ) .  Można się lekko targować . Należy pamiętać że może dojść opłata celna - u mnie to było 120zł

https://m.aliexpress.com/item/32834133428.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32834133428&aff_trace_key=f0a62ccf88f640a6b72a175b80bdda7c-1544988714921-08221-ccfBY4yg&aff_platform=msite&m_page_id=8017amp-3uNE7JEn4hTZR8TWYTyEPQ1545946634920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...