Skocz do zawartości

Subaru sponsorem Muszynianki


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

subiektywnie paskudna woda.

wręcz przeciwnie , Muszynianka, Piwniczanka,to jedne z najlepszych wód, Przede wszystkim polskie , naturalne i z mojego regionu ;)  Syf to jest żywiec, kropla beskidu, nałęczowianka.  

  • Lajk 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że ocena vince_snd jest subiektywna, można się zgodzić. Dodałbym, że zapewne mocno odosobniona  ;)

Właśnie przytargałem do domu ze sklepu 2 zgrzewki Muszynianki  ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

subiektywnie paskudna woda.

wręcz przeciwnie , Muszynianka, Piwniczanka,to jedne z najlepszych wód, Przede wszystkim polskie , naturalne i z mojego regionu ;)  Syf to jest żywiec, kropla beskidu, nałęczowianka.

 

Muszynianka, Piwniczanka, Kryniczanka, Wysowianka to są wody wysokozmineralizowane (~2g minerałów). A Żywce, Perlage i wiele innych to wody źródlane z niewielką ilością minerałów. Jak ktoś ma dobrą wodę w kranie (a coraz częściej tak jest) to kupowanie wody źródlanej to bezsens. Natomiast pisanie, że to syf to lekka przesada ;) ... woda jak woda.

 

Muszynianka jedna z najlepszych, dużo magnezu, łagodzi efekt dnia następnego ;)

 

 

Brawo dla SIP za sponsoring!

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

subiektywnie paskudna woda.

wręcz przeciwnie , Muszynianka, Piwniczanka,to jedne z najlepszych wód, Przede wszystkim polskie , naturalne i z mojego regionu ;)  Syf to jest żywiec, kropla beskidu, nałęczowianka.  

 

 

O przepraszam. Od naleczowianki i cisiowianki prosze sie odfastrygowac. Naturalne i z mojego regionu ;) 

A osobiscie muszynianke bardzo lubie, to jest prawdziwie MINERALNA woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałęczowianka to syf ;) i nie jest polska , tylko w rękach Nestle czyli szwajcarów, a to już mi sie nie podoba .


 

 

subiektywnie paskudna woda.

wręcz przeciwnie , Muszynianka, Piwniczanka,to jedne z najlepszych wód, Przede wszystkim polskie , naturalne i z mojego regionu ;)  Syf to jest żywiec, kropla beskidu, nałęczowianka.

 

Muszynianka, Piwniczanka, Kryniczanka, Wysowianka to są wody wysokozmineralizowane (~2g minerałów). A Żywce, Perlage i wiele innych to wody źródlane z niewielką ilością minerałów. Jak ktoś ma dobrą wodę w kranie (a coraz częściej tak jest) to kupowanie wody źródlanej to bezsens. Natomiast pisanie, że to syf to lekka przesada ;) ... woda jak woda.

Muszynianka jedna z najlepszych, dużo magnezu, łagodzi efekt dnia następnego ;)

 

 

Brawo dla SIP za sponsoring!

 

 

dokładnie !!!! i tylko pije takie wody , te naturalne to zwykła krancola ;) ( dla mnie syf , bo nie pije wogole niegazowanej)  Kiedyś Alex podał dał do badania wodę z dystrybutora DAR NATURY bodajże , nie przeszla testów w sanepidzie jako do celow spozywczych czy coś w tym stylu. 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żywiec

z tym ja pozwolę się nie zgodzić bo żywiec to najlepsza woda do rozcieńczania bimberku... :)  

 

taka sama jak kranówka lekko odstana ;) mega odiałowiona , bez smaku , jak destylowana , ale di bimbru rzeczywiscie moze sie nadawac :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wręcz przeciwnie , Muszynianka, Piwniczanka,to jedne z najlepszych wód, Przede wszystkim polskie , naturalne i z mojego regionu ;) Syf to jest żywiec, kropla beskidu, nałęczowianka

potwierdzam jeszcze cechini muszyna jest niezla Zawsze jak jestem w Muszynie u rodziny to sie tego opije w opor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nie ma to jak Zuber.....

 

 

 

 

 

 

 

.... Prosto z kranika :)

tu już wchodzimy w wody lecznicze , a tych nie można pić do bólu bez wskazań lekarza :) , ale naprawdę tu mamy sporo świetnych wód leczniczych , zuber , jan, słotwinka ( pyszna) , tyliczanka , wody w Muszynie ( zdrój Milusia , Antoni , Cechini) , czy mój faworyt "młodowianka" w młodowie :) prosto ze źródła i darmowa , jak wiele innych. Są jeszcze dwa źródla niezagospodorowane w Łomnicy zdrój , też świetne . Są i źródła w Szczawnicy , Krościenku ( Kinga pieninska ) świetna woda ! Teraz powstaje Żegiestów zdrój , żyje naprawdę w regionie gdzie woda jest chyba najlepsza w Polsce w obrebie 50km . Same naturalne , źródla , zdrowe , wysokozmineralizowane , a nie wyjałowione przez zachodnie koncerny i sprzedawane jako opakowane gówno w złotym papierku na stacjach benzynowych. Tam same tylko kropla beskidu , żywieć , nałeczowianka , czasem cisowianka . Dobrze że u nas na południu można kupić muszyniankę czy piwniczankę 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj miałem rozmowę z rodzicami na temat wody. Jechaliśmy do szpitala w odwiedziny, no i mamy siostra, która jest po operacji, poprosiła o wodę niegazowana Żywiec. Tłumaczę im, że nie dość, że to komercyjna kranówka, to jeszcze w rękach niepolskiego koncernu, a tyle mamy naszych naturalnych wód mineralnych (Dolny Śląsk też ma całą masę źródeł i uzdrowisk :) ). I co?

 

Wyszliśmy z Żywcem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyszliśmy z Żywcem... :/
 

 

też walczylem z żoną ….. bo na butelce mama z dzieckiem i niby testowana . ech :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wody w butelkach w ogóle nie kupuje... Kiedyś jeszcze od czasu do czasu jak miałem ochotę na gazowana, ale jakiś rok temu znalazłem sodastream.... I gazuje sobie sam :) przynajmniej zgrzewek nie trzeba targach do domu... A wodę z kranu mam na tyle smaczna ze różnicy nie czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieważne jaka woda, najważniejsze, żeby była mokra ;)

Muszynianka jest rzeczywiście bardzo smaczna, Nałęczowiankę też toleruję, ale z Żywca to tylko piwo, bo woda jest zupełnie jak destylowana... zatem na zdrowie :drinks:

aha, u mnie w firmie w sekretariacie zarządu są fotki z jakiegoś wyścigu żaglówek, i na burcie skubane mają plejady, postaram się cyknąć fotkę (o ile mnie Pani Sekretarka nie przepędzi) i wrzucić, widać SIP nie tylko Muszyniankę sponsoruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...