Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Panowie ma ktoś kratkę do forka sg i mógłby ja użyczyć na chwilę ?

Niestety nie posiadam ... Ale może warto linkę stalową zamontować w uchwytach i założyć siatkę ?
Potrzebuje ja tylko założyć do zdjęć - zniesienie homologacji ciężarowej Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie ma ktoś kratkę do forka sg i mógłby ja użyczyć na chwilę ?

Niestety nie posiadam ... Ale może warto linkę stalową zamontować w uchwytach i założyć siatkę ?
Nawiasem klatka oryg szybki montaż to mistrzostwo. Miałem ją sprzedałem do Częstochowy :)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam, we wtorek przyszedł na świat najmniejszy fan subaru, a w sobote będzie jego pierwsza jazda foresterem ;)

Gratulacje!!!:)

My w weekend już napieramy na zasłużony urlop , więc będę zaglądał na moona  w oczekiwaniu na zdjęcia:)

 

 

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co to za spokój ? Myślałem ze sprowokujecie jakiś wypad na "hołde". W takim razie do miłego ;)PS miałem wizytę w Chorwackim serwisie. Jakieś dziwne paliwo zalałem na BP i mieszanka sie nazbyt uszlachetniala, + masa turbinki powietrza nie zajarzyla i tez jakiś błąd chwilowy wyskoczył .... Wszystko juz ok i symboliczne 20 EU tez skasowali za diagnozę i kasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się rozlatywać osłona pod silnikiem. Poharatałem ją podczas wjazdu i zjazdu z górki na Węgrzech (nie mylić z Węgierską Górką). Przejazd przez rów przydrożny był dość trudny. Na tyle trudny, że przyhaczyłem osłonę, a końcówka wydechu wgięła się pod zderzak, czego nie zauważyłem, więc mam teraz wytopiony zderzak w okolicy wydechu.

Znalazłem takie osłony http://www.szalonymax.pl/product-pol-58110-19158110-Oslona-podwozia-Subaru-Forester-1997-2008-silnik-V-wszystkie-oslona-zakrywa-Silnik-chlodnica-.html.

 Nie wiem, co o nich sądzić, bo zdjęcia mają wszystkie takie same. Mimo wszystko wygląda to interesująco i dość profesjonalnie. Miał ktoś jakieś doświadczenia z tymi osłonami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się rozlatywać osłona pod silnikiem. Poharatałem ją podczas wjazdu i zjazdu z górki na Węgrzech (nie mylić z Węgierską Górką). Przejazd przez rów przydrożny był dość trudny. Na tyle trudny, że przyhaczyłem osłonę, a końcówka wydechu wgięła się pod zderzak, czego nie zauważyłem, więc mam teraz wytopiony zderzak w okolicy wydechu.

Znalazłem takie osłony http://www.szalonymax.pl/product-pol-58110-19158110-Oslona-podwozia-Subaru-Forester-1997-2008-silnik-V-wszystkie-oslona-zakrywa-Silnik-chlodnica-.html.

Nie wiem, co o nich sądzić, bo zdjęcia mają wszystkie takie same. Mimo wszystko wygląda to interesująco i dość profesjonalnie. Miał ktoś jakieś doświadczenia z tymi osłonami?

Wyglada to spoko

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicz @grzegorzp z Warszawy robi fajne osłony z 5mm blachy z aluminium

Nie wiem jak wyglądają jego osłony, ale oglądałem w sieci kilka osłon aluminiowych i niezbyt mi się podobały. Zbyt płaskie, max dwa zgięcia i słabe krycie podwozia po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest wąska, czy nie, wg mnie swoje zadanie spełnia. Podwozia po bokach nie ma za bardzo jak ochronić, bo pracuje, więc osłona musiałaby bardzo zmniejszyć prześwit. 

 

20160407_104443.jpg

 

 

 

 

 

 

Przejechałem Plejady i dwie Subariady i jak dla mnie spełniła zadanie. W końcu Forek to nie terenówka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...