Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze w sobotę zaatakujemy hołde raz jeszcze ;)

Panie i Panowie

 

 

Sobotę zdaje się odpuścimy, aura wg prognoz ma się nie popisać... Zobaczymy co i jak, bo na pewnej "hołdzie" mamy jeszcze trochę do objechania, a jazda po "budyniu" jest mało bezpieczna jak się już przekonaliśmy ... 

 

 

Jesteśmy w kontakcie 

diamond

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie 

 

 

Godzina 16;00 Spotkanie Pod   McDonald/Shel w Katowicach na ul. Roździeńskiego Vis a Vis Ikea.  Możemy objechać dla niektórych nową "hołdę" tzw. MOOON-aPóźniej możemy pojechać na Chechło na piękny punkt widokowy " Pustyni Błędowskiej" . Polecam zabrać termosy z herbatą/ kawą. Możemy też coś przygrliować :) Ma ktoś może, mały skromny grill, żeby zabrać ze sobą ?  Tradycyjnie zabierajcie rodziny, znajomych, oraz tych których znacie a mają pojazdy z napędem na 4 kopyta:) 

 

Do zobaczenia 

 

DamianO


Będzie ktoś ?

Edytowane przez diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, szkoda że tak późno dowiedziałem się o tej akcji. Mam dwie godziny jazdy do kato, a jestem po robocie nie ogarnięty.

Jak wygląda list obecności, nie pada u Was, bo u mnie leje.l?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom zdjęcia z akcji są. Po raz pierwszy zostaliśmy wyproszeni z terenu :) Odbyło się to kulturalnie i z eskortą :) Zbyszku zdjęcia wrzucę :).

Dziękuję wszystkim za dobrą atmosferę i walkę mimo aury i okoliczności.  Jackowi szczególne podziękowania za ilość przebytych kilometrów aby się z nami pobujać  po Moonie :)

 

PS. Piszczenie ustąpiło :) 

 

 

Pozdrawiam

diamond 

Edytowane przez diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprosił na nas Pan z firmy Ochroniarskiej, doszedł nas przerobioną starą Vitarą.. Podjechał i poinformował że jesteśmy na prywatnym ternie i zdziwiony był tym że jakimś cudem udało nam sie wjechać w to miejsce :)


https://drive.google.com/open?id=0ByZKFlaL-Oxbb3VPSXpIQ2FmekE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, warto było lecieć tyle kilometrów żeby sprawdzić w jakie bagno można wjechać a potem wyjechać.

Dodatkowy plus to oficjalne oświniaczenie xteka w miłym gronie - dzięki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilami było jak w dżungli amazońskiej. Teren kapitalny na takie wypady. Błoto wyglądało groźnie, ale Forki dały radę. :)


Aha forki po wszystkim na tym zdjęciu wyjątkowo czyste. Nie było błota czy była myjnia?

 

Była myjnia, choć szkoda pozbywać się pamiątki po takim dniu. Wszystkim zostały na pocieszenie uwalane błotem silniki. :P

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, warto było lecieć tyle kilometrów żeby sprawdzić w jakie bagno można wjechać a potem wyjechać.

Dodatkowy plus to oficjalne oświniaczenie xteka w miłym gronie - dzięki.

 

jak już wspomniałem- zostało uwiecznione :D

 

XJVmNEjm.jpg

 

PS. dzięki Jacku że do nas dołączyłeś, pierwszy raz był z nami SH inny niż mój ;)

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...