Skocz do zawartości

Subaru sponsorem Muszynianki


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od jak dawna SIP jest sponsorem, dopiero zauważyłem, właśnie na Polsacie Sport grają Mineralne z Plejadami na ramieniu.

Wspieramy działania Klubu od kwietnia br. Znaki na niebie wskazują, że jest szansa na dalsze wspólne działania :)

 

 

 

Brawo dla SIP że nie idzie z mainsteamem i nie wykłada kasy na włochatych, gburowatych kopaczy ale wspiera fruwające anielice :) .

Jaki samochód, tacy użytkownicy i takie też nasze działania. Mainstream nie jest naszym kierunkiem - wyznaczamy własne  :D Dziękuję w imieniu SIP :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

subiektywnie paskudna woda.

wręcz przeciwnie , Muszynianka, Piwniczanka,to jedne z najlepszych wód, Przede wszystkim polskie , naturalne i z mojego regionu ;)  Syf to jest żywiec, kropla beskidu, nałęczowianka.  

 

 

Pisząc że paskudna miałem na myśli że mi nie smakuje, a nie że jest zła bo nie ma minerałów i innych dobrych rzeczy.

Tak, piję kranówkę żywca i mi podchodzi  ;) 

 

 

Są i źródła w Szczawnicy

 

Raz byłem, jest parę wód faktycznie. Po jednej z nich dostałem ostrej sraki więc raczej trzymam sie z dala od takich specyfików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak ktoś ma dobrą wodę w kranie (a coraz częściej tak jest) to kupowanie wody źródlanej to bezsens.

Jest sobie fajna woda źródlana - Iwoniczanka, kupuję bo według mojego (i innych pijących) doświadczenia ma lepszy wpływ na pracę układu trawienia niż kranówka :)

 

 

dla mnie syf , bo nie pije wogole niegazowanej
 

Podczas wysiłku fizycznego (bieganie, rower, siłownia) łatwiej wchodzi jednak niegazowa. Po wysiłku lekki gaz nawet wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...