Skocz do zawartości

MOON Off Road


diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Subarowicze

 

Jako że okres wakacyjny za nami, proponuję wspólne spotkanie 10.09.2016.  Tradycyjnie zbiórka pod Shelem na Al. Roździeńskiego a później kierunek " Sośnica" gdzie moglibyśmy poćwiczyć w tych zacnych okolicznościach przyrody. Oczywiście rodzinne grilowanie wpisane w tradycję :) Szczegóły wkrótce .

 

 

Pozdrawiam i czekam na ifno od chętnych 

 

Damian


"Płyta z blachy AL gr 6 mm z wysyłką kosztuje 700 pln." Takie info dostałem w marcu

Dzięki za ifno.

 

PS; Zapraszam również na nasze rodzinne off roadowe wypady :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Płyta z blachy AL gr 6 mm z wysyłką kosztuje 700 pln." Takie info dostałem w marcu

Dzięki za ifno.

 

PS; Zapraszam również na nasze rodzinne off roadowe wypady :)

 

 

Dzięki za zaproszenie,

 

Przeraża mnie możliwość uszkodzenia felg, opon, zawieszenia, miski i innych dupereli wystających spod auta. Jak mi powiedzieli na SJS'ie "Ty to albo jedziesz na 150%, albo wcale" - dlatego chyba jeszcze nie dorosłem do takich event'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie tez bym dołączył do eskapady ale nie wiem czy podołam na miejskich oponach  :)

Myślę że bez problemu podołasz. 90 % z nas śmiga na zwykłych oponach :)

Szanowni Subarowicze 

 

Proponuję spotkanie w sobotę 10.09.2016 ok 14;00, tradycyjnie na stacji Shell. Stamtąd ruszamy na "Hołdę" Sośnica. Oczywiście osoby towarzyszące oraz rodziny dobrze widziane.

We własnym zakresie proponuję zabrać grila i  coś na grila + pozytywną energię.  

 

Pozdrawiam

 

diamond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minelo troche czasu, a forczysław stesknil sie za bezdrozami, stawie sie na 90%

 

@Hipek - jesli nie robiles gleby to niczego nie urwiesz, jesli felgi sa malowane to o ich uszkodzenie bedzie latwiej niz na asfalcie, ale bez przesadyzmu, najgorsze co ja zrobilem forkowi to niestety gałęzie na Błędowskiej i w kambodży, ale to sobie chyba w sobotę odpuścimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chętnie tez bym dołączył do eskapady ale nie wiem czy podołam na miejskich oponach  :)

Myślę że bez problemu podołasz. 90 % z nas śmiga na zwykłych oponach :)

Szanowni Subarowicze 

 

Proponuję spotkanie w sobotę 10.09.2016 ok 14;00, tradycyjnie na stacji Shell. Stamtąd ruszamy na "Hołdę" Sośnica. Oczywiście osoby towarzyszące oraz rodziny dobrze widziane.

We własnym zakresie proponuję zabrać grila i  coś na grila + pozytywną energię.  

 

Pozdrawiam

 

diamond

 

 

spoko, to postaram sie byc w tą sobote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten wątek od kilku miesięcy i staram się do Was dołączyć ale ciągle coś mi wypada, albo praca, albo rodzinne wyjazdu, albo inne inności. Jutro jest szansa, że będę miał wolne popołudnie więc jeśli są jeszcze " wolne miejsca" to dajcie namiary na Shell'a na którym się spotykacie.

Pozdrawiam

Bulion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, Quba - Będziecie ?

 

Bo nie wiem ile kielłbas, musztardy i bułek kupić? :))


Bulion

 

Miejsca są zawsze. Spotykamy się przy stacji Shell na Al. Roździńskiego  "WIZAWIZ" Ikea tuż za salonem Hondy . Będziemy na parkingu ok 14-14;15. Stamtąd ruszamy na "Hołdę" Sośnica, lub ewentualnie jesli większąść zgromadzenia zechce zrobić rozgrzewkę, to możemy jeszcze w Katowickie Alpy, zanczy się "HOŁDA" lub górki skoczyć. We wałsnym zakresie preferencje gastronomiczne, bo coś przygrilujemy na pewno. Dzieciaki i rodziny mile widziane. Jeśli się nie wyrobisz na miejsce zbiórki to na priv wysyłam nr prywatny w razie W.

 

Tym czasem pozdrawiam i do miłego :)

 

diamond  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wyrobię! Przebieram nogami i myślę intensywnie, jakby tu do was dołączyć, jednak perspektywy nie są ciekawe. Ok. 15.30 muszę odstawić syna z tobołami do K-c w celu emigracyjnym, a od rana rozkopuję jego Golfa.

Może dotrę na Sośnicę później, choćby po to, żeby poznać nowych ludzi i nowe Subaraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jestem z juniorem.

 

PS. tak sobie myślę, że jeśli pkt 1 wycieczki to Sośnica, a nikt nie ma specjalnie po drodze pod Ikea i cofać na zachód, to możemy się dogadać gdzieś na DTŚ

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...