Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

robimy listę na jutro, kto się pisze? :) miejsce spotkania wiadome, godzina?

jak klimat piknikowy to ktoś się deklaruje zabrać grilla, czy poszukamy opcję na ognicho?

 

Damian masz na oku jakieś miejsce gdzie by można było 2x Antki spuścić ze smyczy? ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarowicze 

 

-Myślę że dopiero ok 16-17 będę wolny....  Wcześniej wybieram się na chwilę nad jeziorko z rodziną ..... Później możemy skoczyć na "Hołdę" Łaziska...  Ktoś chętny ? 


-Skąd się wziął wątek MOON OFF Road?!!!! Ruszyłem kiedyś przed siebie, polami, lasami, znalazłem własnie to miejsce   postanowiłem sobie zrobić selfie :).

Myślę że Ci którzy mieli okazję z nami trochę się pobujać po za asfaltem, dobrze wiedzą, że te nasze "hołdy" mają coś księżycowego :)

17:00 pod mc Donalds ;) tam gdzie ostatnio przy stacji Shell

post-22644-0-26727900-1469261747.jpg

post-22644-0-47582300-1469349304_thumb.jpg

Edytowane przez diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczylem ta sama trase co na naszym 2 zlocie kiedy to dane mi bylo prowadzic wycieczke na pustynie Bledowska ;)

 

czyli las> rzeczka i safari

potem kolo strazy w las z zabami :)

przez wioski do punktu widokowego

dalej przecioralem forka przez piach pustyni, tam gdzie ostatnio, dalej juz chillout, spacer po lesie i pustyni, piknik przy jeziorku (Antek oczywiscie wlazl do wody po szyje..), a na koniec punkt widokowy Chechlo, gdzie szalelismy na orczyku i wylegiwalismy sie na piachu.

 

jakby kto chcial nastepnym razem na spokojniej, z dluzszymi przerwami i jakims ognichem przy zachodzie slonca- polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba

 

Bardzo chętnie na jakiegoś "lajt spota" z ogniskiem. Myślę że moglibyśmy zrobić ognisko na "Hołdzie" w Łaziskach. Jest jeziorko, jest mnóstwo przestrzeni i panorama na cały Śląsk.. 

Jest też kilka fajnych miejsc na Jurze, w okolicy Będkowic i Bolechowic .. Nie ma tam co prawda wielkich podjazdów, ale nogę można rozprostować i posiedzieć na kocu w pięknych okolicznościach przyrody... Zresztą z Ojcowa do  Olsztyna jest piękny szlak drewnianej architektury, a po drodze Biskupice z zacnym torem OFF....:)

 

Pozdrawiam  


i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche jestem w szoku ze wjechaliscie na halde nr 1, ja tam wchodzilem na piechote i sie zastanawialem czy da sie podjechac :D

 

pustynia bez zmian od ostatniego razu :)

 

rYqquz2.jpg

 

sTCuqkP.jpg

 

widok z Chechla

NLTGLxm.jpg

 

blota niewiele, takze chwalic sie nie ma czym ;)

KLnbjvv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luźna sobota, ale na sobocie weekend się nie kończy ;)

 

ja tydzień temu wymieniałem olej, filtry, świece, przepustnica przeczyszczona, we wtorek jestem umówiony na przegląd gazu, a i nowe tarcze i klocki na tył już czekają do wymiany...

 

a dzisiaj chyba porządnie go umyję, bo wypada raz na rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba, olej i filtry wymienione.. Natomiast tak jak podejrzewałem, łożysko prawy przód daje co raz głośniej o sobie znać... Nie chcę ryzykować, więc jutro mogę na czyjś pokład się wbić w razie  W... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba, olej i filtry wymienione.. Natomiast tak jak podejrzewałem, łożysko prawy przód daje co raz głośniej o sobie znać... Nie chcę ryzykować, więc jutro mogę na czyjś pokład się wbić w razie W...

Dokladnie lepiej wymienić lozysko jiz piaste z lozyskiem

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 550, nie samemu, ale mój zią ;)

2. subiektywnie trochę pomogło, ale jeszcze muszę przegląd gazu i wym. filtra, zobaczymy co wyjdzie z kompa, bo cos mi jednak to nie gra tak do konca


a widzialem dzisiaj twojego Forka u Marcina :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...