Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

zbieram się i zbieram żeby wreszcie kiedyś zjechać kawałek z asfaltu, no i bez wątpienia jestem w odpowiednim miejscu. Nie wiem jeszcze czy uda mi się zorganizować jutro czas także umawiać się nie chce ale jeśli macie jakieś miejsce zbiórki to dajcie cynk, może się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, ja teoretycznie mogłem teraz, ale w forku "zaś coś", dzisiaj uziemiony, jak po dzisiejszym grzebaniu w hamulcach będzie w pełni sprawny melduję się na hołding z jakim ognichem, safari na Sosnicy itp :)

 

czytam wątek, w intaczu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

od dłuższego czasu byłem nieaktywny na forum i dziś oficjalnie mogę potwierdzić koniec mojej historii z Subaru. Sprzedałem :(

 

Już dawno nie zjechałem nim z asfaltu, a miłość została trochę przygaszona ciągłymi awariami i drogimi wizytami w serwisie. Mimo to, to było zdecydowanie najfajniejsze auto jakie dotychczas miałem. I super było Was dzięki tej marce poznać!

Będę zaglądał, a może kiedyś wrócę za kierownicę Subaraka ;)

 

Pozdrowienia!

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2019 o 20:19, nhp890 napisał:

Hej,

od dłuższego czasu byłem nieaktywny na forum i dziś oficjalnie mogę potwierdzić koniec mojej historii z Subaru. Sprzedałem :(

 

Już dawno nie zjechałem nim z asfaltu, a miłość została trochę przygaszona ciągłymi awariami i drogimi wizytami w serwisie. Mimo to, to było zdecydowanie najfajniejsze auto jakie dotychczas miałem. I super było Was dzięki tej marce poznać!

Będę zaglądał, a może kiedyś wrócę za kierownicę Subaraka ;)

 

Pozdrowienia!

Cześć Pawel. Szkoda, ze rozstaniesz się z Subarakiem, choć tak jak piszesz, czasem pewne względy są silniejsze niż emocje. Ja tez miałem z poprzednim Leśnikiem kilka przygód i z obecnym tez . Mimo to zostałem przy marce, bo frajda prowadzenia Leśnika w różnych warunkach jest naprawdę wielka. Zaglądaj , pisz , dzwon , jesteśmy do dyspozycji. Pozbieram jakieś zdjęcia i filmiki jak orales swojego Leśnika tu i tam , tak na pamiątkę :)

 

pozdrawiam

 

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
49 minut temu, gordon82 napisał:

jak się skończy całe to zamieszanie z wirusem, to chętnie się wybiorę na tę hałdę sprawdzić mojego XV. pozdrawiam :) 

Prędko się nie skończy :). A po hołdach można zawsze pośmigać. Myśle, ze będziesz zaskoczony możliwościami XV:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...