Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

I po raz pierwszy dominowały Forestery z automatami :)


Panie i Panowie

 

Uleciało mi z głowy, ale jest do zrobienia bardziej profesjonalny, czy też oficjalny tor dla naszych pojazdów. Wjazd na cały dzień kosztuje 20 złociszy polskich. Jest w miarę blisko.

Poniżej link do ....

 

http://www.jurapark24.pl/galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na torze w Wiśle, nawet zdjęcie w sygnaturce stamtąd mam. Jeździłem tylko po łatwiejszej trasie, ale mimo 3cm liftu i wyższych niż seryjnie oponach szorowałem zderzakami i podłogą - miejscami dość mocno. Foresterem na oponach drogowych i bez liftu nie polecam się tam pchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny tor offroad jest również w Wiśle - osobiście nie byłem ale mam ochotę kiedyś się skusić. Cena za cały dzień zabawy zdecydowanie wyższa - 70zł

Eclipse, zapraszamy na wspólny objazd. :) Chętnie zobaczymy czy Forester MY 15  potrafi to co starsze generacje :) A przy okazji nabierzesz zaufania do pojazdu :)

fb69611cd953261cc278a899c00e3dca.jpg

ślady po sobotniej zabawie - nawet w środku wungiel ;)

Ja, wungiel, dobrze że nie pioch i muszle :)

Było niesamowicie! Kolejne przełamywanie barier, głównie tych psychologicznych.

W życiu nie pomyślał bym, że mój pełnoletni Forek da radę takiej stromiźnie. :)

Wujek dziadek (wtajemniczeni wiedzą) ;)

Adam, ile mogło mieć to nachylenie które atakowaliśmy na hołdzie ?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega Wam zazdroszcze chlopaki. Ale jak tylko, w koncu, kupie forka to nie omieszkam do Was dolaczyc :)

Myślę że miejsce na pokładzie się znajdzie, będziesz miał większy apetyt na Forka:) Obserwuj wątek, w sobotę uszyjemy jakiegoś spontana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę znowu na Śląsku to też się zjawię ☺ jeden warunek to muszę u Paulusa osłonę pod silnik zamontować mocniejszą bo nie mam teraz żadnej przez ten kolektor bulgoczacy ☺

Edytowane przez GPablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę znowu na Śląsku to też się zjawię ☺ jeden warunek to muszę u Paulusa osłonę pod silnik zamontować mocniejszą bo nie mam teraz żadnej przez ten kolektor bulgoczacy ☺

Nie przejmuj się osłoną, ja śmigam na OEMie...  Na podjazdy wystarczy :)  

Szanowni Subarowicze

 

 

Co myślicie o sobocie, ale bardziej LAJTOWEJ..? Mam na myśli objazd po Jurze, by trochę rozprostować nogi? Może byśmy się wybrali do Ojcowa, Olsztyna? Kocyk w rodzinnym gronie? Czy ewentualnie atakujemy Sośnice  w równie rodzinnym gronie ? Później moglibyśmy podjechać na "hołdę" w Łaziskach.. Chyba że macie jakieś inne ustronne miejsca ?  Trzeba wziąć pod uwagę ŚDM, które sa organizowane w innych miastach, nie tylko w Krakowie ..

 

Pozdrawiam 

 

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Jedyne na co trzeba uważać to gałęzie, bo Subaru ma miękki lakier i potem trzeba polerować. Mam to już za sobą.

W sobotę niestey nie będę. Zato jutro jadę do Katowic i Gliwic. Gdzie kupię millersa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, w tym wątku doczytasz się już, że lakier w subaru rysuje się od samego patrzenia ;)

można chuchać i dmuchać... albo machnąć ręką jeśli już i tak jest za późno.

 

Jura i Łaziska - wstępnie się piszę. tradycyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak tylko będę znowu na Śląsku to też się zjawię ☺ jeden warunek to muszę u Paulusa osłonę pod silnik zamontować mocniejszą bo nie mam teraz żadnej przez ten kolektor bulgoczacy ☺

Nie przejmuj się osłoną, ja śmigam na OEMie... Na podjazdy wystarczy :)

W mnie OEM nie pasuje już bo kolektor jest grubszy i siedzi niżej. Na dodatek ten plastik by się stopił od tego kolektora ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ciężko jest w forku uderzyć miska olejowa w cokolwiek na drodze. Miska jest stosunkowo wysoko, niżej niz miska jest właśnie kolektor. Trzeba by mieć duzo pecha aby miska w coś uderzyć, chyba tylko jadąc przez jakąś skalną drogę, albo po dużych kamieniach. Na hołdach i innych leśnych trasach raczej niebezpieczeństwa nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...