Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowe "świeczki" do Hawk'a :)

A potem wymiana....dla porównania z prawej Philips, z lewej jakieś poprzednie "noname".Radocha mała jest :D

 

zarówki.jpg

IMG_1868.JPG

Edytowane przez Sen123
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Turbo napisał:

Te Tungsramy (wprawdzie H1 a nie H7), przy Osram Night Breaker Laser +150% (najnowsza iteracja) wyglądają jak świeczki ;) 

Ja mam porównanie do Philips X-tremeVision +130 i przyznam, że Philipsy świeciły trochę lepiej (ale były też 2 razy droższe). Mam chociaż nadzieję na trochę dłuższą żywotność.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/9/2018 at 3:04 PM, Oczkoo15 said:

Ja mam porównanie do Philips X-tremeVision +130 i przyznam, że Philipsy świeciły trochę lepiej (ale były też 2 razy droższe). Mam chociaż nadzieję na trochę dłuższą żywotność.:D

 niestety, ale żywotność Tungsram nie jest najlepsza :) 4-5 msc trzyma albo około 6tyś km :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem:

Blende do bagażnika

Ramkę tablicy rejestracyjnej

Ta ramka jest świecąca? Bo coś ostatnio mi się na FB przewija reklama z podświetlanymi:)

Z tą blendą to może mnie ktoś oświeci po co są te kropki czerwone?default_smile.png Bo póki co zakładam ją tak samo jak na tym foto ale sam do końca nie wiem po co;)

 

...

 

Żeby nie było offtopu to i ja dziś dostałem zestaw do renowacji skór i tak oto jak się zrobi ciepło fotele przód i kierownica będą odnawiane:)

51543a4a4dbf6cd60fcad46c9cb905de.jpg&key=8a44f6aadedac2a394e2d52e95cc9c3ed356f1f66622f9714e27f7499876200f

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, VitoZ napisał:

 niestety, ale żywotność Tungsram nie jest najlepsza :) 4-5 msc trzyma albo około 6tyś km :) 

Z tego co testowałem żarówek to właśnie philipsy świeciły najkrócej. 

Od jakiegoś czasu używam tungsram +120 w dwóch autach i moim zdaniem jest to najlepszy kompromis ceny, długości świecenia i jakości świecenia.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minutes ago, Bonless said:

Z tego co testowałem żarówek to właśnie philipsy świeciły najkrócej. 

Od jakiegoś czasu używam tungsram +120 w dwóch autach i moim zdaniem jest to najlepszy kompromis ceny, długości świecenia i jakości świecenia.

jak najbardziej zgadzam się że to najlepszy kompromis :)  inna sprawa, że w drugim aucie też mam takie same ( corrola e12) i tam trzyma już więcej niż rok, a ja u siebie wymieniłem już obie żarówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...