Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Może następny weekend gdzieś uderzymy ? W sobotę zakładam nowe amory na tył, jeden się zatarł i będę musiał złożyć reklamację...ech


"Hołda"  Sośnica dobrze się zapowiada, ewentualnie moon of road znaczy się Maczki Bór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następny weekend gdzieś uderzymy ? W sobotę zakładam nowe amory na tył, jeden się zatarł i będę musiał złożyć reklamację...ech

 

"Hołda" Sośnica dobrze się zapowiada, ewentualnie moon of road znaczy się Maczki Bór

Nie jezdziles po piasku? Jesli bedzie porysowany wina będzie ze zapiaszczony

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile podwyzszyles forka i ile cie to w sumie z robocizna wynioslo? Kupowales podkladki u carfita? I jakie masz AT-ki?

Czuć w zachowaniu na drodze ta większą wysokość?

Podniosłem o 30mm, wyszło 200zł i robiłem to samemu. Podkładki kupiłem na forum, używane.

 

ATki to General Grabber AT2, 215/65/16. Jestem z nich zadowolony, w terenie nie zawiodły a na drodze nie są tak głośne jak się spodziewałem. Czuć w zakrętach i przy hamowaniu że to nie opony drogowe. Różnicy w wysokości auta nie zauważyłem na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jezdziles po piasku? Jesli bedzie porysowany wina będzie ze zapiaszczony

 

 

Czy Damian jeździł po piasku? :ph34r: Hmmmmmmm....... :superhero:
Wiem ze jeździł

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Ja, po piasku ? :)

Zacni Kawalerowie i Piękne Damy

 

 

Mamy dwa nowe piękne miejsca na manewry, szutrowanie :) Wczoraj w późnym wieczorem byłem na rekonesansie :) 

 

Następny weekend ktoś chętny ? 

 

Pozdrawiam

 

diamond 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy wjeżdżałem tyle razy wyjeżdżałem jakimś nowym wyjazdem :P Najbardziej polecam dwie opcje:

 

1. jadąc po nawigacji najlepiej wpisać sobie salę bankietową Profus (Zabrze), jest zaraz obok wjazdu na drogę którą zaznaczyłem poniżej. Jedziesz tak jak na obrazku, jak przejedziesz pod autostradą to masz przed sobą hałdę i wjeżdżasz gdzie tylko Ci się podoba, podjazdów jest kilka, są dobrze widoczne

 

bKatUWB.jpg

 

2. Wjazd od ulicy Wschodniej w Zabrzu, trzeba przejechać przez tory kolejowe i skręcić za nimi w prawo, jakieś 100m dalej w lewo i jesteś

 

oyc4JIT.jpg

a o tu o

 

A ja, na pocieszenie, zaliczyłem dzisiaj z synem hołdę siemianowicką. Myślałem, że po mokrym będzie ciężko, ale pod górę ciągnął jak należy. Z góry to już raczej ślizg był lekki, niż zjazd. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie !

 

Zbyszku, jak nie jak tak :) Hołda naprawdę zacna :) Nasze górki w Kato, tam gdzie rozpoczynamy każdy nasz wypad są jak kropla magi w zupie mlecznej w porównaniu z miejscem w którym byliśmy w sobotę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, bylo tak ze w niektore miejsca nawet ja sie nie odwazylem, a z poprzednich wypraw to chyba niewiele bylo takich miejsc gdzie bym powiedzial "pas" :D

 

obserwowalismy za to jak Piotrek katuje landka w koleinach, czego efektem byl na koncu podgiety wydech ;) ale chyba do ogarniecia kopniakiem...

 

aa zdecydowanie wyprawy w deszczu dodaja imprezie bardziej bezkompromisowego charakteru

 

https://goo.gl/photos/UrkYhRdWVBA9kLaC6

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...